The Lounge > Offtopic / BNPL

PvP 1.09, 1.10 Angrenost Realm

<< < (2/10) > >>

Szola_:
jestem chętny, przeleje kilka złociszy w razie potrzeby. Śmiem twierdzić, że znajdzie się około 10-20 osób na spokojnie.
e: Legenda diablo 2 - bibuk też by pewnie pograł, teraz są juwe, na pewno jakiś studenciaków oskubał, więc znajdą się goldy na serwer :DD

Mr.Mag:
zrobmy tak. dajcie namiar na serwer na gsa a my z Lordem wam postawimy ar ok? :) my juz nie mamy dostepu do gsa w polsce. obecnie wszystko stoi w niemczech.

0ki:
Małe zainteresowanie, liczylem na wieksze :/ albo juz nikt nie chce grac pvp albo nikt nie czyta tego forum :)

Mr.Mag:
Lans sa 2 serwery pvp w PL - d2t i jm. na d2t do obecnego turnieju za 3 dni zapisaly sie 2 osoby i pewnie wiecej nie bedzie. na jm nie ma ostatnio turniejow. na poprzednim 2 miesiace temu zagralo 10 osob.

To nie jest liczba graczy, dla ktorych warto ladowac kase w utrzymanie serwera i administrowanie tym.

Oczywiscie to wszystko 1.11/1.13. Na 1.09 obawiam sie, ze by bylo znacznie gorzej.

Forti:
Nie stety ale Mag ma racje.

Co to tych serverów pvp d2 - ja nawet o nich nie słyszałem więc skąd oni mają mieć graczy? 0 reklamy, 0 spamu, 0 informacji. Choćby i tutaj.. nic

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version