• May 06, 2024, 22:44:25 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 8

Author Topic: Diablo3 bez PvP - patologia :D  (Read 42520 times)

idid

  • Honorary Member
  • Cydaea
  • **
  • Posts: 1347
    • View Profile
Re: Diablo3 bez PvP - patologia :D
« Reply #30 on: March 19, 2012, 19:53:36 pm »

szkoda l6l xD
Nom niezle pato z tym pvp, zeby sie szybko uwineli z tym patchem jak juz jakis gear bedzie siedzial, bo od tego ich "soon" moze zatwardzenie z powiklaniami zlapac ;p

Co do matchmakingu mam nadzieje ze inny tryb bedzie, blizz nieda plamy jak np. z chatem w sc2 ~~ Zreszta nawety jak tego nie bedzie dostana pare mln spamu na roznych forach i mysle ze zara bedzie :D Blizz jest o tyle dobry ze chcoiaz troche liczy sie ze swoimi fanami, nie za duzo- ale gdyby porownac go z innymi firmami zle nie jest ;p

Szczerze wole poczekac, a dostac cos calkiem ladnie dopracowanego, niz byle jakie gowno.
Takie dzialanie jest nie w stylu Zamieci.
Logged

zales22

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 258
  • SG Ranger
    • View Profile
Re: Diablo3 bez PvP - patologia :D
« Reply #31 on: March 19, 2012, 23:19:03 pm »

moze teraz bobby kotick pociaga za sznurki, czy jak mu tam ^o^
Logged

AsaroV

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 300
  • Nec playah
    • View Profile
Re: Diablo3 bez PvP - patologia :D
« Reply #32 on: March 22, 2012, 21:31:19 pm »

szkoda l6l xD
Nom niezle pato z tym pvp, zeby sie szybko uwineli z tym patchem jak juz jakis gear bedzie siedzial, bo od tego ich "soon" moze zatwardzenie z powiklaniami zlapac ;p

Co do matchmakingu mam nadzieje ze inny tryb bedzie, blizz nieda plamy jak np. z chatem w sc2 ~~ Zreszta nawety jak tego nie bedzie dostana pare mln spamu na roznych forach i mysle ze zara bedzie :D Blizz jest o tyle dobry ze chcoiaz troche liczy sie ze swoimi fanami, nie za duzo- ale gdyby porownac go z innymi firmami zle nie jest ;p

Szczerze wole poczekac, a dostac cos calkiem ladnie dopracowanego, niz byle jakie gowno.
Takie dzialanie jest nie w stylu Zamieci.

Dokladnie
Logged

Kordek

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 94
    • View Profile
Re: Diablo3 bez PvP - patologia :D
« Reply #33 on: March 23, 2012, 19:36:27 pm »

no trzeba będzie poczekać by ponapażać się.
Logged

Edi-WM-

  • Imp
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Diablo3 bez PvP - patologia :D
« Reply #34 on: March 23, 2012, 22:29:10 pm »

Więc teoretycznie cała idea tego forum upada :P
A tak na serio to mam nadzieję, że szybko się z tym uwiną i nie dadzą nam się zanudzić na śmierć w PVE.
Logged

zales22

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 258
  • SG Ranger
    • View Profile
Re: Diablo3 bez PvP - patologia :D
« Reply #35 on: March 23, 2012, 23:50:11 pm »

Moglyby byc jakies miejsca na mapce gdzie mozna sie normalnie duelkowac, na normalnej grze.
Logged

NUBNEC

  • Honorary Member
  • Lucion
  • **
  • Posts: 933
  • NUBNEC
    • View Profile
Re: Diablo3 bez PvP - patologia :D
« Reply #36 on: March 24, 2012, 00:07:35 am »

no tak - ale juz nie w d3^ wiecj esli chcesz normalnie duelowac to gogo d2 poki zyja ludzie;]

 :o
Logged
pKu

Kordek

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 94
    • View Profile
Re: Diablo3 bez PvP - patologia :D
« Reply #37 on: March 24, 2012, 14:17:57 pm »

Moglyby byc jakies miejsca na mapce gdzie mozna sie normalnie duelkowac, na normalnej grze.
będą specjalne areny pod pvp.
Logged

Kitek

  • Imp
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Diablo3 bez PvP - patologia :D
« Reply #38 on: March 25, 2012, 03:39:26 am »

Dla mnie niespodziewany fail ze strony blizza - firma która pod koniec lat 90-tych wyznaczała standardy dla sieciowej rozgrywki w grach. Niestety bez dwóch zdań coś zawiodło w team developerskim, by w kilkuletnim procesie produkcyjnym nie sprostać implementacji tak ważnego aspektu gry. Z drugiej strony na pewno były naciski z góry, by jednak wydać już grę gdy okazało się, że z PvP trybem się nie wyrobią. Koniec, końców mam nadzieje, że na patch nie będziemy czekać następne pół roku...
Logged

KcU

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 162
    • View Profile
Re: Diablo3 bez PvP - patologia :D
« Reply #39 on: March 25, 2012, 15:11:04 pm »

W sumie to i dobrze, będzie czas na ogarnięcie buildów/eq/mechaniki gry zanim zaczniemy grę na poważnie;)

Neo

  • Imp
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
Re: Diablo3 bez PvP - patologia :D
« Reply #40 on: March 25, 2012, 17:07:55 pm »

W sumie to i dobrze, będzie czas na ogarnięcie buildów/eq/mechaniki gry zanim zaczniemy grę na poważnie;)

potwierdzam, jaki sens ma pvp bez itemow?

najpierw ogarniemy gre, a potem bedzie czas na duelowanie =]
Logged

NUBNEC

  • Honorary Member
  • Lucion
  • **
  • Posts: 933
  • NUBNEC
    • View Profile
Re: Diablo3 bez PvP - patologia :D
« Reply #41 on: March 25, 2012, 21:52:26 pm »

powazne konkluzje wysnuliscie^

 :o
Logged
pKu

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: Diablo3 bez PvP - patologia :D
« Reply #42 on: March 27, 2012, 10:46:34 am »

Ja wam powiem coś na temat tego pvp panowie.

Załóżmy przez chwile że mamy to pvp w dniu premiery
Na logikę, proszę.. na logikę - wychodzi D3, wszyscy właczają i graja. Poznają świat pve, poznają fabułę, dochodzą do inferno, starają się coś osiągnąc. Przez pierwsze dni nikogo nie będzie interesowac PvP. Od czasu do czasu ktoś z ciekawości zagra, wejdzie na areny. Gdy zostaną wbite pierwsze 60lvl, a pewnie nastąpi to szybciej niż myślimy - troche więcej ludzi zacznie grac. Ale za nim pvp stanie się jedyną rozrywką w świecie diablo 3, zanim będziemy logowac się tylko dla pvp, minie sporo miesięcy moim zdaniem, a jeżeli nie miesięcy to tygodni. Przez ten czas areny będą mało istotne.

Ja w d2 grałem pcl wiele lat, pewnie nikt obecnie nie pamięta mnie, bo i ja nikogo już prawie nie pamiętam, ale pvp to jedyne co mnie ciągnie do diablo 3 i wiem, że zanim będę grac tylko w kierunku aren, to wejdzie patch który to udostępni.
Logged

NUBNEC

  • Honorary Member
  • Lucion
  • **
  • Posts: 933
  • NUBNEC
    • View Profile
Re: Diablo3 bez PvP - patologia :D
« Reply #43 on: March 27, 2012, 11:14:19 am »

no to jest chyba oczywisty wniosek ze odrazu nikt sie nie rzuci na pvp chyba zeby tylko zobaczyc jak to wyglada.. wiekszosc raczej sie bedzie bawic w pvm dluzszy czas zeby moc dokonac cudownych tradow i miec stuff na pvp...

 :o
Logged
pKu

DaBlack

  • Spamer
  • Lilith
  • *
  • Posts: 2024
    • View Profile
Re: Diablo3 bez PvP - patologia :D
« Reply #44 on: March 27, 2012, 11:18:33 am »

N, będziemy się duelować od 1 lvl na pięści! PvP nie będzie istnieć przez kilka tygodni, bo każdy z nas będzie zaaferowany zabijaniem mobów~~
Logged
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 8
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.149 seconds with 13 queries.