The Lounge > Diablo 2

Odpalenie AR :)

(1/3) > >>

Lebcio-GoTH-:
Hej,

szukamy chetnych graczy do gry na AR - istnieje szansa na tymczasowe (a moze dluzej.... :)) odpalenie AR - jedyny warunek jest taki, ze musimy zorganizowac ok. 30 osob ktore beda chcialy popykac jak za starych dobrych czasow.

Rozeslijcie info po znajomych i prosze o posty tutaj jesli ktos jest zainteresowany gra.

RoGH:
W sumie może bym pograł, a przynajmniej spróbował, ostatnio zacząłem wchodzić na diablo 2, mam tam amę wartą spory szmal, ale to nie to samo. Swoją drogą ewentualne ogłoszenie czegoś na blizzconie (d4, dodatek do d3, d2 remastered) mogłoby przynajmniej krótkotrwale obudzić pare osób.

Skoro już się zalogowałem, to jakim cudem forum ciągle stoi? :) Do mnie chyba nikt się nie zwracał na wiosnę o wsparcie finansowe, ustaliliśmy z Magiem, że jak na zeszłorocznym blizzconie nic nie ogłoszą, to zwijamy interes.

One last ride? W każdym razie nie miałem kompletnie głowy do czegokolwiek poza robotą i relaksem irl, zbliża się koniec miesiąca, więc i wypłata, daj znać Magu jak się uporaliście z kasą za ostatni okres.

Mr.Mag:
Zrzuciliśmy się + trochę osób z TSa dało i jakoś dało radę.

Bibuk:
Fafnir zebral te 30 osob ale na grupie fejsbukowej. Oficjalnie zatwierdzam powrot ary. Oddajcie ar mjastu

Mr.Mag:
a jest wsrod nich Loled?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version