The Lounge > Sport

NBA

(1/22) > >>

Lord:
Jak w temacie. Nie wiem czy tu ktoś się interesuje skaczącymi murzynami, jak nie, to najwyżej tylko ja i Rogh będziemy tu pisali :)

Knicksi górą! Ostatnio idzie im lepiej po kilku porażkach z rzędu, może nowy trener (czarny, więc nie pamiętam jak się nazywa) w końcu jakoś poskłada ten zespół. Obawiałem się, jak na fali Lina będą grali po powrocie Melo z kontuzji i niestety nie wychodziło to za dobrze, że aż Milwaukee ich dogoniło ... Teraz 3 wygrane z rzędu, tyle że i przeciwnicy niezbyt wymagający. Dzisiaj mecz w MSG vs Toronto, wynik może być chyba tylko jeden :)

Rufi:
Nie interesuje sie teraz lecz uwazam, ze to bardziej ciekawszy sport od pilki noznej ;) Ale sam w kosza popykac lubie, kiedys ogladalem jak jeszcze bylo dostepne na starych kanalach satelitarnych to po nocach siedzialem i ogladalem mecze ;D

RoGH:
O to to to to !

Może od razu napisze swoje preferencje koszykarskie, żeby było wiadomo, kiedy jestem stronniczy:

Vince Carter to mój ulubiony koszykarz od jego debiutanckiego sezonu, więc kibicuje każdej drużynie w której on gra, czyli aktualnie Dallas.

Oprócz tego od dzieciaka kibicuje też Bullsom, oczywiście spuźcizna po erze Jordana.

Mnie trochę dziwi dobra postawa Orlando, wczoraj co prawda Chicago bez Rose'a ich zlali, ale nie stawiałem na 3 miejsce na wschodzie, a odsadzają Indianę, Phily, Atlantę, Knicksów, myślałem przed sezonem, że ze 2 kluby z tej czwórki ich łykną, no ale poczekajmy do końca rozgrywek.

budda-:
chetnie pogram z kims w lublinie

Damx:
ja skonczylem interesowac sie nba jak vince carter zostal w drafcie wybrany do raptors

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version