• May 26, 2022, 03:40:21 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Topics - KcU

Pages: [1] 2
1
Off topic / Resurrected PCL
« on: August 20, 2021, 11:02:51 am  »
Ktoś jakieś turnieje chce grać na nowym diablo czy wszyscy raczej telestompy na pubach?

2
Ogólne Diablo 3 / blizzard plis
« on: March 07, 2015, 13:00:17 pm  »
Zbanowali mnie na forum blizzarda za ten topic http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/13901380465 (na szczęście na 2 dni ;p)

3
Diablo 2 / POLSKI SERWER MEDIANA
« on: January 02, 2014, 23:15:04 pm  »
Wszystkich chcących pograć w starawe diablo 2 na modzie Median XL zapraszam na stronke d2trade.pl gdzie od jutra startuje takowy serwer! Więcej info w linku:
http://forums.d2trade.pl/index.php?/topic/474805-start-serwera-d2median/

Osobiście chyba się skuszę ;>.

4
D3CL support & feedback / plz fix teamspeak
« on: August 11, 2013, 14:30:43 pm  »
yes ;) fix it if you can.

5
Offtopic / BNPL / TS umiera
« on: July 11, 2013, 17:54:36 pm  »
Co chwila nie działa d3clowy ts, macie zamiar to naprawić czy umrze on śmiercią tragiczną i zapomnianą?

6
Offtopic / BNPL / TURNIEJ W LIGE LEGEND vol.2
« on: January 23, 2013, 20:30:07 pm  »
http://forums.d2trade.pl/index.php?/topic/466156-turniej-league-of-legends-zapisy/

Data turnieju to 27/01/2013
Tym razem 5v5 na SR, rpków nie dają bo mała frekwencja była ostatnio, chociaż jak by było sporo ludzi to kto wie...

Swoją drogą nie mam teamu więc jak komuś by brakowało to chetnie zagram top/mid bruiserami albo na supporcie (a od biedy moge wszędzie grać ;))

7
Offtopic / BNPL / TURNIEJ W LIGE LEGEND
« on: November 13, 2012, 19:08:23 pm  »
Na d2trade w tą sobotę 17/11/2012 zorganizuje testowy turniej w lola. Turniej będzie o pietruszkę ale jeśli dopisze frekwencja i organizacja administracja d2t będzie chciała wyłożyć troszkę RP na następny/ne. Zachęcam do zapoznania się z topicem o turnieju http://forums.d2trade.pl/index.php?/topic/464081-probny-turniej-lola/#entry17706627 Odświeżcie swoje acc na d2t i gogo pvp ;)

8
General discussion / sharpshooter real dmg
« on: June 29, 2012, 18:28:39 pm  »
dps calculator for dh to know real dmg with sharpshooter http://imagerotation.com/demon_hunter.html

9
Ogólne Diablo 3 / Patch 1.0.3 - Dyskusja
« on: June 19, 2012, 11:37:07 am  »
Kiedy ma wyjść ten pacz? No i tak dla rozruszania jak podobają wam się zmiany zapowiadane w tym patchu? (nerf iasu, nerf inferno etc)

11
Łowca demonów / Demon Hunter Inferno Build by KcU
« on: May 27, 2012, 18:36:08 pm  »
Pierwszy -pełny- Build Demon Huntera na naszym forum ;)
http://d3db.com/tool/calculator/demon-hunter/24236

Na tym buildzie gram od paru dni i przypadł mi strasznie do gustu. Akt 1 inferno daje rade i jeśli nie trafimy na wybitnie "przekoszone" elite moby damy sobie rade całkiem łatwo i przyjemnie.
To co daje nam ten build to niesamowicie wysokie survi dzięki odpowiedniemu używaniu przygotowania oraz mocy cieni jesteśmy w stanie zasypać gradem pocisków nawet najtwardsze elite packi.

Build pisany jest pod słabsze EQ na, którym wyciągamy ~40h hp i ~15k DPS

Podstawowoe:
Umjejętność: Nienasycona Strzała
Runa: Przebijająca Strzała
Nasz podstawowy atak na LPM. Z tą runką mamy 50% szansy na przebicie moba co niesamowicie podnosi nam dmg.
Dla czego nie Rozpryskowa strzała? mamy tylko 35% szansy na rozprysk.
Dla czego nie Eksplozja kości? Szczerze? bardzo długo korzystałem z tej runki ale tak naprawdę daje ona dobre efekty tylko kiedy mamy "nabity" pasyw Strzelec Wyborowy co tak naprawdę ma miejsce tylko na początku walki a na inferno elite moby nie umierają po 3/4 sekundach więc imo nie warto.

Dla czego nie Strzał Bolasem? Wiele osób gra właśnie na tym skillu ja go nie używam z prostej przyczyny jaka jest Delay na dmg.
Dla czego nie Pętający Strzał? 75% Bazowego dmg nie jest czymś co lubie. Chociaż muszę przyznać, że jeśli ktoś wyciąga po 60/70k dps umiejętność ta może być niesamowicie przydatna zwłaszcza kiedy nie gramy sami i potrzebne są nam "CC"

Dodatkowe:
Umjejętność: Strzała Żywiołów
Runa: Wrzeszcząca Czaszka
Niesamowicie OverPower spell zwłaszcza kiedy gram w trzech czy czterech. Bardzo dobrze spisuje się w walce z random elite packami mobów, które po prostu od nas uciekają. Co ważne Spell ten nie działa na Uniq moby więc na wszelkiej maści bosy aktowe warto zmienić go choćby na Strzałę Mrozu (tu warto też zmienić pasywa Zemsta na Selekcje Naturalną. Bardzo fajnym zastępstwem jest też umiejętność Huragan Ognia z runką Wsparcie Ogniowe, jednak nadaje się to (w przeciwieństwie do Strzały Mrozu) tylko na Uniq bossów

Dla czego nie runka Strzała Mrozu? Bo łatwiej jest nam odstraszając przeciwnika niż kiedy go spowalniamy.
Dla czego nie runka Wiązki Błyskawic? Podobnie jak przy umiejętności Eksplozja kości, efektywnie działa tylko z nabitym pasywem. Na inferno konkurencje dla czaszki mogła by stanowić jedynie jeśli nasza stała szansa na krytyka była by większa niż 40% (szansa na fear z Wrzeszczącej Czaszki). Jednak moim zdaniem lepiej kiedy potworki od nas uciekają niż stoją ogłuszone w miejscu dla tego też Fear > Stun.
Dla czego nie runka Macki Otchłani? Bo nie mam jeszcze 70k dpsa. Pewnie wielu z was oglądając streamy zauważyło, że topowi pvm'owcy używają właśnie tej runy. Problem w tym, że mają oni po ~120dps z czego po ~50k DMG per Hit. Inaczej pisząc bardziej opłaca im się leczyć z potworka niż go od siebie odstraszać bo ich pociski leczą za kolosalną ilość hp. Takiego efektu nie uzyskamy na marnym 15/20k dps.
Dla czego nie Czakram? Bo daje on nam TYLKO dmg. Na inferno bardziej potrzebe są nam wszelkiej maści slowy, stuny czy feary jeśli mamy zamiar walczyć z elite packami przeciwników.
Dla czego nie Huragan Ognia? Bo jak napisałem wcześniej nadaje się tylko na pojedyncze cele.


Klawiatura
Nie będzie tu już tak rozbudowanych opisów do każdej z umiejętności bo było by wiele powtórzeń. Na początku nastawiając się pod DMG korzystałem z wartownika i pułapek. technika dobra aż do piekła, na Inferno szybko jednak została zweryfikowana i potrzebowałem więcej "survi" stąd taki a nie inny wybór umiejętności.

Obronne (1):
Umjejętność: Moc Cieni
Runa: Krwawy Księżyc
Po nerfie Zasłony Dymnej, Moc Cieni stała się moją podstawową umiejętnością. Ze smutkiem przyznaje, że nie korzystanie z tej umiejętności wcześniej było moją największą pomyłką. Z runką Krwawy Księżyc leczymy się za 30% zadanych obrażeń co w przeciwieństwie do Strzały Żywiołów z Mackami Otchłani Spisuje się nieźle nawet na 15k DPS.

Łowiectwo (2):
Umjejętność: Odskok
Runa: Tygrysi Skok
Odskok to chyba podstawowa umiejętność Demon Huntera co do której nikt nie pyta "dla czego". Runki Tygrysi Skok używam nie tyle do zadawania obrażeń co do rozbijania wszelkiej maści przeszkód jakie często stają nam na drodze podczas panicznej ucieczki^^.

Łowiectwo (3):
Umjejętność: Przygotowanie
Runa: Wojenne Blizny
Dzięki tej umiejętności możemy częściej i efektywniej używać Mocy Cieni. Wojenne Blizny są dla nas dodatkowym potionem o czym zawsze warto pamiętać bo niejednokrotnie uratuje nam dupe.

Łucznictwo (4):
Umjejętność: Deszcz Zemsty
Runa: Bestialskie Bomby
Umiejętności tej używam tylko i wyłącznie jako dmg dealera. Fajnie działa w połączeniu z Mocą Cieni i robi największe spustoszenie w dużych grupach potworów. Wiele ludzi używa runki Skrzydła Śmierci, mi jest ona nie potrzebna bo korzystam z Wrzeszczącej Czaszki.

Pasywne:
-Strzelec Wyborowy
-Zemsta
-Łucznictwo
Nie bede pisał co daje każdy z pasywów bo możecie to sobie przeczytać w grze. Umiejętności Strzelec Wyborowy i Łucznictwo to podstawowe pasywy dla tej klasy które ciężko zastąpić. Zemsty używam aby przez dłuższy czas mieć Fear z Wrzeszczącej Czaszki.

To chyba było by na tyle jeśli chodzi o skill setup. Item setupu nie na sensu rozpisywać bo większość rozbija się o rare itemy. Warto natomiast zaznaczyć, że główną statystyką jest dla nas Prędkość ataku. Jeśli uda się nam zdobyć kilka legendarnych itemów pod as warto zaopatrzyć się w dwuręczną kusze - z pasywem łucznictwo wyciągniemy niesamowitą ilość DPS!. Pamiętajmy żeby nie spadać poniżej 1,7 prędkości ataku bo będziemy bezradni w starciu z Elite mobami.

12
Offtopic / BNPL / Program do obróbki filmów HD
« on: May 27, 2012, 13:38:54 pm  »
Szukam programu (najlepiej darmowego), który poradzi sobie z obróbką filmów w HD oraz z kompresją ich w tej rozdzielczości. Szukam jak najbardziej prostego w obsłudze programu lub pluginu do Windows Movie Maker.

Testowałem następujące programy:
Avidemux
Lightworks
ezvid

13
Ogólne Diablo 3 / Inferno Free Farm
« on: May 26, 2012, 04:48:43 am  »
Nie wiem czy każdy wie ale z armorów możemy sobie zbudować ścianie (nie do przejścia) dzięki czemu farmienie inferno staje się niezwykle proste.Całość jest "troszkę" lamerska ale jak się nie ma eq na inferno to i taki patent jest dobry. Niżej mały film "jak to działa". Całość nie była testowana w grze z jedną osoba.


14
Łowca demonów / Demon Hunter - PvM Dyskusja ogólna
« on: May 20, 2012, 23:46:13 pm  »
Zacznę od pytania dość "dziwnego" jak ubrać postać żeby nie padała na 3/4 hity? Niby mam te 30k hp 2,5k armora ostatnio nawet gram zestawem kusza + shield i co? I nic postać jak trzymała po 3/4 ciosy tak trzyma je nadal. Co op łaca się bardziej stackować vita/hp czy armor i resy?

15
Ogólne Diablo 3 / Gra prywatna
« on: May 18, 2012, 22:08:46 pm  »
Jak założyć grę prywatną?

Pages: [1] 2

BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.116 seconds with 17 queries.