• May 08, 2024, 13:42:38 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 ... 249 250 [251] 252 253 ... 268

Author Topic: SPAM  (Read 905768 times)

DaBlack

  • Spamer
  • Lilith
  • *
  • Posts: 2024
    • View Profile
Re: SPAM
« Reply #3750 on: April 05, 2013, 17:00:47 pm »

Zgadzam się z tobą są dwie drogi - konstytucyjne i nie konstytucyjne. Niestety druga droga jest bardzo niebezpieczna, gdyż może prowadzić to ogólnego chaosu i destabilizacją kraju, co może prowadzić nawet do wojny domowej. Polska nie potrzebuje kolejnej rewolucji, a konkretnych ruchów społecznościowych, które zmuszą poprzez urnę partie polityczne oraz samych polityków do większej pracy na rzecz obywatela, a nie własnej kieszeni.
Moim zdaniem Polska jako naród, nie ma zdolności do pracy obywatelskiej - ponad podziałami światopoglądowymi oraz ideowymi, przez co zawsze będziemy sterowani przez populistyczne hasła partii politycznych oraz inne instytucje takie jak np. kościół. Może kiedyś ta świadomość zmieni się w ludach z nad Wisły i nastąpi mentalna zmiana poziomu myślenia o kraju jako ogólnym dobru.

Konstytucyjnie rzecz biorąc to "elita" musi sama siebie odwołać - co jest na dzień dzisiejszy, w tym kraju, przy tym poziomie "elit" niewykonalne.
Droga destabilizacji sytuacji w kraju jest w tym momencie jedyną do wykonania. Dlaczego tak sądzę? Bo od okrągłego stołu rządzą nami Ci sami ludzie pod innymi szyldami. A dopóki będzie istniał system partyjny w tym kraju, a nie JOWy, dopóty sytuacja nie ulegnie zmianie, ponieważ nie ma odpowiedzialności bezpośredniej przed wyborcą.
Tak jak piszesz poziom świadomości społeczno-politycznej Polaków jest żaden. Zawsze będzie istniał podział na lepszych politycznie i gorszych. Ludzie reagują jak chorągiewki na wietrze na coraz bardziej kłamliwe i wręcz głupie postulaty i obietnice polityków ( które de facto nie są potem spełniane ). Konkluzja - w tym momencie jedynym wyjściem jest "pogonienie" tego rządu ( o jego chorej polityce fiskalnej, która w niedalekiej przyszłości doprowadzi do bankructwa nie wspomnę ).
Wiesz co jest jednak najgorsze? Że jedynym zdolnym to zrobić jest niestety Solidarność z Dudą na czele, a ich postulaty są jeszcze bardziej komunistyczno-socjalistyczne niż działania naszego rządu.
Do końca : rewolucja Polsce jest potrzebna, tylko jest to gra w rosyjską ruletkę.

edit : tak Mag, poda się do dymisji, jeżeli Solidarność zatrzyma kraj na kilka dni a Platforma Oburzonych ( czyli Kukiz + Solidarność zdoła skrzyknąć kilkaset tysięcy ludzi na Wiejską [ co jest teoretycznie wykonalne ]. Niemniej jednak Duda na dzień dzisiejszy za bardzo sie boi.
« Last Edit: April 05, 2013, 17:04:04 pm by DaBlack »
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: SPAM
« Reply #3751 on: April 05, 2013, 17:25:57 pm »

Dla mnie Solidarność skończyła sie w '89. Krzaklewski (& Buzek), Śniadek i Duda - każdy w coś gra(ł) - efekt zawsze ten sam - mizerny, ja im nie ufam. Jebać ich.
Dobra, nie chcę mi się gadać o polityce, ciao.
Logged

DaBlack

  • Spamer
  • Lilith
  • *
  • Posts: 2024
    • View Profile
Re: SPAM
« Reply #3752 on: April 05, 2013, 17:27:05 pm »

Nie chce Ci się gadać a masz podobne poglądy =]
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: SPAM
« Reply #3753 on: April 05, 2013, 20:54:48 pm »

Ja nadal czekam na wnikliwą analizę mojej osoby

za krotko sie znamy - a mowiac scisle, nie znamy
Logged

Biohazard

  • Andariel
  • ***
  • Posts: 3070
  • Na przekór wszystkim !
    • View Profile
    • GoD Klan
Re: SPAM
« Reply #3754 on: April 06, 2013, 20:38:40 pm »

Zgadzam się z tobą są dwie drogi - konstytucyjne i nie konstytucyjne. Niestety druga droga jest bardzo niebezpieczna, gdyż może prowadzić to ogólnego chaosu i destabilizacją kraju, co może prowadzić nawet do wojny domowej. Polska nie potrzebuje kolejnej rewolucji, a konkretnych ruchów społecznościowych, które zmuszą poprzez urnę partie polityczne oraz samych polityków do większej pracy na rzecz obywatela, a nie własnej kieszeni.
Moim zdaniem Polska jako naród, nie ma zdolności do pracy obywatelskiej - ponad podziałami światopoglądowymi oraz ideowymi, przez co zawsze będziemy sterowani przez populistyczne hasła partii politycznych oraz inne instytucje takie jak np. kościół. Może kiedyś ta świadomość zmieni się w ludach z nad Wisły i nastąpi mentalna zmiana poziomu myślenia o kraju jako ogólnym dobru.

można jeszcze bardziej ?( wiem można)
ale po woli w tym kraju coraz mniej rzeczy jest faktycznie Polskich

a... i nie chodziło mi o referendum lokalne tylko o ogólnokrajowe.
Jeśli się myliłem ( a na to wygląda) to i tak było warto bo przynajmniej się czegoś dowiedziałem.
Logged

ajs

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 97
    • View Profile
Re: SPAM
« Reply #3755 on: April 07, 2013, 04:22:05 am »

szukacie sedziego do pvp moze ten klient co odzyskal wladze w nogach? jakas sroga beka tam poszla slyszalem
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: SPAM
« Reply #3756 on: April 07, 2013, 09:45:10 am »

szukacie sedziego do pvp moze ten klient co odzyskal wladze w nogach? jakas sroga beka tam poszla slyszalem

woot ?
Logged

DaBlack

  • Spamer
  • Lilith
  • *
  • Posts: 2024
    • View Profile
Re: SPAM
« Reply #3757 on: April 07, 2013, 10:27:34 am »

Zgadzam się z tobą są dwie drogi - konstytucyjne i nie konstytucyjne. Niestety druga droga jest bardzo niebezpieczna, gdyż może prowadzić to ogólnego chaosu i destabilizacją kraju, co może prowadzić nawet do wojny domowej. Polska nie potrzebuje kolejnej rewolucji, a konkretnych ruchów społecznościowych, które zmuszą poprzez urnę partie polityczne oraz samych polityków do większej pracy na rzecz obywatela, a nie własnej kieszeni.
Moim zdaniem Polska jako naród, nie ma zdolności do pracy obywatelskiej - ponad podziałami światopoglądowymi oraz ideowymi, przez co zawsze będziemy sterowani przez populistyczne hasła partii politycznych oraz inne instytucje takie jak np. kościół. Może kiedyś ta świadomość zmieni się w ludach z nad Wisły i nastąpi mentalna zmiana poziomu myślenia o kraju jako ogólnym dobru.

można jeszcze bardziej ?( wiem można)
ale po woli w tym kraju coraz mniej rzeczy jest faktycznie Polskich

a... i nie chodziło mi o referendum lokalne tylko o ogólnokrajowe.
Jeśli się myliłem ( a na to wygląda) to i tak było warto bo przynajmniej się czegoś dowiedziałem.

Niestety, ale czegoś takiego jak referendum ogólnokrajowe w sprawie odwołania rządu/sejmu/senatu nie ma. Wybierasz gnoi na 4 lata i nie masz nic więcej do powiedzenia.
Logged

ajs

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 97
    • View Profile
Re: SPAM
« Reply #3758 on: April 07, 2013, 14:07:09 pm »

  - zgarnal donacje na nowy wozek i pozamiatal system ;D
Logged

DaBlack

  • Spamer
  • Lilith
  • *
  • Posts: 2024
    • View Profile
Re: SPAM
« Reply #3759 on: April 16, 2013, 15:33:09 pm »

Słaby ten spam.
Logged

adek

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 53
  • A.C.A.B
    • View Profile
Re: SPAM
« Reply #3760 on: April 20, 2013, 07:08:56 am »

nie no w tak zacnym temacie jak spam, swojego posta musze dodac. ;)

yoyo
Logged
fuck the system have my own one

DaBlack

  • Spamer
  • Lilith
  • *
  • Posts: 2024
    • View Profile
Re: SPAM
« Reply #3761 on: April 22, 2013, 10:03:18 am »

Tutaj się nic nie dzieje ;(
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: SPAM
« Reply #3762 on: April 22, 2013, 10:10:11 am »

bo rozmowcy marni :(
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: SPAM
« Reply #3763 on: April 22, 2013, 10:49:22 am »

Logged

DaBlack

  • Spamer
  • Lilith
  • *
  • Posts: 2024
    • View Profile
Re: SPAM
« Reply #3764 on: April 22, 2013, 10:58:46 am »

bo rozmowcy marni :(

Marni jak krogulec w klatce
Logged
Pages: 1 ... 249 250 [251] 252 253 ... 268
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.177 seconds with 18 queries.