The Lounge > Diablo 2

Księga gości i 10 stron wpisów z 2005 :)

(1/4) > >>

Pat:
Jakimś cudem zarchiwizowana i do odczytu jeszcze po 7 latach. Czytając teraz te wpisy...haha -.-

http://www.prv.pl/guestbook-comments/id,105564,page,1

RoGH:
Swoją droga ten jeleń Sakra chyba nie potrafi sie zarejestrować na forum, bo spam dostał nawet na fejsbuniu. Masz jakiś kontakt z Szelestami i innymi Sziftami? Przydaliby sie na forum ;p Pisałem co prawda Ajsowi, żeby przyspamowal ludziom ze starej sceny pol-hc, ale nie wiem jaki bedzie efekt ;)

Sisio:

--- Quote ---Vin nie osmieszaj sie...wiem ze juz to napisaliscie wszedzie gdzie to tylko mozliwe - ale dla mnie wciaz jestescie marnymi gownami , to bylo c*** a nie tvt - wiecej zamieszania i jakichs zmian niz gry

--- End quote ---

Leszek, Leszek...

NUBNEC:
shift dostal msg, tak samo zur
malego nie mam ani szelesta
a raper sac wkoncu by ozyl^

 :o

Pat:

--- Quote from: RoGH on March 19, 2012, 13:00:46 pm ---Swoją droga ten jeleń Sakra chyba nie potrafi sie zarejestrować na forum, bo spam dostał nawet na fejsbuniu. Masz jakiś kontakt z Szelestami i innymi Sziftami? Przydaliby sie na forum ;p Pisałem co prawda Ajsowi, żeby przyspamowal ludziom ze starej sceny pol-hc, ale nie wiem jaki bedzie efekt ;)

--- End quote ---

Sac się pojawi, już ostatnio rozmawialiśmy o tym/D3 jak się spotkaliśmy u Małego na wódeczce :) Do reszty od 2-3 dni wysyłam systematycznie sygnały. Blinda trzeba mi tu ściągnąć, bez Tomka to nie będzie to samo :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version