The Lounge > Diablo 2

DoT Realm (serwer Diablo 2) - reset 04.10.2013

<< < (2/5) > >>

ZelgO-AZM-:

--- Quote from: Rudy on September 27, 2013, 18:30:00 pm ---dziwne że ten realm istnieje od 2003 jak ja pierwszy raz słysze =]
coś marketing słaby macie

--- End quote ---

Nie gadaj ze pierwszy raz  slyszysz, jak dobrze pamietam dot odłamało się od twierdzy wlasnie w 2003 r. i od tamtej pory nonstop działa
Po za tym dot to sojusz dwóch klanów bh i bot z którego znalem sporo ziomków, wojowalo sie razem nie na jednym serwie nie wiem czy jeszcze zachowało to forme klanu ale tak czy siak pozdrawiam ekipe z Nakim na czele bo to jedyny człowiek jaki znam który swoimi skryptami na serwerze umiał dorównać magowi!

Róbta co chceta ale ja bym tam im nie kasował tego tematu DoTy zawsze sie izolowały nawet na Realm Battles tamtejsza administracja nie zgodziła sie na wystawienie oficjalnej drużyny dlatego chłopaki z dot grali pod jakąś nieoficjalną zjebaną nazwą

Juzzman:

--- Quote from: Bibuk on September 27, 2013, 20:51:16 pm ---nie macie realmu pvp, odwoluje reset

--- End quote ---

Nie mamy specjalnej krainy do PvP, żeby pograć PvP najpierw trzeba powalczyć PvM i poszukać itemków. Jeśli Ci to nie odpowiada, to trudno, może komuś zależy na takiej formie rozgrywki (powracają do nas gracze sprzed kilku lat, zwłaszcza że Diablo 3 nie jest tak grywalne jak było Diablo 2).

A co do reklamy, to się nie wypowiem, rozmawiaj z administratorem (wspomniany Naki), poza tym DoT nie zniknie jeszcze przez długi czas   ;)

Bibuk:
nie mam czasu klepac mefa cale zycie zeby pograc 30 minut dueli, nic na to nie poradze, moje odwolanie jest ostateczne

Mr.Mag:
mysle, ze d2 mimo wszystko jest martwe i nic tego nie zmieni. nawet badziewne diablo3. w tej chwili dzialaja 4 serwery: jm, d2t, dot, idr.

staty z teraz:

d2t: 27 osob (kilka mulow)
dot: 0 osob
jm: 6 osob
idr: 9 osob (polowa muly)

czy jest sens o cos walczyc? chyba nie ;p w istocie dot technicznie wyprzedza ich o lata swietlne, ale co z tego...

RoGH:
DoT oczekuje na reset, nie sądzę, żeby komuś w tym kontekście chciało się grać, sam jestem ciekaw ich statystyk po resecie. Nie żebym miał zamiar znowu grać w Diablo 2, 11 lat (można przyjąć, że skończyłem w 2011) ciężkiej łupanki mobów i innych graczy mi wystarczy, ale właściwie to fajnie by było, gdyby np. za kilka lat nadal funkcjonował jakiś priv realm, może bym kiedyś wziął udział w takim resecie, przecież to kawał mojego życia, ale jest jeszcze dużo za wcześnie :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version