The Lounge > Diablo 2

Screeny z Diablo 2

<< < (16/24) > >>

Maly:
HAHAHAH to musial byc sakrus :)

Ryba:

--- Quote from: Kur on April 03, 2012, 15:11:48 pm ---
--- Quote from: Ryba on April 03, 2012, 14:26:54 pm ---Xau, Half aka Jarek K, i ten gamoń Sauc grający all time na nld -.-
E: ło kierwa, i beton na jednym screenie jeszcze ;D
Dobre czasy, Kur masz jeszcze jakieś screeny czy to wszystko już ?

--- End quote ---

Mam trzy litery :)



Swego czasu IHP mocno trzęsło europejską sceną hc. Może nie było to widoczne w rankingach, ale miałem przyjemność grać co nieco z nimi i swego czasu rozwaliła mnie kiedyś jedna sytuacja, gdzie człowiek z IHP, który grał druidem, poprosił mnie o wskazanie losowo chara z rankingu, którego RIP-a chciałbym zobaczyć. Oczywiście wskazałem jakiegoś gościa, który był za mną na rankingu, ale siedział ewidentnie na privach i nie było opcji  na kontakt z nim, a co dopiero wejście do tej samej gry z uwagi na ówczesną taktykę ludzi z bmpk, którzy robili jednorazowe konta pod konkretne cele, zdobywając zaufanie i dostęp do priv kanałów i gier. No i następnego dnia wchodzę na BN cały ubawiony tą sytuacją, po czym nagle pisze do mnie IHP_Druid: "Done, check ladder" , a tam koleś wskazany przeze mnie ma RIP-a o_O.

--- End quote ---

to musiałbyć właśnie Marti albo Skay aka Skyone, z tym i z tym mam ciągle kontakt na skypie =)
Nie wiem jak to robili, w każdym razie na początku każdego laddera z urzedu po kilku dniach każdy klanowicz dostawał enigme =]
śmieszne czasy

Lolet:
legendy hcl uczcie sie jak sie robi pk

RoGH:
Przecież to sc :P

Kako:
nei dosc, ze sc, to jeszcze lolet na swoich turbohaxach, rly LOW

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version