• April 20, 2024, 17:34:40 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 [2] 3 4 ... 8

Author Topic: Liga D3CL  (Read 42142 times)

Mnich

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 213
  • Marche Ou Crève. TOG
    • View Profile
    • The OlD Guard
Re: Liga D3CL
« Reply #15 on: December 29, 2012, 09:41:30 am »

Zglaszanie wyniku to chyba nie jest zbytnio duzy problem x lat na cbnie zglaszalo sie normalnie wpisujac wynik na forum a jesli byly problemy to scren i wszystko bylo jasne. Mam pytanko jesli d3cl bedzie organizowalo turnieje to beda to turnieje z jakas nagorda-nagrodami czy granie o "pietruszke"?
Logged


Être alerte l'ennemi est partout, même là où ne s'attend pas.


                    Marche Ou Crève Frère.

zales22

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 258
  • SG Ranger
    • View Profile
Re: Liga D3CL
« Reply #16 on: December 29, 2012, 10:03:11 am »

Fame i królewny ^o^
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Liga D3CL
« Reply #17 on: December 29, 2012, 10:13:41 am »

na poczatku na pewno bez nagrod a przynajmniej jakis sensownych. nie bedziemy dokladac do interesu, ale na pewno zrobimy jakis system zakladow o gold czy cos w tym stylu - jako dodatek do duela ligowego albo zupelnie z boku ligi. jak bedzie oczekiwana frekwencja to bedziemy sie starac o sponsorow.
Logged

ZelgO-AZM-

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 246
    • View Profile
    • AZM klan
Re: Liga D3CL
« Reply #18 on: December 29, 2012, 10:16:35 am »

Zelgo czemu chcesz dzialac na swoja reke? nie lepiej z nami? Nemra dokladnie o to mi chodzi co Ajan napisal.

No wlasnie licze na jakaś współprace jestesmy w koncu z jednego grona arowsko-bnplowskiego
smialo tour ten by sie mogl odbywać pod sztandarami d3cl
Logged

AsaroV

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 300
  • Nec playah
    • View Profile
Re: Liga D3CL
« Reply #19 on: December 29, 2012, 12:38:04 pm »

Moze jakies partnerstwo z esl'em?
Jak mowicie d3 tam nie ma a nasze foro moze by zyskalo troche fame'u
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Liga D3CL
« Reply #20 on: December 29, 2012, 13:22:12 pm »

kiedys pcl kumalo sie z esl i nic dobrego z tego nie wyszlo. Zelg odezwe sie do Ciebie w stosownym czasie, ale ja raczej daleki jestem od turniejow takich jak w D2 na AR. raczej ide w kierunku ligi opartej o system elo.
Logged

Nemra

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 80
    • View Profile
Re: Liga D3CL
« Reply #21 on: December 29, 2012, 13:41:23 pm »

Co do raportowania walk to wydaje mi sie ze jako community z dosc dluga historia ( :D ) d3cl moze polegac na zaufaniu osob uczestniczacych w grach ligowych - a nawet jesli, to obecnie tryb walk polega na 1v1 a gry sa ograniczone do 4 osob - zawsze mozna wrzucic jakiegos sedziego.

A w przypadkach niezgodnosci, poleganie na screenshotach jako dowodow jest rozsadna opcja - wlasnie przez to ze mamy dluga historie z wieloma zaufanymi osobami, uzywane bylyby one jedynie w nielicznych sytuacjach.

Pomysł zacny, ale jak ktoś wykoxił sobie chara na >90plv, to teraz będzie nam skakał do gardeł, że spędził tyle czasu i nie może grać.

Ajantis, wyobrazam sobie - ale czy staramy sie udostepnic d3cl dla takich koksow co ewidentnie maja dziwne priorytety zyciu (nie podwazam, tylko stwierdzam), czy dla jak najwiekszej ilosci osob, gdzie mozna grac PvP wiecej niz jedna postacia i gra nie znudzi sie tak szybko? Wezmy pod uwage to ze ta gra juz stracila duzo osob...

Spytalbym sie takiej osoby czy za kazdym razem gdy najdzie ja ochota grania nowa klasa to bedzie planowala bic chocby plvl80+, czy poprostu oleje D3 i przestanie grac po pewnym czasie.

Czas poswiecili, owszem, ale nie wydaje mi sie by poszedl on na marne bo w takiej sytuacji maja solidna postac do MF'u, lepsza niz wiele osob - problem zacznie sie w momencie gdy osoby zaczna chciec grac PvP alternatywnymi postaciami i beda musialy je klepac do maksymalnego paragon lvlu... to bedzie meczarnia.

Jakbym mial postac na paragon level 100 to oczywiscie ze chcialbym ja wykorzystac w PvP, ale przeciez kazdy moze sobie pojsc pograc duele swoja wykoksana postacia... jedynie zapis walk w d3cl potencjalnie opieralby sie na postaciach lvl 60 by kazdy mogl sobie zrobic rozne postacie i wyprobowac je w PvP, nie tracac przy tym absurdalnych ilosci czasu.
Logged
*Energy@Europe 1.09

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Liga D3CL
« Reply #22 on: December 29, 2012, 15:03:02 pm »

ale czy ten paragon ma az takie wielkie znaczenie? na 100 lvlu jest to 100 vit i 300 glownego statu. to jest kwestia 1 dobrego itema. mysle, ze problem bedziemy miec raczej w itemach a nie w paragonach. przy dmg 2x wiekszym niz przeciwnik ten paragon nie robi wiekszej roznicy.
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: Liga D3CL
« Reply #23 on: December 29, 2012, 15:08:07 pm »

scenariusz pvp w d3:
postac A - 1000 dps / 20 000 hp
postac B - 10 000 dps / 30 000 hp

postać A uderza piorunującym uderzeniem postać B za 700 dmg - postać B ma 29 300 hp.
postać B oddaje krytycznym wejściem chaosu opartego na runie gwałtu za 45 500 dmg - postać A umiera ze skutkiem natychmiastowym.
KO
« Last Edit: December 29, 2012, 15:09:46 pm by FeN »
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Liga D3CL
« Reply #24 on: December 29, 2012, 15:11:03 pm »

scenariusz pvp w d3:
postac A - 1000 dps / 20 000 hp
postac B - 10 000 dps / 30 000 hp

postać A uderza piorunującym uderzeniem postać B za 700 dmg - postać B ma 29 300 hp.
postać B oddaje krytycznym wejściem chaosu opartego na runie gwałtu za 45 500 dmg - postać A umiera ze skutkiem natychmiastowym.
KO

wejscie trolla fena = ko!
jezeli gra bylaby w miare balance to nawet 100 lvl paragon nie bylby az taki istotny .. zreszta nabicie tego 50lvl paragonu to jest smieszna sprawa ..
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: Liga D3CL
« Reply #25 on: December 29, 2012, 15:17:15 pm »

wejscie damxa weak hejtera = wo !
Logged

Mantas

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 179
  • ghost in the shell
    • View Profile
Re: Liga D3CL
« Reply #26 on: December 29, 2012, 15:37:54 pm »

Póki co, to nie przejmowałbym się za bardzo ani paragonami ani innymi rzeczami. Największym problemem będą itemy, a w zasadzie dps z nich. Strasznie duże dysproporcje są. I teraz jak to ugryźć, bo kazać komuś zmieniać sprzęt na gorszy przez jakiś tam próg dps, to raczej nie jest zachęcające. Paradoks jest taki, że przez dupe'owanie w D2 prawie każdy mógł mieć podobny sprzęt. Owszem ktoś kto zainwestował mocno miał pewną przewagę, ale nie było jakiejś rażącej dysproporcji. Teraz różnice mogą być po 300k w dpsie zakładając, że powiedzmy ktoś ma 100k dps vs 400k. Póki co, to przy obecnej mechanice/itemizacji, to nie widzę dueli, bo sztuczne ograniczenie pewnych rzeczy, to wg mnie nie wypali.
Logged
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion.
I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate.
All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Liga D3CL
« Reply #27 on: December 29, 2012, 15:49:20 pm »

tez mysle, ze ograniczanie itemow nie wypali. ciezka sprawa przed nami.
Logged

Ajantis

  • Administrator
  • Lucion
  • *****
  • Posts: 824
  • Mydło wszystko umyje
    • View Profile
    • War Masters
Re: Liga D3CL
« Reply #28 on: December 29, 2012, 16:22:48 pm »

Ajantis, wyobrazam sobie - ale czy staramy sie udostepnic d3cl dla takich koksow co ewidentnie maja dziwne priorytety zyciu (nie podwazam, tylko stwierdzam), czy dla jak najwiekszej ilosci osob, gdzie mozna grac PvP wiecej niz jedna postacia i gra nie znudzi sie tak szybko? Wezmy pod uwage to ze ta gra juz stracila duzo osob...
Zgadza się. Tylko, tak jak napisał Mag, czy te paragony są aż tak ultra ważne? Jeśli ktoś zacznie nowego chara, to dobije 40lv i dalej oleje imho. Różncy aż tak dużej nie będzie.

Zresztą, nie jestem za, nie jestem przeciw. Ale dalej uważam, że póki co powinniśmy zaczekać do wydania dueli na PTRze.
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Liga D3CL
« Reply #29 on: December 29, 2012, 16:27:12 pm »

zawsze mozna sprobowac zabronic itemow z dmg podczas krytyka. dla mnie to i tak jakis chory pomysl, ze bez tego stata wszystko jest bezuzyteczne.
Logged
Pages: 1 [2] 3 4 ... 8
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.137 seconds with 17 queries.