The Lounge > Diablo 2

Dyskusja o pcl

<< < (9/20) > >>

Ajantis:
Popieram Grina. To mogło tak wyglądać, że robi się niewiele, ale wynikało to z faktu, że wtedy scena PCL już chyliła się ku upadkowi i zorganizowanie czegoś poważniejszego było bardzo trudne. Grin był jednym z niewielu ludzi, którym jeszcze chciało się coś robić (szczególnie w perspektywie potencjalnej premiery Diablo 3) i myślę, że należy mu się za to szacunek. Jego minusem było to, że był trochę zbyt radykalny i widział wszystko na zasadzie 1 albo 0. A będąc nieoficjalnym szefem ligi czasem trzeba po prostu pohamować i jakoś spróbować się dogadać.

Inna sprawa, że Green na forum miał wielu ziomków, a Sebath nie. Więc jak ludzie brali stronę Kubusia, to Sebath bronił się np. banami na op pcl. I tak się toczyło...


BTW ja wiem, że Rogh = Perke, ale dlaczegot to już nie mam pojęcia :P

RoGH:
Robiliśmy x lat temu jakieś poruty na różnych kanałach i Jasiowi się strasznie spodobało jak na diablo-ITA-1 zacząłem nawijać po włosku, a że po włosku umiem głównie putana, vafanculo i PERKE właśnie, to strasznie się z tego chichrał i tak mnie zaczął nazywać. Rozumiesz Ajan, artyści z Krakowa mają różne dziwne pomysły.

NUBNEC:
PRZECIEZ TO BYLA JEDNA Z NAJLEPSZYCH AKCJI NA BNIE.. ;d
pozniej bylo tylko perke :/ eh piekne czasy

grzes to nie powiesz ze ja nie bylem specyficzna osoba :] tzn nie jestem ale co tam..
rogh pedalsko brzmi - moze byc aNdrzej?

 :o

Green:
Relax Nubnec, ja juz wczesniej wiedzialem mniej wiecej kim jestes czym grales i gdzie (szkoda ze nie pamietasz mnie ale rozumiem) Generalnie odebralem jeden z tutejszych Twoich postow jako totalny brak szacunku co do mojej osoby, ale skoro twierdzisz ze to tylko luzny temat bez zobowiazan to ja przyjmuje to jakodobra monete i w gruncie rzeczy zakladam ze jest tak zwany luz. Poza tym spiesze doniesc ze w koncowej fazie Twojego ostatniego posta "choc ja > ty - ale na chiloutcie :P" najnormalniej w swiecie zle Ci sie kliknelo i dziubek mial byc w przeciwna strone xDD

Odnosnie ziomkow na forum o ktorych Ajan wspomnial, osobiscie gram w d2 od 2000 roku a na BN/PCL/EP ( tak tam tez gralem sporo kiedy bylem w WoT ) od mniej wiecej 2005 roku. To chyba mowi samo za siebie ze sila rzeczy musze znac znacznie wiecej ludzi z roznych srodowisk i krajow w tej grze niz wannabe admin ktorego my wypromowalismy tak na prawde rok czy poltora roku temu ...

NUBNEC:
sry ale bez placzu - dziubek jest gdzie byc powinien i w dobra strone :P
sry ale nie ogarniam w tym momencie wszystkich osob ktore sie przewinely przez pcl/dc :/
ale jesli pisales kiedys taktyke dla neca 1v1 to bede cie musial za nia wysmiac :D jak nie to sry my bad :]


a wracajac do glownego topa - nie ma sie co spinac kims kto i tak nie odpisuje na wyzej pisane posty so... ;]

 :o

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version