• April 16, 2024, 10:05:33 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 ... 13 14 [15] 16

Author Topic: Powrót do nazwy SoD  (Read 89384 times)

qubade

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 202
    • View Profile
Re: Powrót do nazwy SoD
« Reply #210 on: May 28, 2012, 13:48:22 pm »

Bam, nie czytaj recenzji - robia je - w tym przypadku - albo diablowi dyletanci albo ludzie, ktorzy poswiecili grze kwadrans. Pierwszy poziom trudnosci jest latwy bo taki mia byc - dla kazdego. Nie daj sie zwiesc, schody zaczna sie juz w A3 nightmare, hell dla nowych postaci bez dobrego sprzetu jest piekielnie trudny a ostatni poziom inferno... nie do przejscia :]]
Gra sie super - szczegolnie z ludzmi od nas. Grafika mnie juz w becie odrzucila, pierwsze wrazenie "co to kuzwa ma byc?!" ale po paru minutach gry wszystko jest OK - tak ma byc i jest genialnie!
pozdr
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • ***
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Powrót do nazwy SoD
« Reply #211 on: May 28, 2012, 13:57:55 pm »

mysle, ze kluczowe dla ulatwienia sobie gry jest kupowanie itemow na aukcjach od innych graczy. dzieki temu mozna miec duzo lepszy sprzet na dany etap gry niz blizz przewidywal. nie wiem jak jest na tych calych infernach i hellu, ale pewnie bez handlu by bylo (jeszcze bardziej) slabo.
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Powrót do nazwy SoD
« Reply #212 on: May 28, 2012, 16:01:27 pm »

Jeleniu! Witam witam i o zdrowie pytam ! i Sira tez!

co do d3.. ja pogrywam tez, chociaz sie zadeklarowalem, ze nie bede jednak cisnienie mnie pchnelo znow w ta odchlan czarna :P zona siedzi na karku dziecko ciagnie do zabawy lalkami, ale czasami te kilkadziesiat mf runow to po prostu mus ;p o grze mozna powiedziec tyle, ze jak zasiadlem przez 2 pierwsze dni to zona stwierdzila, ze tak dalej nie moze ! i ograniczylem sie do 3h dziennie ... =]]]

gra jest super, chociaz niektorzy dyletanci tematu mowia, ze jest skopana .. faktem jest ze jest od groma bugow w finalnej grze tych mniejszych jak mf hunt, ale sa i bardzo powazne jak takie, ze samo dolaczenie do public gry moze sie skonczyc zhakowanym kontem .. chociaz blizzard niby z tym walczy .. pod wzgledem technicznym i zabezpieczen bardzo duzo ludzi ma opinie ze d3 to bubel, i trudno sie z nimi nie zgodzic - jednak ja osobiscie bardzo sie dobrze bawie, a porownujac d2 classic w patchu 1.00 to i tak nie jest zle :P
Logged

Bambatu

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 68
    • View Profile
Re: Powrót do nazwy SoD
« Reply #213 on: May 28, 2012, 22:10:45 pm »

Damx! :))

A zdrówko dobrze, o moje to się nie martwię, zdrówko bąbli potrafi spędzać sen z powiek, ale jakoś sie trzymam :)

Co u Ciebie?:) Widzę palmę pierwszego spamera dzierżysz dumnie :P

Niby zachęcacie, niby bugi...a i tak nawet spróbować nie mogę ;]

Co do buguów- pytanie zasadnicze, na które odpowiedzi nie udało mi się na szybko odnaleźć, czy wiecie czy Blizz zamierza inwestować w tą grę? Rozwijać? Dbać? Na razie widzę schemat z d2...bugi...patche...potem będą dupy, hacki, boty...i po grze.

mf run? monster...run? bo chyba nie mef run?:)
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • ***
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Powrót do nazwy SoD
« Reply #214 on: May 28, 2012, 22:31:30 pm »

hacki juz sa ;) mh tez. boty tez ale poki co slabe. w koncu gra ma 2 tyg, wiec...
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Powrót do nazwy SoD
« Reply #215 on: May 29, 2012, 01:32:32 am »

inwestowac na razie zamierzaja, bo maja rozplanowany system patchy.. nie ma jeszcze pvp wiec beda wprowadzac stopniowo .. i pewnie znajac blizza wyjdzie dodatek :P =]
Logged

qubade

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 202
    • View Profile
Re: Powrót do nazwy SoD
« Reply #216 on: May 31, 2012, 12:21:26 pm »

Wszystko rozdmuchane.
Nie ma bugow uniemozliwiajacych gre, wszystko dziala sa pewne niedociagniecia w stylu kiepskiego chata, systemu questow umozliwiajacego szybkie podbijanie levla przeciaganej postaci, najlepszych dropow ze skrzynek na inferno A4 itp.
Nic tak naprawde przeszkadzajacego w grze - wiem, bo gram jak pojebany.
Dolaczanie do publicznych gier i tracenie acc to MIT. Tzw spoofing jest monitorowany przez Blizzarda i ANI JEDEN przypadek stracenia w ten sposob konta nie zostal potwierdzony. Ludzie korzystaja z "ulatwien" typu boty, mh, programy costam ulatwiajace - sami sciagaja gowno i twierdza, ze im sie hacker wlamal. Jak naiwnie to nie brzmi to wiem co pisze - sporo osob nie wie nawet co to jest program firewall a potem placze, ze ktos im przejal acc a w tle smiga 10 trojanow. Tak samo bylo z WoW - codziennie masa osob placzace o stratach acc, postuja rozniste wyimaginowane sposoby na ktore przemyslni hackerzy ich wlasnie konto przejeli... Korzystaj rozsadnie z kompa, nie sciagaj syfu, regularnie skanuj i bedzie git.
Dla paranoikow takich jak ja jest urzadzenie o nazwie token (blizzard authenticator) - 40 pln (allegro/hipermarkety/sklepy z grami) - jak aktywuje sie to na koncie to procz hasla wpisujemy unikalny za kazdym razem inny kod. Jak kogos nie stac - moze okrzystac z tego samego z komorki (wymaganie - system android).
Inwestycje sa i beda - niemal codziennie pojawiaja sie mini patche, masa fixow jest po stronie servera wiec nie odczuwalna dla graczy - Blizzard zamierza doic kase z gry przez Real Money Auction House - tnie 15% od kazdej transakcji wiec bedzie, oh bedzie dbal o trzeciego Diableka.
Juz w dniu premiery przebakiwali o dodatku :]
Dupow (publicznych) nie bedzie, hacki beda banowane, boty tak samo. To nie jest juz oddzielna gra Diablo - to jest cale konto battle net a co za tym idzie ludzie maja tu podpiete wszystkie WoW, SC2 itp - strata tego sie nie oplaca.
To nie jest Diablo 2 - ta gra ma wszystko monitorowane jak WoW - wystarczy przejrzec sobie statystyki naszej postaci zeby sie przekonac o poziomie szczegolowosci monitorowania. To pelna architektura klient - server - tu sie nic nie da bezkarnie zhackowac nie narazajac sie na bana. Tu zaraz bedzie RMAH (auction house za prawdziwa kase) - gra musi byc czysta by Blizz mogl swoja dole zgarniac.
(Nie)stety za MF runy na inferno A4 tez sie wezmie i za mozliwosci boostowania XP postaci przez questy tez.
Gra ma dopiero lekko ponad 2 tygodnie i trzeba obiektywnie stwierdzic, ze na tak krotki zywot jest w rewelacyjnym stanie.
pozdr
« Last Edit: May 31, 2012, 12:23:53 pm by qubade »
Logged

Miszaq

  • Imp
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Re: Powrót do nazwy SoD
« Reply #217 on: June 29, 2012, 08:15:27 am »

To ja zaspamuje trochę, witam starych znajomych ;-)
Jakby co to również gram w DIII :-)
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • ***
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Powrót do nazwy SoD
« Reply #218 on: June 29, 2012, 08:47:17 am »

elo elo :)
Logged

Miszaq

  • Imp
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Re: Powrót do nazwy SoD
« Reply #219 on: June 29, 2012, 10:57:13 am »

kiedy pijemy:P
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • ***
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Powrót do nazwy SoD
« Reply #220 on: June 29, 2012, 10:58:01 am »

dalej mieszkasz pod wawa?
« Last Edit: June 29, 2012, 15:24:48 pm by Mr.Mag »
Logged

Puni

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 71
  • http://www.youtube.com/watch?v=uJXehKHjntc&feature
    • View Profile
Re: Powrót do nazwy SoD
« Reply #221 on: June 29, 2012, 15:23:44 pm »

BEHE siema Misza gra w d3 a dopiero sobie o starych znajomych przypomnial ?:)
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Powrót do nazwy SoD
« Reply #222 on: June 29, 2012, 21:19:53 pm »

To ja zaspamuje trochę, witam starych znajomych ;-)
Jakby co to również gram w DIII :-)

misza stary farmerze! dawaj battletaga
Logged

Miszaq

  • Imp
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Re: Powrót do nazwy SoD
« Reply #223 on: July 02, 2012, 08:44:05 am »

mieszkam w wawie, nie dam battle taga bo się wstydzę słabego ekwipunku ^^ dopiero jak wbije 10x60lvl i się wzbogacę to podam:P
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Powrót do nazwy SoD
« Reply #224 on: July 02, 2012, 10:31:21 am »

lul;p
Logged
Pages: 1 ... 13 14 [15] 16
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.129 seconds with 18 queries.