• April 26, 2024, 11:54:57 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8

Author Topic: Liga D3CL  (Read 42175 times)

zales22

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 258
  • SG Ranger
    • View Profile
Re: Liga D3CL
« Reply #75 on: February 11, 2013, 23:16:21 pm »

jak dla mnie, to d2 oferowało i ciekawsze duele i bardziej dynamiczne i atrakcyjniejsze dla oka. Gra sprzed 15 lat > gra z 2012 roku. Śmieszne i tragiczne zarazem.

Niestety trudno sie nie zgodzic ... ~~
« Last Edit: February 11, 2013, 23:22:06 pm by zales22 »
Logged

Kiwi

  • Imp
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Liga D3CL
« Reply #76 on: February 16, 2013, 14:27:29 pm »

Ja mam pytanko, czy da się jakoś wyjść z ligi? Rozegrałem już trochę pojedynków, bilans całkiem niezły jak na razie tylko...straszny chaos i zamieszanie się robi na liście kontaktów, pełno zaproszeń, sporo wiadomości na raz i jest to strasznie uciążliwe jak dla mnie bo teraz to już spokojnie się pofarmić nie da i pograć samemu czy ze znajomymi w luźnej atmosferze:( Jeśli jest jakaś możliwość wyjścia z ligi lub usunięcie mnie przez jakiegoś admina to będę wdzięczny, przepraszam za zamieszanie.
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Liga D3CL
« Reply #77 on: February 16, 2013, 14:42:01 pm »

to powiedz ze mozesz zagrac wieczorem albo jutro czy cos
Logged

Kiwi

  • Imp
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Liga D3CL
« Reply #78 on: February 16, 2013, 14:56:34 pm »

Nie rozwiązuje to mojego problemu bo wiadomości będą przychodzić od coraz to nowszych ludzi, jeśli nie da się mnie jakoś technicznie usunąć to trudno, będą walkowery. Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie.
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Liga D3CL
« Reply #79 on: February 16, 2013, 15:02:10 pm »

mozesz miec max 10 wyzwan na raz. ja wiem, ze to swego rodzaju problem. pomyslimy co z tym zrobic
Logged

Berninio

  • Imp
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Liga D3CL
« Reply #80 on: February 17, 2013, 12:09:21 pm »

Myślę, że można dodać zasadę, że jeżeli ktoś ma ustawione "busy" to do niego nie piszemy pytać o walkę. Częściowo rozwiązałoby to problem.
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Liga D3CL
« Reply #81 on: February 17, 2013, 12:11:01 pm »

mozna na szybko przyjac takie rozwiazanie. na pewno nie kazdy chce grac duele 24/7
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: Liga D3CL
« Reply #82 on: February 19, 2013, 08:41:49 am »

Teraz panowie tak, mam 7 wyzwań przykładowo. Jestem dzisiaj tylko do 17 - ale pewnie nie każdy będzie.
Od jutra do przyszłego poniedziałku mnie nie ma - ktoś mnie wyzwie i walkower? Troche to bezsensu, nie sądzicie?
Nie każdy siedzi po x godzin dziennie. Ja ze względu na prace mogę siedzieć co 3 dzień - chyba że przypada ten dzień na weekend. I tylko do 16-17. Potem wraca żona i nie mam ochoty grać - myśle że to normalne prawda? Jakieś wskazówki?
Logged

Juras

  • Honorary Member
  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 205
    • View Profile
Re: Liga D3CL
« Reply #83 on: February 19, 2013, 09:00:24 am »

Teraz panowie tak, mam 7 wyzwań przykładowo. Jestem dzisiaj tylko do 17 - ale pewnie nie każdy będzie.
Od jutra do przyszłego poniedziałku mnie nie ma - ktoś mnie wyzwie i walkower? Troche to bezsensu, nie sądzicie?
Nie każdy siedzi po x godzin dziennie. Ja ze względu na prace mogę siedzieć co 3 dzień - chyba że przypada ten dzień na weekend. I tylko do 16-17. Potem wraca żona i nie mam ochoty grać - myśle że to normalne prawda? Jakieś wskazówki?

Jak masz tak mało czasu to mam dobrą wskazówkę: nie grać w lidze, hue.
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Liga D3CL
« Reply #84 on: February 19, 2013, 09:01:33 am »

no tak ale prawie wszystkie z wczoraj wieczorem lub dzis rano (sam wzywales). nie wiem co mam Ci odpowiedziec. ludzie raczej graja wieczorami bo w dzien siedza w szkole/pracy/na studiach.
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: Liga D3CL
« Reply #85 on: February 19, 2013, 09:08:02 am »

wyzwałem osoby które były online - anulowałem gdy jednak sobie poszły ;] w grze również do nich napisałem.
Sam rozegrałem 2 walki dzisiaj - bez problemu.
Sorka, ale gdy ktoś mnie wyzywa gdy jestem offline i potem będą problemy to cóż.. Wczoraj także byłem z rana i nikogo nie było kto mnie wyzwał.


Była by ciekawa opcja dodawania komentarzy własnych przy profilu w lidze - kiedy jestem online itp.
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Liga D3CL
« Reply #86 on: February 19, 2013, 09:13:20 am »

tak, to dobry pomysl. postaram sie dodac, ale jak pisalem - rano to wiesz ;)
Logged

Hamer

  • D3CL Operator
  • Rakanoth
  • ***
  • Posts: 426
  • GoTH
    • View Profile
Re: Liga D3CL
« Reply #87 on: February 19, 2013, 09:16:03 am »

postaraj sie dogadac z przeciwnikami na konkretna godzine meczu (masz komentarze w opcjach danego wyzwania), nie bedziemy wstawiac walkowerow zawsze po 4 dniach, wtedy po prostu "zapala sie lampka" ze cos jest nie tak z wyzwaniem
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: Liga D3CL
« Reply #88 on: February 19, 2013, 09:19:08 am »

Dobra była by "nieoficjalna" zasada, by nie dawać wyzwań komuś kogo nie ma. Mozna skopiować battle.tag i w grze napisać, jak osoby nie ma to po prostu wyzwania nie dajemy - dać wyzwanie gdy dana osoba będzie i gdy będzie chciała zagrać - wyzwanie przed grą oczywiście. Chociaż już kombinuje na siłe troche.

Ale dzięki za odrobine zrozumienia. Na pcl grałem wiele lat, nie raz sie przegrywało oraz wygrywało, tu jest większy potencjał, tylko trzeba to dobrze ogarnąć.
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Liga D3CL
« Reply #89 on: February 19, 2013, 09:23:11 am »

Dobra była by "nieoficjalna" zasada, by nie dawać wyzwań komuś kogo nie ma. Mozna skopiować battle.tag i w grze napisać, jak osoby nie ma to po prostu wyzwania nie dajemy - dać wyzwanie gdy dana osoba będzie i gdy będzie chciała zagrać - wyzwanie przed grą oczywiście. Chociaż już kombinuje na siłe troche.

Ale dzięki za odrobine zrozumienia. Na pcl grałem wiele lat, nie raz sie przegrywało oraz wygrywało, tu jest większy potencjał, tylko trzeba to dobrze ogarnąć.

o o o! wlasnie to!
Logged
Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.072 seconds with 18 queries.