The Lounge > Sport

NBA

<< < (12/22) > >>

Lord:
Minnesota at Oklahoma 140:149

O_o dwie dogrywki, niezły meczyk musiał być. Love 51 pkt vs Durant 40 i Westbrook 45 pkt ; o

RoGH:
Raptorsi dali się dzisiaj załatwić po frajersku, Bullsi co prawda od pewnego czasu grają bez Rose'a i bez Hamiltona ( w tym drugim wypadku to nic nadzwyczajnego ) na 6 sec przed końcem meczu ich forward nie trafił dwóch osobistych przy prowadzeniu Raptorsów 101:100, a potem było tak:
http://www.nba.com/video/games/bulls/2012/03/24/0021100714_tor_chi_play6.nba/

Lord:
Ostatnia akcja mocna :)

Mnie cieszy, że NY win, MIL lose. Martwi natomiast mała liczba asyst i duża liczba start u Lina :/

Heszu:

--- Quote from: Lord on March 25, 2012, 12:58:42 pm ---Ostatnia akcja mocna :)

Mnie cieszy, że NY win, MIL lose. Martwi natomiast mała liczba asyst i duża liczba start u Lina :/

--- End quote ---

nie rozumiem tego całego spuszczania się nad Linem. Póki co dobrze Mu idzie, zajebiste statsy, przegląd pola, podania, no można powiedzieć drugi Nash, ale ile już było takich sezonowych gwiazdek ? Niech pogra tak 2-3 sezony to skończy z pierścionkiem na ręku i MVP, wtedy będzie można przeżywać gorsze okresy.

RoGH:
Dzisiaj w nocy prawdziwy hit OKC-Miami czyli dwa teamy przez większość fachowców typowane do finału NBA. Do tego droga daleka, ale jedni i drudzy w tym sezonie grają ogień, a dzisiaj na parkiecie nie zabraknie wszystkich ich najwiekszych gwiazd. Start o 2, ja emocjonalnie nie jestem związany z żadną z tych drużyn, liczy sie tylko dobry basket :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version