• May 07, 2024, 00:29:32 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 2 [3]

Author Topic: STREAM (PL) 100lvl Paragon - BARB- FARMA / free itemy  (Read 17875 times)

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: STREAM (PL) 100lvl Paragon - BARB- FARMA / free itemy
« Reply #30 on: September 24, 2012, 20:48:03 pm »

the spam is dead, martwica mozgu opanowala bnpl .. o wait to juz nie bnpl
Logged

Fuh

  • Imp
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: STREAM (PL) 100lvl Paragon - BARB- FARMA / free itemy
« Reply #31 on: September 27, 2012, 09:41:52 am »

Co to za nieudacznik ten damx? Bo nawet go nie pamietam. :(
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: STREAM (PL) 100lvl Paragon - BARB- FARMA / free itemy
« Reply #32 on: September 27, 2012, 13:47:58 pm »

nie gralem na grocie trola, tam gdzie wszyscy twoi kumple
ps. przymiotniki zatrzymaj tez dla swoich kumpli
Logged

Fuh

  • Imp
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: STREAM (PL) 100lvl Paragon - BARB- FARMA / free itemy
« Reply #33 on: September 27, 2012, 14:07:57 pm »

Hahaha, nie ma to jak czlowiek ktory jest nieudacznikiem wylewa swoje zyciowe zale na forum, tylko dlatego ze jest ktos jak Krzak, a dla niego jest to poziom wrecz nieosiagalny. Naprawde, zalosny jestes. ;D
Pospinaj sie jeszcze, prosze nieudaczniku. ;*
Logged

Ajantis

  • Administrator
  • Lucion
  • *****
  • Posts: 824
  • Mydło wszystko umyje
    • View Profile
    • War Masters
Re: STREAM (PL) 100lvl Paragon - BARB- FARMA / free itemy
« Reply #34 on: September 27, 2012, 14:18:08 pm »

Panowie, srsly. Top jest o paragonach Krzaka, nie o waszych prywatnych beefach. Powstrzymajcie się plz, bo nie chcę zamykać topa. Obydwoje jesteście legendami, nie ma się o co sprzeczać.
Logged

Fuh

  • Imp
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: STREAM (PL) 100lvl Paragon - BARB- FARMA / free itemy
« Reply #35 on: September 27, 2012, 14:21:46 pm »

Nie wiem po co odrazu krytykuje Krzaka, ja wiem ze ludzie sa zawistni, ale zeby az tak? Przykro mi sie robi, jak czytam takich nieudacznikow, ktorzy musza wszystkich lepszych od Siebie krytykowac, zamiast poprostu pogratulowac. :(
Ps. Ajan, ale ja serio go nie znam, a niby byl w God, czyli powinienem go znac. Lol.

Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: STREAM (PL) 100lvl Paragon - BARB- FARMA / free itemy
« Reply #36 on: September 27, 2012, 14:46:47 pm »

nie przeczytales gosciu chyba dokladnie moich postow
pozatym nie bylo krytyki w moich postach, po prostu wyrazilem zdanie - swoje, ze jest to niewiarygodna strata czasu i nic pozatym - jezeli chcesz krytykowac, naucz sie czytac, bo raczej w trollingu forum to ty ze mna nie wygrasz ziombel
ps. nigdy nei bylem w god, bylem w sod - pozniej ws - pozniej sod O_o
aloha
Logged

Fuh

  • Imp
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: STREAM (PL) 100lvl Paragon - BARB- FARMA / free itemy
« Reply #37 on: September 27, 2012, 14:55:39 pm »

Nie da sie dyskutowac z kims takim, bo poprostu nie da sie odniesc do jakichs chory argumentow. Prosze powiedz jak Ty w siebie zainwestowales? Podobno zostales policjantem? No pewnie, typowa fucha dla ludzi bez jakichkolwiek ambicji. Jestes typowym, sfrustrowanym lamusem z Pol-1. 
Ja mam zdanie, ze jestes nieudacznikiem zyciowym, ktory leczy kompleksy na forum Diablo, oczywiscie nie bierz tego do siebie, tylko wyrazam swoje zdanie.
Pozdrawiam. (;
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: STREAM (PL) 100lvl Paragon - BARB- FARMA / free itemy
« Reply #38 on: September 27, 2012, 17:05:30 pm »

inewstowanie w siebie to jest cos wiecej niz praca jaka sie znalazlo, a to jakie masz zdanie o roznych rzeczach to juz twoja sprawa, i tylko obrazuje jakim jestes bezmozgiem i malo znajacym zycie ludziczkiem. leczenie kompleksow na pewno wyraza sie inaczej niz wyrazanie swojego zdania na temat ze ktos spedzal 19h dziennie przy kompie przez miesiac, zeby nabic paragona ktory do niczego innego nie sluzy jak do dropienia itemow, ze jeste to strata czasu - jednak ty na pewno masz swoje zdanie na temat wyrazania zdania oraz tematu kompleksow, bo przeciez wiesz lepiej i jestes internetowym znawca tematu
oczywiscie wyrazam tylko swoje zdanie
pozdrawiam rowniez
Logged

Krzak

  • Imp
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: STREAM (PL) 100lvl Paragon - BARB- FARMA / free itemy
« Reply #39 on: September 27, 2012, 17:20:38 pm »

Nie chciałem już odpowiadać na prowokacje, ale najwyraźniej jest to silniejsze ode mnie:)  Otóż jeżeli tobie trzeba 19h/dzień żeby wbić ten paragon, to rzeczywiście odpuść - nie tędy droga. Najwidoczniej służy do wielu innych rzeczy ten paragon, chociażby do przyciągania trolla takiego jak ty:) O tym twoim inwestowaniu to mogę powiedzieć jedną rzecz: Większych bzdur i wymysłów żeby się wybronić nie słyszałem (i nie mówię tylko o twoim ostatnim poście, ale odnoszę się też do pozostałych). Pozdrawiam

P.S

Ajantis jak możesz to zamknij topic bo jak widać troll jest tutaj za bardzo karmiony.
Logged

Fuh

  • Imp
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: STREAM (PL) 100lvl Paragon - BARB- FARMA / free itemy
« Reply #40 on: September 27, 2012, 17:22:02 pm »

No to jak zainwestowales? No powiedz, co takiego osiagnales w czasie gdy Krzak dziennie zarabial tyle co Ty przez miesiac, poza oczywiscie lapaniem gimnazjalistow, ze przez pasy nie przechodzili?  Oczywiscie brak jakichkolwiek argumentow przeradza sie w jakies zalosne, osobiste wycieczki, ktorych nie mam zamiaru komentowac, bo to tylko obrazuje Twoj poziom. Naprawde, przestan sie juz kompromitowac, przepros ladnie Krzakusa i bedzie po wszystkim.
Ps. Kim trzeba byc zeby zostac policjantem? Jak wielkie trzeba miec ambicje, zeby lapac pijaczkow za picie piwka na lawce w parku? ^^ Nic oczywiscienie sugeruje, a jedynie pytam. (;
Logged

Rudy

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 246
    • View Profile
Re: STREAM (PL) 100lvl Paragon - BARB- FARMA / free itemy
« Reply #41 on: September 27, 2012, 19:26:39 pm »

na pewno nie trzeba być bananem któremu mamusia wszystko załatwi na tacy

gz 100 lvl paragona
« Last Edit: September 27, 2012, 19:28:37 pm by Rudy »
Logged

Ajantis

  • Administrator
  • Lucion
  • *****
  • Posts: 824
  • Mydło wszystko umyje
    • View Profile
    • War Masters
Re: STREAM (PL) 100lvl Paragon - BARB- FARMA / free itemy
« Reply #42 on: September 27, 2012, 19:44:35 pm »

Panowie, czasy e-dram z pol1 sprzed 10 lat minęły. Nie jesteśmy już dzieciakami. Damx ma taką a nie inną opinię o Krzaku i spoko, Fuh ma jeszcze inną i też zajebiście. Nikogo się do swoich przekonań nie zmusi. I tym radosnym akcentem pozwolę sobie zamknąć topa ^^
Logged
Pages: 1 2 [3]
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.14 seconds with 14 queries.