• June 26, 2024, 16:52:18 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10

Author Topic: Wrażenia z Diablo 3 [BETA]  (Read 53995 times)

mikechdx

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 147
    • View Profile
Re: Wrażenia z Diablo 3 [BETA]
« Reply #90 on: April 01, 2012, 13:35:36 pm »

1 kwietnia ;D
Logged

Poder

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 56
    • View Profile
Re: Wrażenia z Diablo 3 [BETA]
« Reply #91 on: April 01, 2012, 14:53:04 pm »

Ponawiam prośbę. Mógłby ktoś udostępnić betę na 1-2dni? Chciałbym sprawdzić czy będzie mi śmigać na nowym lapku.

co ostatecznie wybrałeś?
Logged

taC

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 68
    • View Profile
Re: Wrażenia z Diablo 3 [BETA]
« Reply #92 on: April 01, 2012, 15:21:20 pm »

Jeśli jutro znajomy nic konkretnego nie zaproponuje to zamawiam tego http://www.x-kom.pl/p/72306-notebook-laptop-15,6-asus-x53sv-sx891-i7-2670qm-4gb-750-dvd-rw.html
Logged

Kordek

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 94
    • View Profile
Re: Wrażenia z Diablo 3 [BETA]
« Reply #93 on: April 06, 2012, 12:37:33 pm »

ja mam okazje pograc w bete, wczoraj zgadałęm się ze znajomym i mam kilka dni na granie. przeszedłem barbem ta bete wbijajac 9lvl.
ciekawie sie gra, ciekawie jak na pierwszy raz, no i barb - rzeznik.
teraz mam zamiar resztą postaci przechodzić.
Logged

Kordek

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 94
    • View Profile
Re: Wrażenia z Diablo 3 [BETA]
« Reply #94 on: April 08, 2012, 13:48:03 pm »

i kobiete przeszkalam na 15 maja.

Logged

espmisio

  • Imp
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: Wrażenia z Diablo 3 [BETA]
« Reply #95 on: April 08, 2012, 14:14:26 pm »

Wrazenia z bety: (na samym dole tl;dr jesli ktos nie chce czytac;p)

Jestem klasycznym graczem d1, osoba, ktora mocno zawiodla sie na d2, a patrzac na wowa chce po prostu rzygac w najblizszym kiblu.

D3 w becie (moze tak nie bedzie) jest rajem dla graczy PvE. Kazdy znajdzie tu cos dla siebie - blyszczaca grafika, prosta budowa postaci, niesamowite animacje skilli i proste, liniowe questy. Postaci nie ma duzo, nie mamy tez jako gracze wplywu na to jakie te postacie beda. Staty rozdawane sa tak samo, do wszystkich skilli mamy dostep, wiec jedyna roznica bedzie w sprzecie, ktory defacto i tak albo sie zlozy predzej czy pozniej (w zaleznosci od farmy), albo po prostu kupi w AH, jak ktos pieniedzmy sra na lewo i prawo.

Nie moge sie wypowiadac co do D2 bo moja przygoda z PvP skonczyla sie bodajze na angrenoscie 1.09 nie wiem... 5/6 lat temu? (gralem rownie krotko, wiec nie znam nikogo z owczesnej sceny), ale wydaje mi sie ze jako taki balans byl w miare zachowany (po wprowadzeniu odpowiednich zasad przez PCL itd. itp.). D1 jest jedna z najlepiej zbalansowanych gier blizzarda pomimo tego, ze stara jak swiat. D3 zapowiada sie na srednio zblansowane dno, gdzie blizzard chce robic hajs z AH i wszytkich dzieci farmy i ogolniepojetego zabijania potworkow na PvE.

Sam fakt, ze przeniesli na potrzeby PvP areny z WoWa (dla mnie to zart) mowi nam o tym, ze bez ciezkiej pracy wielu osob nad konkretnymi zasadami oraz pewnie z roku/dwoch testowania gier i podporzadokowaniu sie patchom fani pvp tacy, jak ja ale i pewnie wiekszosc z osob tutaj zgromadzonych bedzie sie po prostu katowac. Diablo 3 nie wnosi nic nowego, powiem wiecej - jak na tyle lat pracy nad ta gra to wyglada ona jak kiepskiej jakosci WoW. Widzac co sie dzieje na scenie SC2 mozemy domyslac sie, ze 99% patchow wprowadzanych do gry bedzie przynosic kolejne tragiczne zmiany, brak balansu w PvP, a pewnie i imba buildy na PvE.

Co do esportu o ktorym wiele osob tutaj pisze - d3 MA szanse dostac sie na blizzcon (nikla, ale jednak). Nie rozni sie bowiem w rozgrywce arenowej niczym od wowa, poza grafika i innymi postaciami. Z tego co widzielismy w gameplay'u bedzie opcja spectatowania gier, a  wiec i komentarz life  nie bedzie zadnym problemem. Jedyny bol, ktory przezywaja obecnie rowniez gracze SC2, ale tez lola, hona itd. to fakt, ze nie ma wbudowanej opcji LAN przez co wszechogarniajace lagi i pady serwera utrudniaja rowniez sama rozgrywke. Jesli ktos byl w zeszlym roku na Blizzard Invitational Europe w Warszawie, to pewnie pamieta 3 godzinne opoznienie spowodowane awaria serwerow.

Osobiscie: Kupuje d3 bo kumple z klanu beda grac. Po jakichs 7/8 lat bede mial okazje spotkac ponownie caly old school sceny d1 grajacy teraz w d3. Wy, ktorzy gracie w d2 prawdopodobnie bedizecie miec to samo - te same mordy z kanalu, z turniejow, ze zlotow, jednak poki co sama gra zapowiada sie chu... i nie spodzieiwam sie zeby cos w tej kwestii sie zmienilo, a jak jeszcze mi powiedza, ze musze kupic dodatek za kolejne 200 zl to juz padne na ryj. Szkoda, ze cos takiego wypuszcza firma, ktora na koniec lat 90 wprowadzila zupelnie nowe i bardzo wysokie standardy w produkowaniu gier komputerowych, teraz odstawia taki szajs byle tylko dodatkowo zarobic.

Mam tylko nadzieje, ze w sensowny sposob rozwiaza system aren. Prywatne gry, matchmaking gdzie mozesz grac ze swoimi znajomymi, a nie dostajesz do teamu jakichs lamusow, ktorzy pierwszy raz na oczy widza diablo. Ponadto licze na  rozne systemy rozgrywki - 1v1,2v2, moze nawet FFA jesli ktos sie tym jara. Chcialbym tez, zeby nie wprowadzali itemkow za PvP jak to ma miejsce w WoWie. I chyba tyle.

tl;dr - Beta jest do dupy, mam nadzieje, ze bedzie lepiej + ogarniety system pvp.
Logged

Ger.

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 115
    • View Profile
Re: Wrażenia z Diablo 3 [BETA]
« Reply #96 on: April 08, 2012, 14:53:56 pm »

D3 w becie (moze tak nie bedzie) jest rajem dla graczy PvE. Kazdy znajdzie tu cos dla siebie - blyszczaca grafika, prosta budowa postaci, niesamowite animacje skilli i proste, liniowe questy. Postaci nie ma duzo, nie mamy tez jako gracze wplywu na to jakie te postacie beda. Staty rozdawane sa tak samo, do wszystkich skilli mamy dostep, wiec jedyna roznica bedzie w sprzecie, ktory defacto i tak albo sie zlozy predzej czy pozniej (w zaleznosci od farmy), albo po prostu kupi w AH, jak ktos pieniedzmy sra na lewo i prawo.

to nie jest zle rozwiazanie, zeby topowac arenki, trzeba bedzie wykazac sie ogromnym skillem
w wowie np, mialem przez sezon w wotlk najlepsze itemy do pvp i mimo tego, gdybym spotkał Athene i Swifty'ego fraga bym im nie urwał =)
Logged

espmisio

  • Imp
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: Wrażenia z Diablo 3 [BETA]
« Reply #97 on: April 08, 2012, 15:06:46 pm »

w kazdej grze, nawet takim gownie jakim jest wow trzeba czasami wykazac sie skillem, nie znacyz to ze jest to dobre rozwiazanie, ani ze gra jest dobra.
Logged

taC

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 68
    • View Profile
Re: Wrażenia z Diablo 3 [BETA]
« Reply #98 on: April 09, 2012, 15:06:49 pm »

13 lvl wbiłem barbem i demon hunterem. Barbem całkiem przyjemnie się gra, a przejście DH zajęło mi o połowę mniej czasu i zdobyciu większego lvlu po zabiciu SK. Pobawiłem się chwilę wyexpionymi charami i jak dla mnie najłatwiej grało się wizardem. Co do samej rozgrywki to podoba mi się, że np można natknąć się przypadkiem na dodatkowy event np. przeżycie napaści szkieletów przez 60s. FAjna opcja z tłuczeniem i craftowaniem itemów u kowala. Znudziła mi się beta po 2dniach bo ile można zabijać szkielety 1 strzałem. Czekam na fv na pewno będę rypał
Logged

stygs

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: Wrażenia z Diablo 3 [BETA]
« Reply #99 on: April 09, 2012, 21:37:41 pm »

w kazdej grze, nawet takim gownie jakim jest wow trzeba czasami wykazac sie skillem, nie znacyz to ze jest to dobre rozwiazanie, ani ze gra jest dobra.


wiemy juz, ze nie podszedl Ci wow, daruj sobie jednak te komentarze, gralem dzis chwile w bete i powiem tylko, ze nie moge sie doczekac polowy maja, wkurzyly mnie tylko te auto statsy, lae moze to zmienia:)))
« Last Edit: April 09, 2012, 21:39:15 pm by stygs »
Logged

taC

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 68
    • View Profile
Re: Wrażenia z Diablo 3 [BETA]
« Reply #100 on: April 10, 2012, 15:27:30 pm »

Zmieniam zdanie o WD. Jest zajebisty i na pewno to nim zacznę grać :D
Logged

torgoch

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 377
  • ME KOREAZZANGBABA ZZANG!!!!!! ME WHIRL!!!!
    • View Profile
Re: Wrażenia z Diablo 3 [BETA]
« Reply #101 on: April 10, 2012, 16:19:16 pm »

niom,mi tez sie bardzo podobal,ale z barbem nie ma szans na starcie :D
Logged

taC

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 68
    • View Profile
Re: Wrażenia z Diablo 3 [BETA]
« Reply #102 on: April 10, 2012, 16:23:05 pm »

Okaże się ;]
Logged

espmisio

  • Imp
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: Wrażenia z Diablo 3 [BETA]
« Reply #103 on: April 10, 2012, 17:40:37 pm »

Szczerze mowiac, to jesli chodzi o farme WD moze miec spora przewaga - nie wiemy co dokladnie jest po leoricu. nie znamy lokacji, a wiec nie wiemy, czy farma WD z minionami nie bedzie lepsza o tej barba, ktory w d2 na poczatku bez sprzetu strasznie powolnie przesuwa sie do przodu.
Logged

torgoch

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 377
  • ME KOREAZZANGBABA ZZANG!!!!!! ME WHIRL!!!!
    • View Profile
Re: Wrażenia z Diablo 3 [BETA]
« Reply #104 on: April 10, 2012, 17:57:20 pm »

jak WD moze miec przewage nad barbem jak wd ma zasoob ktoory mu sie konczy a barb sobie zasoob nabija
Logged
Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.108 seconds with 17 queries.