• March 29, 2024, 02:18:17 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 2 3 [4]

Author Topic: 44 Tygodniówka  (Read 17741 times)

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: 44 Tygodniówka
« Reply #45 on: March 28, 2013, 10:27:04 am »

Tak i ligę Blizzard Allstars. Tylko robić nie ma komu :)
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: 44 Tygodniówka
« Reply #46 on: March 28, 2013, 10:47:06 am »

Nie nie, żadnych dot i hs. Diablo i d3cl ma klimat którego tam nie będzie. Trzeba tylko czekać i próbować. Skoro nam sie już na starcie nie chce, to co potem będzie? Albo chcemy albo nie...?
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: 44 Tygodniówka
« Reply #47 on: March 28, 2013, 10:50:31 am »

nie bedziemy robic nic dla innych gier. jako serwis/serwisy jestesmy zwiazani z diablo od 13+ lat i nie planujemy zmian
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: 44 Tygodniówka
« Reply #48 on: March 28, 2013, 11:05:21 am »

I to jest konkretna odpowiedź. Kto chce robić sobie lige pod gre karcianą (która może być ciekawa jako "dodatek" do czasu wolnego) to niech sobie idzie i ją po prostu robi ;]

Diablo, nawet ta trzecia część ma pewien klimat, dzięki takim ligom jak d3cl, którego żadna inna gra nigdy nie będzie miała. Grałem w wow'a, grałem w cs'a, w dote, w lol'a, w cs, w3, w wiele mmo jappońskich (najdłużej flyff) i uważam że diablo mimo wszystko ma coś czego inne gry nie mają. eot ode mnie.
Logged

Champeone

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 86
    • View Profile
Re: 44 Tygodniówka
« Reply #49 on: March 28, 2013, 11:20:21 am »

Czym jest to coś, rozjaśnij mi prosze? Pytam, bo ja nawet ułamka klimatu, który oferowało d2, nie jestem w stanie tutaj dostrzec :(
Dla mnie w roku 2013 wiekszy klimat ma doteleportowanie sie do mefista i sluchanie dzwieku lecacego meteorytu + rozmowy na /f m, niz ten superfajny, megafunkcjonalny, nowy BN i bezcelowe jebanie milionów mobów. Bezcelowe, bo pvp w tej grze nie bedzie zadnego, o czym blizzard sam nas poinformowal dluuugo przed premiera gry. W d2 natomiast, jak mef zdecydowal sie juz czyms fajnym rzygnac, to chociaz mozna bylo to odczuc, poprzez wieksza ilosc wygrywanych dueli.
Niestety, w moim mysleniu nie jestem odosobniony i wiekszosc moich kumpli podziela tą opinię. W sumie to nie wiekszosc a wszyscy, bo nikt juz w to nie gra ;d
« Last Edit: March 28, 2013, 11:28:38 am by Champeone »
Logged

zales22

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 258
  • SG Ranger
    • View Profile
Re: 44 Tygodniówka
« Reply #50 on: March 28, 2013, 12:14:01 pm »

Fen dlaczego mam nie porownywac w tym przykladzie ? Gdyby bylo porzadne tvt, mysle ze nawet jakies dodatkowe skiny na postacie , avatary, emblematy, +xp , czy inne zbedne pierdoly napedzaly by dolary :P

Chetnie w Hearthstone zagram :D Szkoda Mag ze na celowniku jest only diablo ;-( . Nie mówie odrazu o przebranżowieniu,ale moglyby byc jakies pododdziały z innymi grami Blizza lub nie tylko, na testa np. jezeli nie bylo by chetnych do bawienia sie w to dzial oFF. Twoje skrypty dalyby rade do wielu gier xD ,a ze np. Hearthstone czy Blizzardowska dota sa FTP chetnych napewnoby nie brakowalo.
« Last Edit: March 28, 2013, 12:18:26 pm by zales22 »
Logged

Ajantis

  • Administrator
  • Lucion
  • *****
  • Posts: 824
  • Mydło wszystko umyje
    • View Profile
    • War Masters
Re: 44 Tygodniówka
« Reply #51 on: March 28, 2013, 21:17:46 pm »

Champ imho to trochę tak, że ludzie po starcie D3 po prostu zniechęcili się do D3 i teraz niezależnie od tego co zrobi Blizz, to zawsze ludzie będą dissować chłopaków z Irvine, bo po pierwsze D3 to nie D2, a po drugie smród zaczął się już przy płaceniu za gacie przy kasie.
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: 44 Tygodniówka
« Reply #52 on: March 28, 2013, 23:28:47 pm »

Champ imho to trochę tak, że ludzie po starcie D3 po prostu zniechęcili się do D3 i teraz niezależnie od tego co zrobi Blizz, to zawsze ludzie będą dissować chłopaków z Irvine, bo po pierwsze D3 to nie D2, a po drugie smród zaczął się już przy płaceniu za gacie przy kasie.

jak by sie zniechecili, to by nie kupili .. praktycznie wszyscy grali w bete i byli podjarani do granic mozliwosci .. za przyklad mozna podac nigh sell w warszawie gdzie kolejka przypominala poprzedni ustroj ..
nikt sie nie uprzedzil i nikt sie nie zniechecil - gra jest po prostu slaba, nie daje mozliwosci farmu high endu ktory moglby byc zaczatkiem do czegokolwiek .. jezeli nie mozna farmowac high endu w sposob efektywny ( w obojetnie jaki sposob ) gra po prostu nie ma sensu dla szerszej grupy odbiorcow i tyle ..
sam po przegraniu ponad 1k godzin, nabiciu 100 paragona na sc i ~50 na hc stwierdzam, ze gra jest na tyle slaba - ze nie ma sensu w nia grac na dluzsza mete i marnowac czasu .. marnowac czas mozna na cos co ma chodz przeblyski przyszlosci ..
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: 44 Tygodniówka
« Reply #53 on: March 29, 2013, 08:25:26 am »

Trochę w tym racji nie stety..  A szkoda bo następcy dla mnie nie widzę w żadnej grze

Made by tapatalk

Logged

Champeone

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 86
    • View Profile
Re: 44 Tygodniówka
« Reply #54 on: March 29, 2013, 08:30:13 am »

Ajan, ja nie bylem zniechęcony. Bylem mega nakrecony. Nawet urlop w robocie sobie wzialem z kumplami, zeby cisnąć jak otępiały gimnazjalista na zwolnieniu lekarskim. Niestety, gra nie spełniła oczekiwan i w tym tkwi cała filozofia. Warto dodać, że jak na blizza, jest to strasznie słaba produkcja... żeby nie powiedzieć beznadziejna. Nie wiem co sie z ta firma stala, ze postanowili wydac takie gówno jak bn 2.0, upierając sie przy słuszności tego projektu a na koniec dowalili diablo... Poza rozwaleniem miliona mobów i dingującymi lvlami i paragonami, co ta gra oferuje? Ani community nie ma, bo jak juz wspomnialem, rewelacyjny bn 2.0 nie posiada kanalow (a te rodem z d2 byly swietne - fajnie bylo popatrzec na ludzi z wyzszymi lvlami - sam pomysl stojacych miniatur postaci byl genialny); pvp leży, a dalej juz mi sie nie chce wymieniac, bo 2 rzeczy ktore w glownej mierze sprawily, ze ludzie pokochali diablo, zostaly z gry zwyczajnie wywalone.
Na dobra sprawe, diablo nie oferuje nic wiecej niz MU (poza lepsza grafika), w które mozna bylo grać 10 lat temu.
Logged

Ajantis

  • Administrator
  • Lucion
  • *****
  • Posts: 824
  • Mydło wszystko umyje
    • View Profile
    • War Masters
Re: 44 Tygodniówka
« Reply #55 on: March 29, 2013, 20:38:52 pm »

Panowie, napisałem, że ludzie zniechęcili się po starcie D3. Każdy był najarany jak wychodziła gra, ale tydzień czy miesiąc potem okazało się, że gierka nie do końca spełnia nasze wymagania... Tylko knif w tym, że Blizz jakoś starał się ją naprawiać. Wychodziło czy nie, ale w umysłach niektórych graczy wyrył się np. error 37 czy krzywa poziomu trudności na inferno i ci ludzie olali grę. Cokolwiek Blizz by nie zrobił, to i tak będą płakać, bo po prostu dla nich D3 to synonim kompletnego szitu.

Nie żeby D3 było idealną grą, no ale coś tam się po premierze Blizzard starał...
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: 44 Tygodniówka
« Reply #56 on: March 29, 2013, 21:15:34 pm »

Fen dlaczego mam nie porownywac w tym przykladzie ? Gdyby bylo porzadne tvt, mysle ze nawet jakies dodatkowe skiny na postacie , avatary, emblematy, +xp , czy inne zbedne pierdoly napedzaly by dolary :P

LoL i D3 to trochę dwie różne bajki. Doskonale rozumiem o co Ci chodzi. Chłopaki z Riotu stworzyli świetny przykład, że można zarabiać na grze free-to-play nie tworząc z niej pay-to-win. W LoL'u nie musisz inwestować środków własnych, żeby grać z każdym na tych samych zasadach. Jednak Riot musi się z czegoś utrzymywać. No i w tym momencie, trzeba rozbudowywać swój produkt poprzez dodatkowy kontent. Każdy gracz to potecjalny klient, o którego trzeba dbać, bo z każdym jego dniem jest szansa, że kupi sobie jakiegoś skina do swojego ulubionego champa.
Za produkt Blizzarda musiałeś zapłacić przy kasie i to nie małe pieniądze. Standartowo nowa gra od dobrego producenta kosztuje w granicach 110-150 zł maks. Panowie z Blizzarda zażyczyli sobie 200 zł (kupując bezpośrednio od Blizzarda w przeliczeniu z Euro na PLN wychodziło bagatela ok. 230zł), co już jest swego rodzaju ewenementem. Nie wyobrażam sobie, żeby teraz Blizz wprowadzał jakieś mikro transakcje przy takiej cenie. Poza tym do była ich decyzja, niech teraz dbają o klienta i utrzymują go przy sobie, żeby ten w przyszłości do nich wrócił kupując dodatek do D3 lub inne produkty tej samej marki.
Pomijam fakt gatunku obu gier, bo to też zupełnie inna historia - w skrócie Riot siłą rzeczy musi stawiać na gaming, Blizzard przy D3 już nie :)
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: 44 Tygodniówka
« Reply #57 on: March 30, 2013, 07:25:20 am »

Jak blizzard nie zrobi czegoś przed dodatkiem rto ten nie sprzeda się już w takiej ilości. Oczywiście zależy co w nim będzie. Mam nadzieje ze pvp zagości przed, a w dodatku będzie cos więcej jak dodatkowy akt, klasa postaci oraz np. Mistyczka (?). Jak się nie postaraja to d3 umrze i taka jest prawda. Bedzie to wielka plama na tle gier blizzard i juz nie odzyskała prędko reputacji. Takie moje zdanie.

Made by tapatalk

Logged
Pages: 1 2 3 [4]
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.128 seconds with 18 queries.