• April 28, 2024, 21:47:01 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 [2]

Author Topic: Jaka postac polecacie na poczatek  (Read 9627 times)

Azur

  • Imp
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Jaka postac polecacie na poczatek
« Reply #15 on: October 28, 2012, 15:05:37 pm »

nikt nie wymienił wizarda, więc polecę wizarda
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Jaka postac polecacie na poczatek
« Reply #16 on: October 28, 2012, 15:17:16 pm »

wizard jest dobry na solo play na niskim mp, albo na zamrazanie uberow - jednak gra sie nim milo i monotonnie :P
Logged

Wimt

  • Honorary Member
  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 266
    • View Profile
Re: Jaka postac polecacie na poczatek
« Reply #17 on: October 28, 2012, 22:57:40 pm »

jak masz 098543735498753498354 mln golda to kazdym bedziesz wymiatac
k thx
Logged

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: Jaka postac polecacie na poczatek
« Reply #18 on: October 29, 2012, 17:20:12 pm »

Wiz dostał nerfa, ale na ubery np. ten jego freeze jest imba. Generalnie zgadzam sie z Damxem, dla mnie barb i monk to podobna półka, jednego i drugiego można ubrać za kilkadziesiąt milionów naprawdę dobrze, z mocnym dpsem, tyle, ze zapewne z zaniedbana defensywa. WD tez sie jak najbardziej nadaje do gry za przystępna cenę. DH to fajna zabaweczka, ale trzeba na niego wydać wiecej niż na przeciętnego monka/barba, wd pewnie tez.
Logged

Przemo

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 58
    • View Profile
Re: Jaka postac polecacie na poczatek
« Reply #19 on: October 30, 2012, 00:58:48 am »

no juz zostalem przy tym monku ostatecznie, tylko jedna kwestia jest dla mnie niezrozumiala, mianowicie LoH i kradziez zycia, jak to z tym jest, mam z 1000loh teraz bo jedna bron zamienilem na taka z 2,5% kradziezy przy okolo 50k dps, i gorzej mam z przezywalnoscia, jest jakas granica dps od ktorej kradziez zycia jest dopiero bardziej oplacalna niz te kilkaset loh  ? i czy dziala to tez na wszystkie skille ? bo np mam skill powalajacy podmuch z runa cyklon, to ponoc tutaj loh nie dziala ale juz kradziez zycia tak. jak jest naprawde
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Jaka postac polecacie na poczatek
« Reply #20 on: October 30, 2012, 08:38:14 am »

musisz poczytac, i przetestowac w grze - loh jest obciety na inferno .. a ll jest zalezny bardzo od wysokosci dpsa
Logged

Azur

  • Imp
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Jaka postac polecacie na poczatek
« Reply #21 on: October 30, 2012, 16:30:21 pm »

no juz zostalem przy tym monku ostatecznie, tylko jedna kwestia jest dla mnie niezrozumiala, mianowicie LoH i kradziez zycia, jak to z tym jest, mam z 1000loh teraz bo jedna bron zamienilem na taka z 2,5% kradziezy przy okolo 50k dps, i gorzej mam z przezywalnoscia, jest jakas granica dps od ktorej kradziez zycia jest dopiero bardziej oplacalna niz te kilkaset loh  ? i czy dziala to tez na wszystkie skille ? bo np mam skill powalajacy podmuch z runa cyklon, to ponoc tutaj loh nie dziala ale juz kradziez zycia tak. jak jest naprawde

Pamiętaj, że na inferno liczy się tylko 1/5 LS z itemów. Czyli jak masz 3% na itemie, to na inferno będzie działać tylko 0.6%. LS na monku opłaca się używać dopiero od 100k dps. Wszystko zależy od tego jaką klasą grasz. Na przykład na wizardzie bardziej opłaca się używać LoH.
Logged
Pages: 1 [2]
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.086 seconds with 19 queries.