• May 08, 2024, 14:45:50 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 ... 3 4 [5] 6

Author Topic: koksu vs el zlamana piszczel  (Read 30935 times)

idid

  • Moderator
  • Cydaea
  • ***
  • Posts: 1347
    • View Profile
Re: koksu vs el zlamana piszczel
« Reply #60 on: May 09, 2012, 13:02:10 pm »

Zwykły burak.
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: koksu vs el zlamana piszczel
« Reply #61 on: May 09, 2012, 13:07:27 pm »

Najman na fejsie 30/04:

Witajcie! Na wstępie chciałem podziękować wszystkim fanom za wsparcie przed walką, jak i podczas jej trwania. Nie zawsze wszystko wychodzi tak jak sobie byśmy tego życzyli, tego dnia najwidoczniej nie byłem w formie. Przyczyną może być zatrucie pokarmowe którego nabawiłem się kilka dni przed walką. Na chwilę obecną mają miejsce starania, dotyczące zorganizowania walki rewanżowej z Robertem. Rozmaw...iałem z nim telefonicznie i wytłumaczyłem, że po prostu bolał mnie brzuch, doszła do tego dekoncentracja i stąd moja słaba dyspozycja. Jeśli odrzuci moją propozycję oznaczać to będzie tylko jedno, po prostu jest tchórzem, a jeśli tak się stanie to wszyscy będą wiedzieć, że może On wygrał bitwę, ale to Ja wygrałem wojnę! Pozdrawiam moich fanów, trzymajcie za mnie kciuki!

... oraz wrzut z 06/05:

Witam wszystkich. Zacznę od krótkiego podsumowania wszystkich wyzwisk i obelg, których nie sposób nie zauważyć na moim profilu. Prawda jest taka, że olbrzymia większość tych postów została napisana przez śmiesznych maminsynków, których życie jest szare i do dupy jak papier toaletowy. Tak dla ścisłości, nie obchodzą mnie w ogóle wasze wypociny, bo z pewnością nikt z was nie ma w sobie nawet ułamka ...odwagi, potrzebnej aby wyjść na ring przeciwko takim rywalom jak Pudzianowski czy Burneika. W takich walkach wszystko może się zdarzyć, jeden cios może równać się złamaniem ręki, nogi, czegokolwiek. Oczywiście siedząc sobie przed telewizorem czy komputerem każdy z was jest mistrzem świata, wielkim weteranem Mieszanych Sztuk Walki. Dlatego opinie takich pseudo znawców zupełnie mnie nie obchodzą, a tylko i wyłącznie śmieszą. Ponadto doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że przegrywając 3 walki z rzędu w formule MMA wielu zawodników odwiesiłoby swoje "rękawice" na kołku i po prostu odeszło. Wielu z takich zawodników walczy tylko i wyłącznie z osobnikami swojej kategorii wagowej, natomiast Ja nigdy nie bałem się większych od siebie. Co do zakończenia kariery cały czas się nad tym zastanawiam, wiele osób proponuje mi abym zszedł nieco niżej i zaczął walki z przeciwnikami w swojej wadze, a nie tymi po 30 kg cięższymi. Pojawiły się nawet propozycję walki z Mamedem Khalidovem, gdzie z pewnością mógłbym nawiązać walkę przynajmniej jeśli chodzi o aspekt siłowy. Także pozdrawiam wszystkich którzy już mnie skreślili, bo nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa. Pozdrawiam fanów. Marcin Najman

To sie nigdy nie skonczy, za dobre pieniadze maja za NIC robienie :|
Logged

DaBlack

  • Spamer
  • Lilith
  • *
  • Posts: 2024
    • View Profile
Re: koksu vs el zlamana piszczel
« Reply #62 on: May 09, 2012, 13:22:24 pm »

Fen, Ty to tak na poważnie napisałeś? Tzn M.N. napisał?
Logged

idid

  • Moderator
  • Cydaea
  • ***
  • Posts: 1347
    • View Profile
Re: koksu vs el zlamana piszczel
« Reply #63 on: May 09, 2012, 13:29:28 pm »

Przeciez Khalidov by sie oplul ze smiechu gdyby uslyszal propozycje walki z Plackiem.
Logged

DaBlack

  • Spamer
  • Lilith
  • *
  • Posts: 2024
    • View Profile
Re: koksu vs el zlamana piszczel
« Reply #64 on: May 09, 2012, 13:32:42 pm »

Walka Najmana z Khalidowem byłaby najszybszą walką wszechczasów MMA na świecie i pierwszą wygraną Najmana, bo Khalidow by padł ze śmiechu jeszcze przed wejściem na ring =]
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: koksu vs el zlamana piszczel
« Reply #65 on: May 09, 2012, 13:50:03 pm »

No tak :P

http://www.facebook.com/#!/pages/Marcin-EL-Testosteron-Najman/238439649548814

Jeśli ten profil nie jest ściemniony ofc, ale z tego co widziałem to wydaje się, że nie. Poza tym po Najmanie tego można jest się spodziewać :P
Logged

DaBlack

  • Spamer
  • Lilith
  • *
  • Posts: 2024
    • View Profile
Re: koksu vs el zlamana piszczel
« Reply #66 on: May 09, 2012, 14:00:09 pm »

To musi być fake, bo o taki debilizm to nawet tego inwalidy nie posądzam ;p
Logged

gacv

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 143
    • View Profile
Re: koksu vs el zlamana piszczel
« Reply #67 on: May 09, 2012, 14:03:16 pm »

No tak :P

http://www.facebook.com/#!/pages/Marcin-EL-Testosteron-Najman/238439649548814

Jeśli ten profil nie jest ściemniony ofc, ale z tego co widziałem to wydaje się, że nie. Poza tym po Najmanie tego można jest się spodziewać :P
Fen to jest fake Najman miał inny profil :P jak go znajdę to podeśle bo kiedyś coś mu tam pisałem
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: koksu vs el zlamana piszczel
« Reply #68 on: May 09, 2012, 15:34:37 pm »

no kiedys mi sie nudzilo to z ciekawosci zajrzalem, to byl 1szy na samej gorze.
jesli dalem sie zrolowac to sry (i chyba tak jest) :P
genralnie i tak bym sie nie zdzwil jakby chcial rewanzu z burnienka.
Logged

Undek

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 131
    • View Profile
Re: koksu vs el zlamana piszczel
« Reply #69 on: May 09, 2012, 15:45:25 pm »

Jakby Najman miał walczyć z Khalidovem to bym chyba pękł ze śmiechu. Mamed to by go pokonał akurat jedną nogą z zamkniętymi oczami. To byłby już totalny cyrk. Co jak co, ale teraz to można sobie mówić, że Pudzian (nie z MMA), Burneika (nie z MMA), Saleta (nie z MMA de facto + już troche latek ma). Gdyby z Mamedem walczył to myślę, że mogłoby to poruszyć środowiska ochrony praw człowieka, bo to byłaby rzeź..
Logged

bedens

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 115
    • View Profile
Re: koksu vs el zlamana piszczel
« Reply #70 on: May 09, 2012, 15:55:53 pm »

Marcin Najman "Tyle razy już odklepałem, że mógłbym klaskac u Rubika"
Logged

gacv

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 143
    • View Profile
Re: koksu vs el zlamana piszczel
« Reply #71 on: May 09, 2012, 19:09:25 pm »

Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: koksu vs el zlamana piszczel
« Reply #72 on: May 09, 2012, 22:52:28 pm »

tez nie byl bym tego taki pewien.
w ulubionych ma Burnienke :~D
Logged

gacv

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 143
    • View Profile
Re: koksu vs el zlamana piszczel
« Reply #73 on: May 10, 2012, 10:00:53 am »

jest jest bo nawet na ten profil kiedyś wrzucał swoja otrzaskana nogę po walce z saletą:P
Logged

stygs

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: koksu vs el zlamana piszczel
« Reply #74 on: May 10, 2012, 18:20:51 pm »

Najman na fejsie 30/04:

Witajcie! Na wstępie chciałem podziękować wszystkim fanom za wsparcie przed walką, jak i podczas jej trwania. Nie zawsze wszystko wychodzi tak jak sobie byśmy tego życzyli, tego dnia najwidoczniej nie byłem w formie. Przyczyną może być zatrucie pokarmowe którego nabawiłem się kilka dni przed walką. Na chwilę obecną mają miejsce starania, dotyczące zorganizowania walki rewanżowej z Robertem. Rozmaw...iałem z nim telefonicznie i wytłumaczyłem, że po prostu bolał mnie brzuch, doszła do tego dekoncentracja i stąd moja słaba dyspozycja. Jeśli odrzuci moją propozycję oznaczać to będzie tylko jedno, po prostu jest tchórzem, a jeśli tak się stanie to wszyscy będą wiedzieć, że może On wygrał bitwę, ale to Ja wygrałem wojnę! Pozdrawiam moich fanów, trzymajcie za mnie kciuki!

... oraz wrzut z 06/05:

Witam wszystkich. Zacznę od krótkiego podsumowania wszystkich wyzwisk i obelg, których nie sposób nie zauważyć na moim profilu. Prawda jest taka, że olbrzymia większość tych postów została napisana przez śmiesznych maminsynków, których życie jest szare i do dupy jak papier toaletowy. Tak dla ścisłości, nie obchodzą mnie w ogóle wasze wypociny, bo z pewnością nikt z was nie ma w sobie nawet ułamka ...odwagi, potrzebnej aby wyjść na ring przeciwko takim rywalom jak Pudzianowski czy Burneika. W takich walkach wszystko może się zdarzyć, jeden cios może równać się złamaniem ręki, nogi, czegokolwiek. Oczywiście siedząc sobie przed telewizorem czy komputerem każdy z was jest mistrzem świata, wielkim weteranem Mieszanych Sztuk Walki. Dlatego opinie takich pseudo znawców zupełnie mnie nie obchodzą, a tylko i wyłącznie śmieszą. Ponadto doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że przegrywając 3 walki z rzędu w formule MMA wielu zawodników odwiesiłoby swoje "rękawice" na kołku i po prostu odeszło. Wielu z takich zawodników walczy tylko i wyłącznie z osobnikami swojej kategorii wagowej, natomiast Ja nigdy nie bałem się większych od siebie. Co do zakończenia kariery cały czas się nad tym zastanawiam, wiele osób proponuje mi abym zszedł nieco niżej i zaczął walki z przeciwnikami w swojej wadze, a nie tymi po 30 kg cięższymi. Pojawiły się nawet propozycję walki z Mamedem Khalidovem, gdzie z pewnością mógłbym nawiązać walkę przynajmniej jeśli chodzi o aspekt siłowy. Także pozdrawiam wszystkich którzy już mnie skreślili, bo nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa. Pozdrawiam fanów. Marcin Najman

To sie nigdy nie skonczy, za dobre pieniadze maja za NIC robienie :|

to sie w glowie nie miesci, serio ten koles nadaje sie do leczenia zamknietego. Ciekawe co napisze jak dostanie od zawodnika lzejszego, sraczka juz byla... to mnie juz wcale nie smieszy. Przeciez gimnazjalisci bija sie lepiej, przynajmniej nie poddaja sie od razy gdy sa na glebie, tylko wstaja i walcza dalej. Zenada!!!
Logged
Pages: 1 ... 3 4 [5] 6
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.132 seconds with 18 queries.