The Lounge > Inne gry

GTA5

(1/7) > >>

Mr.Mag:
Niedawno pojawil sie drugi trailer GTA5. Zapowiada sie niezle.



Premiera na wiosne, ale poki co nie na PC :( Ktos planuje grac? Jak wyjdzie na PC to kupuje 1 dnia ;]

FeN:
Na PC wyjdzie pewnie 2-3 miechy po konsoli jak to było w poprzednich częściach i na dodatek będzie miała jakieś nie realne wymagania... Mag, a Ty masz PC-ta zdolnego udźwignąć taką grę ? Zawsze płakałeś, że masz ch***owy sprzęt i nawet jak sobie teraz pomyślę to zawsze wydawało mi się, że twój PC-et jedynie co był wstanie udźwignąć to windowsa xp oraz diablo 2 :(

Mr.Mag:
no ja nigdy nie mialem szczescia do sprzetu :D jak wyszlo D2 to miales jakiegos badziewia, ze ledwo to dzialalo. spalil sie w koncu wiec kupilem innego badziewia. bylo troche lepiej, ale necro lr niestety rozwalal moja karte graficzna ;p w gta4 meczylem sie wlasnie na tym (gf 5200 fx czy cos). potem kupilem w koncu cos lepszego (jak na tamte czasy) gf 8800gt c2d itp. wyszlo d3 i ten sprzet sie nie nadaje. planowalem kupic do d3 nowa karte graficzna ale zrezygnowalem bo na pvm to sobie moge ginac co chwile przez scinke - np :D do gta5 na pewno kupie cos nowego. ciekawe czy pvp w diablo 3 bedzie wczesniej :D

zales22:
tez kupie napewno :) mysle ze moj gf gtx 570, i5 , 8gb ram jeszcze to uciagnie :> Tym bardziej ze gra jeszcze na ps3/x360 .
 

Mr.Mag:
Premiera przelozona na 17 wrzesnia :(

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version