The Lounge > Diablo 2

Screeny z Diablo 2

<< < (14/24) > >>

Mlody:
nK-Czolg afk na kanale jak zawsze <3

Bleem:

--- Quote from: Rufi on March 27, 2012, 19:12:46 pm ---No ladnie nawet tego nie pamietam :DDD ALE EPICKI NICK JEST UWIECZNIONY, chocolate <3
CO ZA GEJ HAHAHA

--- End quote ---

Czekoladka <3 :D...moze wiecej screenow z hc ? jakies historie typu kuron vs btsa lub kilik vs kharar -.-

Kur:

--- Quote from: Bleem on March 29, 2012, 12:00:39 pm ---
--- Quote from: Rufi on March 27, 2012, 19:12:46 pm ---No ladnie nawet tego nie pamietam :DDD ALE EPICKI NICK JEST UWIECZNIONY, chocolate <3
CO ZA GEJ HAHAHA

--- End quote ---

Czekoladka <3 :D...moze wiecej screenow z hc ? jakies historie typu kuron vs btsa lub kilik vs kharar -.-

--- End quote ---

Bleem, w ogóle nie było żadnych historii w kwestii mnie i wymienionego przez Ciebie klanu. Była to grupka zakompleksionych nastolatków, którzy chcieli na moich plecach wyrosnąć na jakaś znaczącą silę w obszarze hc, podczas 3 sezonu. Był to z mojego punktu widzenia dość nieistotny fakt. Nie oni pierwsi i jedyni.
Mam za to na którejś z kopii zapasowych zapisane dość interesujące screeny, niektóre mają 10 lat, i które wywołają chwilę zadumy i politowania u co niektórych. Zabieram się za ich odszukania  :)
Pozdr.

Rad:
fajne screeny ryb, tez bym porobil screeny z open tvt gdzie mialem 3-4 fragi, ale chyba mam za maly dysk zeby to wszystko pomiescic.

Ryba:
To musisz być dobrym graczem, bo mi się tylko takie coś udało raz!

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version