The Lounge > Diablo 2

Dyskusja o pcl

<< < (8/20) > >>

Hamer:
czekaj Ajan, chyba sie nie zrozumielismy, napisze jeszcze raz, bo tamto rzeczywiscie bylo dosyc niewyraznie okreslone. Uwazam, ze NIE POWINNISMY w ogole wspominac o jakimkolwiek wlaczaniu ich w grono organizacyjne - nie wiem po co w ogole ten temat byl poruszany. zachowali sie w sposob dziecinny i nieodpowiedzialny. jakakolwiek wspolpraca z mnichem i sebathem moze spowodowac wiecej szkod nic potencjalnych korzysci

jak chca sobie grac u nas, to mysle ze wolna droga, dopoki nie beda probowali nic kombinowac

NUBNEC:
sosnowiec to nei miasto - sry - bylem na meczach ;p

aaa no to tak mi mow - burn it!

powinienes wtedy zostac i pilnowac!

hamer powiedzial prawde i tylko prawde o tak!

 :o

Green:
Dobrze juz siedziec w temacie. Mowilem Ci Mnich ze nie ja kasowalem Ci posty i ze nie czytalem tego wczesniej.

Bawi mnie podejscie niektorych ludzi do tematu ktorzy albo nie maja pojecia w ogole o nim albo sa ewidentnie stronniczy.
Ci co mnie znaja wiedza ze jestem dosc ekspresyjny ale to nie oznacza ze mam wtedy klapki na oczach. Wiem ze kilka osob ma do mnie zal o jakies tam decyzje odnosnie turnieji zapewne ale pretensje do siebie jak sie nie przestrzega zasad.
Anyway ten caly Sebath SAM Z WLASNEJ WOLI sie podjal zadania pomagania nam na PCL, ok dostal range admina ALE FORUM, nie ligi a to zupelnie 2 rozne swiaty, zaczal naduzywac swojej "wladzy" sam sie awansowal a to co robil na turniejach (zazwyczaj kiedy dostawal po dupie) przechodzilo ludzkie pojecie. To ze jestem szczery i bezposredni dalo sie zauwazyc przy rozmowach on vs ja prowadzonych w wielu miejscach. To jak sie odplacil nam owy pan haker bylo ponizej pasa i zenujace po calosci. Osobiscie chcialem sie go pozbyc jak najszybciej z ligi i dopialem swego, bo naplywalo duzo skarg na niego a jego funkcje moglismy przejac jako sedziowiem wtedy z chlopakami.
Nie bede dalej pisal co i jak bo to jest po prostu temat ujmujacy, Tak jak Ajan napisal wszystko bylo.

I szczerze bez zadnej falszywej szczerosci chce powiedziec, iz stwierdzenie ze bylem zlym adminem i ze nic nie robilem na PCL w swoim czasie ( totalna korozja na scenie ) jest po prostu absurdalne. To ja podpisalem umowe z d2trade i to dzieki tej akcji frekwencja zaskakujaco skoczyla. To ja negocjowalem nagrody na turnieje jak i rowniez ja wprowadzilem mode na info na plakatach o turniejach. Nigdy nie podjalem krzywdzacej decyzji jakiegokolwiek gracza czy teamu, trudniejsze przypadki zawsze konsultowalem z reszta ekipy aby byl miedzy nami constans. Dlatego dziwi mnie zachowanie wlasnie Beda ktorego znam bardzo dlugo, ale wiem co ma mi za zle dlatego nie podejmuje dalej jego tematu. Reszta ktora tak twierdzi pisze to albo z czystej nienawisci do mnie albo z totalnego braku obiektywizmu.

A co do NUBNECa to pragne sie przedstawic, ja jestem Green i wyznam Ci ze wyczuwam sarkazm z Twojego postu ktory dosc jednoznacznie ukazuje Twoje podejscie do mnie. Spoko niechaj tak bedzie skoro musi.

NUBNEC:
siemasz - ja po prostu cie nie znam i nie znalem - grzes mi przedstawil na gg who are u - i juz all jest ok dla mnie - teraz sie dowiedzialem wiecej - w skrocie jak dla mnie to fajnie ze ci zalezalo na pcl po marnej obecnosci grzesia, nie wiem jak perke, no i mojego brak - mogloby zt ego cos byc jakbym byl i ty^
wiec 0 sarkazmu dla ciebie ino 100% poparcia :]
choc ja > ty - ale na chiloutcie :P

 :o

RoGH:
Jas, ciągle nazywając mnie per "perke" mieszasz ludziom w glowach i nikt oprocz naszej dwojki nie wie o kim mowa, pisz do mnie per "rogh" np. :P

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version