The Lounge > Sport

NBA

<< < (13/22) > >>

Lord:

--- Quote from: Heszu on March 25, 2012, 13:36:35 pm ---
--- Quote from: Lord on March 25, 2012, 12:58:42 pm ---Ostatnia akcja mocna :)

Mnie cieszy, że NY win, MIL lose. Martwi natomiast mała liczba asyst i duża liczba start u Lina :/

--- End quote ---

nie rozumiem tego całego spuszczania się nad Linem. Póki co dobrze Mu idzie, zajebiste statsy, przegląd pola, podania, no można powiedzieć drugi Nash, ale ile już było takich sezonowych gwiazdek ? Niech pogra tak 2-3 sezony to skończy z pierścionkiem na ręku i MVP, wtedy będzie można przeżywać gorsze okresy.

--- End quote ---

No wiadomo, pojawił się koleś znikąd i NYK rozbiło Lakersów, a Kobe nie miał nic do gadania i oczywiste, że z meczu na mecz powinno być coraz trudniej, bo w końcu jego gra będzie rozgryziona. Tylko, że też od samego początku właściwie mówiło się o ilości strat Lina, przez tą jego trochę "niekonwencjonalną" grę, gdzie wychodzi przeplatanka meczów po 2 straty z meczami po 7-9, tak jak minionej nocy z DET, drużyną z dołu tabeli. Patrzę na to pod kątem już playoffów, bo wierzę, że NYK utrzymają te 8 miejsce, a potem... CHI albo MIA... W ostatnim meczu MIA  r o z j e c h a ł o  Knicksów...

OKC-MIA przedni mecz pewnie będzie :)

pab:
ogladaliscie mecz w nocy? jak wrazenia? ja niestety musialem sie polozyc spac, bo wysiadalem po nocy sobota-nd, ale ciekaw jestem wrazen i czy ogladnac powtorke ;p

Lord:
Szczerze nie oglądałem, ale wynik mnie nie zaskoczył :)

RoGH:
Ja wróciłem dopiero nad ranem z miasta, więc tez mnie koniec końców ominęło ;p

FeN:
Jak OKC zabierze tytul LeBronowi i spolce w tym sezonie, to bedzie dopiero jazda :D

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version