The Lounge > Inne gry

League of Legends

<< < (7/51) > >>

Benny:
us w ogole zadko kiedy ktos na kogos powaznie wjezdza glownie to 4fun sie tyraja dla zabawy

:):
Hehe, niezla skladnia I ortografia ziomek, wracaj na drzewo

GoD-Xan:

--- Quote from: idid on March 16, 2012, 15:21:20 pm ---Pogralbym z Toba, ale znowu sie obrazisz ze trolluje Janna mida.

--- End quote ---
E... ID my nie graliśmy ani razu. Co innego char select :D.

budda-:
lol jest spoko , tyle ze.... to plac zabaw dla pajacow co nie radza sobie z taktyka lasthitem dodgerka w drzewach i nie zarabianiem 10000000kGolda w 10 minut mimo 0-200 .
wiem fen ze przebil i to jest bolesne ale 82399239 trylionow chinczykow koreancow i innych cipek w poprzek nie przebije gra nawet najlepsza na ziemi, upatrzyli sobie to gowno poszedl za tym sponsoring turnieje i allround world fame.Ale najgorsze w tym jest to ze liczylem ja i pewnie w chuj duzo ludzi ze dota2 sprosta wymaganiom i zmiecie to gowno z powierzchni ziemi.... a faktem jest ze robia strasznie chujowa gre w kwestiach graficznych przedewszystkim. HoN poszedl w dobrym kuierunku i jakby odswiezyl dote a valve cisnie jakby nowa gre i robi ja strasznie chujowo i nie w klimacie.Takze tak gowniany lol pewnie bedzie jeszcze dlugo kisil stanowisko nr 1.Chyba ze blizzard wysili dupe

Świetlik:

--- Quote from: FeN on March 16, 2012, 16:54:43 pm ---chetnie zagram jak cos 4fun - eu west: FeNtastiC

:P

--- End quote ---
jak będę mieć kiedy czas to napiszę i w sumie mogę też cos 4fun pograć
nick :SwietliK

inna sprawa ze mam bardzoo zla passe w grach ( w dwa dni spadlem z 2013 na 193x ;d , nawet normala tez nie moglem wygrac )

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version