The Lounge > Diablo 2

D2 AR offline

(1/10) > >>

Zik:
Pograłbym cos w D2 na AR, niestety widze, że jest nieaktywne.
Jesli jest mozliwosc niech ktos uruchomi server, czasami mam ochote
pograc z kims, tylko nie mamy za bardzo jak, pewnie jest tez wiele innych osob,
ktore by się ze mną zgodzily.
PS: na str. AR niestety Mag dal bana na komentarze, stad topic tutaj. ;) pozdro.

Mr.Mag:
AR mialo w ogole juz nie istniec ale z braku czasu jeszcze dziala (ale wylaczone). To, ze ty masz ochote pograc, nie znaczy, ze bedzie to tyle ludzi, by warto bylo to utrzymywac. ja rozumiem, ze d3 jest kiepskie i pewnie juz malo kto w to gra, ale czy oznacza to powrot do d2? troche watpie.

Damx:
moim skromnym zdaniem, jezeli by sie komus chcialo odpalic server to jakies weekendowe toury mogly by przyciagnac wieksza liczbe ludzi .. niestety d3 jest kiepskie, i granie w nie ( nie mowie tutaj o puszczaniu bota, bo to nie jest granie ) nie daje praktycznie zadnej przyjemnosci .. watpie zeby non stop wlaczony server przyciagnal duza liczbe ludzi - i raczej bedzie to strata czasu i pradu dla kogos .. ale weekend tour czemu nie ..

Rad:
Jestem bardziej niz pewien, ze znalazloby sie troche osob, ktore z przyjemnoscia zagralyby w weekend turniej na angrenoscie. Bez porywania sie na 4v4, ale 2v2 czy 3v3 na pewno by przeszlo. Z tego co wiem to bibuk, zurek i brutal graja nawet na jakims d2trade realmie -,-

Zik:
w weekendy rowniez z przyjemnoscia bym pogral jakiegos toura i tak o "4fun".
Jesli to wymaga jakiejs wiekszej uwagi to chociaz w piatek sobote i niedziele niech bedzie online :)
Fajnie by bylo gdyby wypalilo no ale cuz nic na sile :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version