The Lounge > Diablo 2

Dyskusja o pcl

<< < (2/20) > >>

Mnich:

--- Quote from: RoGH on April 04, 2012, 17:03:12 pm ---Ja też ponowie, bo też mi posta skasowano ( jak widzisz nie jesteś jedyny ). Zakopcie dawne animozje, bo to już historia nikomu niepotrzebna, Ciebie za bardzo nie znam, ale nawet z sebathem jestem w stanie zacząć od zera jeżeli będzie coś tutaj postował, żadnych uprzedzeń. Także witam na forum i liczę, że mimo wszystko Ty i Twoi koledzy będziecie zainteresowani udzielaniem się na d3cl.

--- End quote ---

Jestem w stanie wybaczyc ze chciales mi uprzykrzyc zycie na innych forach ( jak to kiedys napisales na forum pcl ;d ) ale cos sie nie udalo  :) o banie na ar n wspomne ;p

btw co do Sebatha nie dziw sie jego zachowaniu robienie za murzyna do czarnej roboty  w duzych dawkach szkodzi.

RoGH:
Widzisz, a ty dalej jakieś smuty. O ile mnie pamięć nie myli, to dostaliście bany na angrenoście, a chyba głównie o tym mówiłem, ale ja aż tak dobrze tego nie pamiętam, bo takich różnych spinek miałem z ludzmi wiele i nie jest to dla mnie coś wartego zapamiętywania czy rozpamiętywania. Już skończ to kozaczenie, bo rozmawiasz z ludźmi, którzy sporo wnieśli do społeczności diablo 2 i wyciągam rękę na zgodę, przyjmij ją i wyluzuj albo hejtuj sobie, ale nie tutaj.

Mnich:
Ja nie kozacze bo nie mam po co to po pierwsze. Druga rzecz po co sie juz napinasz napisalem to co mysle na ten temat i obaj wiemy jak bylo.

btw napisales ze mnie nie znasz zgodze sie z tym ze mnie nie znasz ale tylko na tym nicku.

RoGH:
Nie wiem czy masz po co, bo nie siedzę w twojej głowie, ale widzę co piszesz, prowokujesz tekstami typu "cos ci nie udało :)". Zwykłe, dziecinne złośliwości. Postawiłem sprawę jasno - czysta karta i zostawienie już dawno zapomnianego tematu albo dalsza małostkowość i durne docinki z obu stron.

Jeżeli miałeś tylko nick Mnich, to cie nie znam. Owszem, wiem, ze prowadziles pozniej z sebathem jakis projekt, owszem, wiem, ze robiles cos wczesniej na pcl, w jakichs turniejach grales, cos pewnie sebathowi pomagales - tak przypuszczam. Natomiast nigdy dluzej nie gadalismy, nigdy nie gralismy razem, nie wiem skad jestes, co robisz, jak sie nazywasz, ile masz lat, w jakich klanach byles i tak dalej - nie znam cie.

Mnich:

--- Quote from: RoGH on April 04, 2012, 17:18:46 pm ---Nie wiem czy masz po co, bo nie siedzę w twojej głowie, ale widzę co piszesz, prowokujesz tekstami typu "cos ci nie udało :)". Zwykłe, dziecinne złośliwości. Postawiłem sprawę jasno - czysta karta i zostawienie już dawno zapomnianego tematu albo dalsza małostkowość i durne docinki z obu stron.

Jeżeli miałeś tylko nick Mnich, to cie nie znam. Owszem, wiem, ze prowadziles pozniej z sebathem jakis projekt, owszem, wiem, ze robiles cos wczesniej na pcl, w jakichs turniejach grales, cos pewnie sebathowi pomagales - tak przypuszczam. Natomiast nigdy dluzej nie gadalismy, nigdy nie gralismy razem, nie wiem skad jestes, co robisz, jak sie nazywasz, ile masz lat, w jakich klanach byles i tak dalej - nie znam cie.

--- End quote ---

Dobra juz zostawmy tak jak jest ze ty nie znasz mnie ( nie ma co wspominac spraw  sprzed x lat ).Jezeli chcesz zakopac topor pomiedzy mna a toba spoko niech tak bedzie tylko tak na przyszlosc jezeli najdzie mnie ochota i pozwoli mi czas na zrealizowanie swojego projektu dotyczacego d3 to zeby nie bylo jakis problemow.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version