• July 05, 2024, 21:25:48 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 48

Author Topic: Piłka Nożna  (Read 242620 times)

NUBNEC

  • Honorary Member
  • Lucion
  • **
  • Posts: 933
  • NUBNEC
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #315 on: April 17, 2012, 15:54:46 pm »

imo jutrzejszy mecz > dzisiejszy ale poki co ino w mojej glowie;p

dzis jest super tydzien
dzis lm, jutro lm, czwartek le, sobota arsenal vs chealsy , wisla, gran derbi

huhuhuhuhu! podniecilem sie niezdrowo!

 :o
Logged
pKu

NUBNEC

  • Honorary Member
  • Lucion
  • **
  • Posts: 933
  • NUBNEC
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #316 on: April 17, 2012, 16:35:42 pm »

panie i panowie
chlopcy i dziewczeta i inne zwierzaki
to jest cos co kochamy to jest cos co ubostwiamy to jest to po co ogladamy ten piekny sport
http://www.premierleague.com/en-gb/20-seasons.html     milego ogladania i glosowania jesli macie ochote

przy niektorych akcjach az mi staje:/

mecz: tot vs mu - mu z 0:3 sie podnioslo i 5 bramek walnelo
goal: najtrudniejszy wybor miedzy alanem a rooneyem a le tieser a yeboah - yeboah wygral:)
celebracje: fergusen i asystent;p ale i tak alan ktory zawsze sie cieszy tak samo smiesznie jest own;p
savy - dalem usiego choc widzialem lepsiejsze parady
sklad - edwin, johnson, rio, terry, evra
cr, petit, lampard, overmars
krol henry, eric


 :o
« Last Edit: April 17, 2012, 17:17:28 pm by NUBNEC »
Logged
pKu

Lord

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 234
    • View Profile
    • Hell Warriors
Re: Piłka Nożna
« Reply #317 on: April 17, 2012, 21:10:41 pm »

Soundtrack do dzisiejszego meczu:

Logged



         .: d3cl tek admin :.

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #318 on: April 17, 2012, 21:56:42 pm »

Strasznie po frajersku dał się teraz poskładać Bayern.
Logged

NUBNEC

  • Honorary Member
  • Lucion
  • **
  • Posts: 933
  • NUBNEC
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #319 on: April 17, 2012, 22:38:23 pm »

real nie istnial w tym meczu jak dla mnie - cos tamna poczatku probowal benzema i ct i ozil a tak to...
gdyby nie powolne myslenia i glupi 1 blad obrony to by bramy nie bylo - cr tez tu sie nie popisal na poczatku^
gomez - bez polotu w tym meczu, bedzie mial krola strzelcow lm no i widac ze typowy lis pola karnego ale ribery ino man of the match
z checia bym ogladnal gran derbi w finale ale w tym momencie to bayern barca bedzie kapitalnym meczem
sedziego nie komentuje bo polska go juz zna;] - karny imo dla bayernu + red dla marcelo

zauwazylem ze od strzelenia bramy real w sumie gral glownie na kontry - ktorych mial od ..... czyli max 4? i bronil wyniku! no sry ale real? jose ma z dupy taktyke - mimo ze maja wynik korzystny to przeciez to nie jest druzyna z 10 polki no czolowa europeska druzyna.
aha - podobalo mi sie 1 w realu - nowa fryzura jose;]
Logged
pKu

Hamer

  • D3CL Operator
  • Rakanoth
  • ***
  • Posts: 426
  • GoTH
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #320 on: April 17, 2012, 22:46:16 pm »

dobry meczy byl. jak dla mnie to jednak bayern wcale tak nie dominowal, real mial tez swoje okazje, bayernowi ciezko byl wejsc w pole karne.

trzeba przeznac, ze obrona bayernu sie strasznie gubi, i real pokazal jak ich mozna poklepac, ale Neuer jest chyba teraz najlepszym bramkarzem wiec skonczylo sie tylko na 1 straconej bramce

ramos i marcelo powinni sie zastanowic czy to sport dla nich..., zwlaszcza ramos, ktoremu zawsze puszczaja nerwy jak mecz sie nie uklada po mysli realu

@jas - Gomez ma szanse na krola strzelcow, ale do tego jeszcze troche czasu zostalo, na razie Messi ma 14 goli a Gomez 12

dla bayernu mogl byc karny po faulu na Gomezie w koncowce, ale tak to sedziowanie calkiem w porzadku, Webb staral sie uspokajac sytuacje
Logged

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #321 on: April 17, 2012, 22:49:44 pm »

Małe sprostowanie - królem strzelców LM to raczej nie zostanie.
Logged

NUBNEC

  • Honorary Member
  • Lucion
  • **
  • Posts: 933
  • NUBNEC
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #322 on: April 17, 2012, 22:51:30 pm »

ah! znowu uwierzylem komentatorowi jesli chodzi o krola strzelcow;]

ale real gral ino na poczatku 1 polowy a potem co? nie za wiele nie za duzo
ciezko bylo im wejsc w pole karne realu bo jose zastosowal swoja taktyke - autobusu - chociaz w porownaniu do barca vs inter - teraz zrobila ino busa;]

zgubili sie 1-3 ale real gral na tyle slabo ze nie umieli tego wykorzystac
rewanz bedzie mrau mrau;]

 :o
Logged
pKu

bedens

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 115
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #323 on: April 17, 2012, 23:31:03 pm »

Real dobrze gral i nie zgodze sie, ze nie istnial. Troche Mourinhio glupia taktyke obral broniac sie i grajac z kontry. Jesli chodzi o karny dla Bayernu to byl na pewno i dla marcelo czerwona kartka tak samo. Nie zapominajcie ze rewanz jest na SB a tam Real gra galaktycznie i nie ma co stawiac Bayernu w finale bo jest jeszcze rewanz
Logged

NUBNEC

  • Honorary Member
  • Lucion
  • **
  • Posts: 933
  • NUBNEC
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #324 on: April 17, 2012, 23:41:24 pm »

to ianczej;]
jak real zagra tak beznamietna pilke jak dzis to gg^

zazdroszcze legii mlodzikow i szkolki:/
ale nie zazdroszcze blanco :]

slyszeliscie o panu korupcyjnym lipcu ?;]

 :o
Logged
pKu

idid

  • Moderator
  • Cydaea
  • ***
  • Posts: 1347
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #325 on: April 18, 2012, 10:32:50 am »

@Hamer, wg mni nie byl karnego. Gomez juz nie mial pilki, bo ta czysto wyluskal mu Ramos, z drugiej strony niby Coentrao go przyblokowal nogami, ale Niemiec do pilki by nie dopadl.
Co do Howarda. Jak dla mnie bardzo dobrze wczoraj prowadzil zawody, fakt ze Marcelo nalezala sie czerwona kartka, ale taki sam kolor nalezal sie Robbenowi za wejscie w pierwszej polowie wyprostowana noga (przypominam "faul" Pepe sprzed roku). Mozna sie jeszcze przyczepic do spalonego przy golu na 1:0 bo Gustavo z pewnoscia na nim byl, i jako tako zaslonil Ikera, ale nie takie bramki padaly. Podobalo mi sie, ze Webb pozwalal na duzo, niepodobalo mi sie ze Ribery umieral 231 razy.
Bayern wygral zasluzenie, chociaz remis tez bylby k. Narazie jak dla mnie Bayern pozostaje faworytem.
Logged

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #326 on: April 18, 2012, 10:39:58 am »

Ribery umierał, bo był w tym meczu strasznie katowany przez piłkarzy realu, gołym okiem widać było, jakie polecenia wydał Żose. Christiano też był oblegany przez piłkarzy Bayernu, ale jednak wiele razy potrafili mu czyściutko zabrać piłkę albo przynajmniej na tyle czysto, że stojący tuż obok Webb nie uznawał faulu, mimo, że Christiano parę razy dał nura.

Bayern zasłużyl na wygraną, a nie na remis, ale to nie zmienia postaci rzeczy, że w Madrycie wystarczy Realowi do awansu wymęczone 1:0, a patrząc na ich ogromny potencjal, to szanse oceniam na fifty fifty.
Logged

idid

  • Moderator
  • Cydaea
  • ***
  • Posts: 1347
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #327 on: April 18, 2012, 10:45:19 am »

Czy ja napisalem, ze Bayern zasluzyl na remis, a nie na wygrana. Pisze, ze z mojej perspektywy byloby bajerancko gdyby remis utrzymali. Troche przesadzasz jednak z tym wydawaniem polecen przez Józka. Nie wierze, ze mowi oficjalnie zeby latac i kopac po nogach Riberyego.
Logged

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #328 on: April 18, 2012, 10:55:17 am »

To chyba oczywiste, że dla kibica Realu remis, a nawet wygrana Realu bylaby bajerancka, nie musisz tego pisac :P Mi chodzi o przebieg gry na boisku, a nie o moje zadowolenie z takiego czy innego wyniku. Wykluczanie z gry najlepszego piłkarza drużyny przeciwnej to rzecz normalna, nie twierdzę, że powiedział im wprost - tnijcie skur*******, bo jeszcze ktos niepowolany by to uslyszal albo nagral i afera gotowa :) Wystarczy powiedziec, ze na tego trzeba zwrocic szczegolna uwage i troskliwie sie nim zaopiekowac, ale uwazam, ze w przeciwienstwie do graczy Bayernu w stosunku np. do Ronaldo ( no, oprocz tej frajersko straconej bramki, cala akcja powinna byc wyczyszczona NAJPOZNIEJ po tym jak Krystek nonszalancko zmarnowal setke, a oni dali jeszcze pograc i Benzynie i ponownie Ronaldo ), obroncy Realu nie radzili sobie z Riberym.
Logged

idid

  • Moderator
  • Cydaea
  • ***
  • Posts: 1347
    • View Profile
Re: Piłka Nożna
« Reply #329 on: April 18, 2012, 11:14:51 am »

Problemem Realu jest właśnie Arbeloa. Widze to już któryś mecz i wczoraj się spodziewałem ogromnej dziury. Zupelnie nie rozumiem czemu Jozek twardo obstaje przy Hiszpanie. Lass na tej pozycji jest zdecydowanie lepszy, nie mowie juz ze w lecie trzeba kogos sciagnac. Jak widac, kiedy przychodzi do krycia kogos klasowego jak wlasnie RIbery to Arbeloa ma ogromne problemy. W sobote przeczuwam kolejny pogrom, chyba nawet odpuszcze sobie ogladanie bo nie ma takiej dawki alkoholu, ktora by mnie uspokoila przed tym meczem.
Jak dzisiaj sie zapatrujesz? Z tego co widze to wszyscy juz Chelsea skreslili, mam nadzieje ze powalcza.
Logged
Pages: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 48
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.076 seconds with 17 queries.