Duelling & Diablo 3 > Tournament information

[EU] VC Diablo 3 1v1 PVP Tournament Week 2 Sign Up

<< < (8/9) > >>

Mnich:
Mag uwierz mi jest masa osób ktora ma hajs ale ma deko rozumu i nie wydaje haju na ubranie postaci aby w grze zaistniec.

ZelgO-AZM-:
lepiej w kieszen nikomu nie zaglądać są osoby dla ktorych tych pare stówek na miesiąc to żaden wydatek
Dla mnie większą wiochą i bardziej nienormalne jest granie 300 godzin krypt w miesiącu od wydania dwóch stów w miesiącu aby osiągnąć ten sam efekt.

Damx:

--- Quote from: Mnich on February 13, 2014, 17:21:16 pm ---Mag uwierz mi jest masa osób ktora ma hajs ale ma deko rozumu i nie wydaje haju na ubranie postaci aby w grze zaistniec.

--- End quote ---

jest to to samo co w wielu innych grach .. sa najczesciej 3 sposoby zeby miec best itamz ..
a) najlatwiejszy i na ktory trzeba poswiecic w sumie najmniej zaangazowania to po prostu zrobic klan, zainstniec w jakis sposob, zwerbowac mase graczy, opodatkowac ich lub tez umiejetnie uzywac do eventow z ktorych nagroda idzie wiadomo do kogo
b) kupic gold - najszybszy i najlatwiejszy sposob, poniewaz w wiekszosci gier najpierw trzeba wyfarmic z 1k godzin, a pozniej sie zaczyna fun tzn. najczesciej pvp
c) mad farma na patencie - najwolniejszy ( chociaz nie zawsze ) sposob na best itamz .. na pewno przegonia cie 2 pierwsze opcje, ale w koncu dojdziesz do maxa .. za rok .. czy 2 .. albo nawet 3!

i ktora opcja jest najlepsza dla ludzi ktorzy chca robic cos poza graniem w gry komputerowe 20h na dobe ? :s

Mnich:
Uwierz mi nie trzeba farmic 20 godzin na dobe zeby uzbierac sobie na eq w miare grywalnego w pvp, nie uzywajac botow,kupujac golda za real haj ani nic podobnego. Farmic wiadomo na dluzsza mete nuda ale jest jeszcze jsp na ktorym handlujac  naprawde w dosc szybki sposob mozna zarobic i czegos sie w tej grze dorobic.

Mr.Mag:
ja zawsze praktykowalem 1 i bralem itemy od Bama, Gryzki i Quby :D

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version