The Lounge > Diablo 2

Dyskusja o pcl

<< < (17/20) > >>

Ajantis:
Wydaje mi się Mnichu, że w swojej wypowiedzi najmniej skupiłeś się na najważniejszej kwestii czyli momencie od założenia nowego forum PCL, do momentu waszego wybryku. Najciekawsze decyzje właśnie tutaj się znajdowały.

idid:
Jesli ja zrobilem tylko kilka tourow to masz problemy z pamiecia, bo bralem udzial w organizowaniu bodajże 3 ladderów.

Swoja droga - czy mnich to nie wymyslone acc? Bo dziwne jest, ze piszesz tu o czasach sprzed BW i wypowiadasz sie jakbys wtedy gral. Niestety ja ciebie nie pamietam, a uwierz mi - pamiec mam cholernie dobra i pierwszy raz na czyms powazniejszym spotkalem cie w finale jakiegos 1v1.

Mnich:

--- Quote from: Ajantis on April 10, 2012, 20:39:39 pm ---Wydaje mi się Mnichu, że w swojej wypowiedzi najmniej skupiłeś się na najważniejszej kwestii czyli momencie od założenia nowego forum PCL, do momentu waszego wybryku. Najciekawsze decyzje właśnie tutaj się znajdowały.

--- End quote ---

W jakim sensie najwazniejsze Ajan bo na pisanie szczegolow to mi sie nie zachcialo ;p

Ajantis:
Myślę, że sprawy typu że organizowałeś potem toury z Lulkiem to mniej istotna sprawa, bo każdego tutaj najbardziej interesuje najbardziej czemu Sebath i Ty zachowaliście się tak, a nie inaczej.

Mnich:
Ajan na to pytanie juz odpowiedzialem ale powtorze to jeszcze raz Sebath byl hardo wkurzony na Greena i rozkminil taki a nie inny plan zemsty, nie podoboalo mu sie zachowanie Greena w stosunku do niego, wiekoszosc nie trafionych decyzji i jak mowilem bycie "mudżynem" na ktorego i tak wiekoszosc z wladz pcl miala w__j__b__e, tak jak tez napisalem wyzej mnie osobiscie tez nie podobalo sie duzo akcji na Pcl w tamtym czasie i zachowania co niektorych osob. Pomoglem Sebathowi stalo sie to co sie stalo nic tego nie cofnie, nie bylo to calkiem przemyslane przyznaje ale akurat ja zadzialalem pod wplywem impulsu.

Idziu no po czesci masz racje moje acc jest  inne niz na poczatku mojej gry czyli od 2000 r ;p

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version