The Lounge > Diablo 2

Dyskusja o pcl

<< < (13/20) > >>

Green:
Turnieje sie skonczyly w momencie zmiany administracji na d2 trade ktora nie reflektowala warunkow wspolpracy jakie uzgodnilem z poprzednim szefostwem, ot powod.

pab:
wyciaganie starych brudow  :o  wszystko napisal juz Grzes chyba z 3 strony wczesniej, a teraz jesli strona przeciwna nie ma nic do dodania to dalszy spam n ma sensu, bo zaczna sie zaraz udzielac osoby patrzace z boku (glownie stronnicze) i wyjdzie z tego drama na 10stron  8)   

Undek:
Ojej, jaki fajny QQ topic :-)
Swoją drogą, wiecie, że QQ wcale nie wzięło się od dwóch płaczących oków, a od skrótu alt+q+q który wyłączał warcrafta? Coś jak alt+f4. Dlatego graczom, którzy nie umieli grać, ale to dlatego, że *tutaj różne dziwne powody porażki* mówiło się QQ :)
I to właśnie powinni zrobić szanowni panowie Monk i Sebath :)

I w ogóle poparcie dla Greena.

PS: Pab, udzielam się. Dawaj enigme xD

Mnich:

--- Quote from: RoGH on April 05, 2012, 09:20:29 am ---ze strony sebatha nie liczę na cokolwiek, chociaż gdyby raczył odpowiedzieć np. za twoim pośrednictwem i przedstawić np. swoją wersję wydarzeń, to byłoby miło.
Poza tym z twojej strony też liczyłem na bardziej kompleksową odpowiedź, skoro już sam przywołałeś temat, a nie tylko w kwestii turniejów wspólnie robionych z d2 trade, bo jak wiesz, problem sięga dużo dalej.

--- End quote ---

Zadaj mi konkretne pytanie na ktore chcialbys znac odpowiedz.

Gruby:
Też coś napiszę ... nie wiem o co chodzi w tym temacie ale zgadzam się z Roghiem

a żeby nie było warna że jakiś offtopic robię to powiem: stare pcl było dobre heheheheheehempgru

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version