The Lounge > Inne gry

Civilization: Beyond Earth

(1/4) > >>

Mr.Mag:
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=84557

Na jesieni 2014 ma wyjsc nowa czesc Civki. Cos w stylu Alpha Centauri. Gral ktos? :)

Patrzac na screeny nie wyglada to najlepiej ale mam nadzieje, ze to jakies wczesne alfa :)

Filmik oczywiscie nice

FeN:
Jeśli chodzi o grafikę to wydaje mi się, że będzie trochę podrasowany silnik graficzny wykorzystany w Civ 5. Screeny są w niskiej rozdzielczości i ciężko z nich cokolwiek wyczytać.

Jeśli chodzi o gameplay, to obawiam się, że może być tak jak z Kolonizacją (zajebiaszcza gierka z 1994), która doczekała się remake'u na bazie Civ 4. I niestety, jak byłem wielkim fanem Colonization, tak nowa wersja mi totalnie nie przypasowała. Teraz pytanie czy nowe Alpha Centauri podzieli ten sam los w odświeżonej wersji. Chyba, że nie będzie to zmodyfikowana kopia Civ5 osadzona w realiach kosmicznych, a zupełnie coś nowego.

Mr.Mag:
z tego co czytalem maja byc jakies eventy czy misje do zrobienia. zwykly klon to faktycznie malo porywajace moze byc. gralem troche w AC ale jakos wolalem zawsze zwykla civke.

W colonization z 94 tez duzo gralem, w te nowa wersje zagralem moze ze 3 razy i juz do niej nie wrocilem.

FeN:
w civ5 tez teoretycznie masz misje i eventy od CS'ow :]

to co moim zdaniem wymaga totalnej zmiany to AI. mimo, iz w C5 caly czas staraja sie i poprawiaja ten mankament to nadal jest to jedna z najslabszych stron. to jak sie zachowuje komputer jest totalnie chaotyczne i nieprzewidywalne.
ostatnio mialem deklaracje przyjazni jedna z nacji. razem prowadzilismy wojne przeciwko innej nacji, a jak juz zdobylem jakies miasta (i stolice!) to nagle stalem sie wrogiem nr.1 i mimo deklaracji przyjazni, gosc juz byl do mnie negatywnie nastawiony, bo (uwaga!!) jestem "warmonger"! automatyczny "denounce" od niego jak i pozostalych nacji na mapie. niewazne, ze jest ktos inny, kto ma wiecej podbitych miast i generalnie jest na prostej do wygranej gry.
chcac pozbyc sie latki "warmonger", nie ma szans. przeprowadzilem, nawet taki manewr: odbilem miasto, oddalem je w rece zalozyciela, z ktorym nie prowadzilem nigdy wojen, a i tak po paru turach dostalem "denounce" - pogarane.
 
 

FeN:
http://www.gamespot.com/videos/e3-2014-sid-meier-s-civilization-beyond-earth-stag/2300-6419444/

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version