The Lounge > Diablo 2

Najbardziej zasłużony działacz na scenie Diablo 2

<< < (2/5) > >>

Hamer:
napisalem tych ktorzy najbardziej zapadli mi w pamiec, najbardziej ich zauwazylem, ciezko, mi w jakikolwiek sposob posortowac, wg miejsc/zaslug; ale tak naprawde, to nieokreslilbym tych ludzi jako okres ar/pvp, z morandirem i taliesinem mialem nieduzy kontakt kiedy grali, stworzyli pierwszy realm polski pvm, i caly czas wspieraja nasza dzialalnosc; marian/soft/duri zajmowali sie pvp na 09 cbn; mag to w sumie tez inna epoka, mimo ze caly czas sie krecil wokol bnpl i spraw z tym zwiazanych, jako czolowa postac wyplynal przy AR PvP

poczatkow PCL nie kojarze, nie interesowalo mnie specjalnie co sie wtedy dzialo na cbn, wiem ze ty i Striker zajeli sie ogarnieciem nowej ligi i wyszlo wam to naprawde dobrze, gralo duzo osob, powstala nowa spolecznosc, ktora caly czas sie rozrastala (i tez ma juz swoje konflikty wsrod "starych" i "nowych" pclowcow); kiedy znow zaczalem grac na cbn, PCL zajmowal sie tez Jas; do listy moglby pasowac jeszcze RoGH dzialal duzo i na AR i na PCL, ale uaktywnil sie jako admin/sedzia relatywnie pozno biorac pod uwage jego staz, chyba od 1.11 na cbn jesli sie nie myle?

co do PvM to jak RoGH pisal, Naki ma realm z oddana grupa uzytkownikow; na Grocie Trolla przez pewien czas utrzymywala sie rowniez spora grupa graczy, nie pamietam jak sie nazywal zalozyciel tego realmu; z osob dzialajacych na roznych portalach o d2 w pamiec zapadl mi tylko Przemo z Imperium Diablo 2

czasow przed opisanymi ludzmi nie znam/nie pamietam

Lord:
Brakuje Nakiego i byłego(?) "szefa" Twierdzy, nie pamiętam już jaką miał ksywę.


A widzę, że Naki jest, ale przeczytałem tylko 2 pierwsze posty ; d

RoGH:
Ja Hamer sędzią na PCL byłem jakoś od przełomu 2004/2005, bo pamiętam, że na PCL#2 ( luty 2005 ) chyba razem z Ravelem byliśmy głównymi sędziami całej imprezy. Na AR na pewno trochę później się uaktywniłem, moja najbardziej wzmożona działalność na PCL to chyba lata 2005-2009, a na AR 2006/2007-2011, pewnie coś w ten deseń, przez pierwsze x lat liczyło się dla mnie tylko granie, fakt :)

No właśnie, Twierdza swego czasu cieszyła się ogromną popularnością, ale trochę za wcześnie biedaczka upadła albo podupadła. Czy nie była ona połączona czasem z portalem REALM.pl ? Bo hostował on przestrzeń dla klanów d1 i d2, do tego klanowka.realm.pl ( chociaż głównie o scenie d1, ale nie tylko ), na pewno mieli też inne projekty, a jeżeli  Twierdza też była od nich, to autorów REALM.PL trzeba bardzo mocno docenić. Przemo z phx.pl też kawał admina, szkoda, że w ostatnich latach się nie udzielał za bardzo , bo na pewno razem byśmy jeszcze parę fajnych projektów zrobili.

Lord:
Ta, edekk respekt, że miał cierpliwość do tego realmu ; d

Konekcje Twierdzy realm.pl były i to duże, ale nie tylko Twierdza tam była, ale też i GT i inne takie, nawet nie związane z D2.

Dopisałbym jeszcze Mordor'a i Iluvatara (obaj z Dream Masters), którzy adminowali AR i którzy właśnie zrobili z edkkiem coś co już się chyba nigdy nigdzie nie powtórzyło - migrację graczy z AR na Twierdzę (przeniesienie kont itp.), bo na AR był tworzony mod na 1.09 i wszystko poszło by się... :) Gracze Twierdzy nigdy nam (graczom AR) tego nie wybaczyli, ale przynajmniej mogli poznać co to "prawdziwe" pvp hehe :)

Nie napisałem czemu Naki... dlatego, że jest/był głeboko zaangażowany w PvPGN (czyli całe to oprogramowanie na którym stoi m.in. AR i inne realmy) a to jakieś skrypty, poprawki, pvpgn.pl, no i własny realm, czy też wcześniej "hostowanie" wielu turniejów na AR/Twierdzy, wyniki z tych tourów są cały czas w sieci, dobre czasy, dla mnie najlepsze z d2 :)

Lord:
Double post, ale ch**...

Jeszcze Pajak/Licence (obaj VoD) - za GT-PvP i pierwszy na scenie Realm Battles :)

btw. zgadnijcie, który gracz wygrał dwie edycje RB (pierwsza na GT, druga na AR haha ~~)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version