The Lounge > Sport

NBA

<< < (2/22) > >>

Lord:
Carter & McGrady <3 Kto nie widział konkursu wsadów z y2k powinien opuścić ten temat...

Ciekawe, że Boston dopiero 7 msc, brak już motywacji ? :) Szczerze to chyba jednak bardziej może szokować sytuacja na zachodzie. Oklahoma ? Clippers, którzy jeszcze chwilę temu byli przed Lakersami ? Lakers w przebudowie, ale jednak :) Trzeba wziąć poprawkę, że sezon jest skrócony, ale czuję że w playoffach będzie rzeź ; p

pab:
to ja moze tez uprzedze o swoich preferencjach  8)

lekki ze mnie fanboy Kobiego  ;D  wlasciwie od momentu, w ktorym zaczolem ogladac NBA bylem jego fanem szczegolnie, ze to dobry przyklad dla dzieciakow kiedys byl  ;)  chlopak zrezygnowal ze sredniej szkoly, ryzykujac wszystko i poszedl to lakersow gdzie hejtowal go wlasny traner,       a i tak wybil sie i zostanie zapamietany jako jeden z lepszych !    cos na rozgrzewke :


wedlug mnie jeden z lepszych movie o koszykarzu, bo ukazuje kazdy aspekt gry ;p

RoGH:

--- Quote from: Damx on March 20, 2012, 22:41:01 pm ---ja skonczylem interesowac sie nba jak vince carter zostal w drafcie wybrany do raptors

--- End quote ---

14 lat temu... Na karb swojej starości nie możesz tego zrzucić ;p

Ja w kosza grywam i bardzo lubię, ale technikę mam marna,bo za malolata grałem na PF i kurcze bądź tu człowieku PF mając 185 cm, nie jest łatwo :p

Lord, oni już tylko na PO sie nastawiaja, ale jeżeli nie zajmą miejsc 3-6 to ich playoffy skończą sie na 1 rundzie :p

FeN:

--- Quote from: Lord on March 20, 2012, 22:30:01 pm ---Jak w temacie. Nie wiem czy tu ktoś się interesuje skaczącymi murzynami, jak nie, to najwyżej tylko ja i Rogh będziemy tu pisali :)

Knicksi górą! Ostatnio idzie im lepiej po kilku porażkach z rzędu, może nowy trener (czarny, więc nie pamiętam jak się nazywa) w końcu jakoś poskłada ten zespół. Obawiałem się, jak na fali Lina będą grali po powrocie Melo z kontuzji i niestety nie wychodziło to za dobrze, że aż Milwaukee ich dogoniło ... Teraz 3 wygrane z rzędu, tyle że i przeciwnicy niezbyt wymagający. Dzisiaj mecz w MSG vs Toronto, wynik może być chyba tylko jeden :)

--- End quote ---

Hyh, tez kibicuje NYK.
Mysle, ze tam duzym problem byl trener Mike D'Antoni. Nie mial posluchu wsrod gwiazd NYK co widac bylo na boisku. Po objawieniu Lina i po powrocie Melo z kontuzji, ten drugi nie mogl sie pogodzic, ze to on dostaje pilki, a nie je rozdaje. Zreszta nie oszukujmy, ale i przed pojawieniem sie Lina Knicksi raczej slabo grali i nie bylo powiedziane, ze wejda do playoffow. Teraz na head coacha wszedl Woodson (assysten, chyba :P) niby wygrali 3 z rzedu i znalezli sie na 8 pozycji, ale caly czas sa na wylocie. Nie wiadomo czy to taki traf czy rzeczywiscie w szatni zapanowal spokoj, ciezko mi to ocenic, bo nie mialem okazji ogladac zadnego z tych meczy.

Damx:

--- Quote from: RoGH on March 20, 2012, 22:48:15 pm ---
--- Quote from: Damx on March 20, 2012, 22:41:01 pm ---ja skonczylem interesowac sie nba jak vince carter zostal w drafcie wybrany do raptors

--- End quote ---

14 lat temu... Na karb swojej starości nie możesz tego zrzucić ;p

Ja w kosza grywam i bardzo lubię, ale technikę mam marna,bo za malolata grałem na PF i kurcze bądź tu człowieku PF mając 185 cm, nie jest łatwo :p

Lord, oni już tylko na PO sie nastawiaja, ale jeżeli nie zajmą miejsc 3-6 to ich playoffy skończą sie na 1 rundzie :p

--- End quote ---

jak odszedl micheal, to bylo koniec nba dla mnie =)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version