• April 29, 2024, 17:49:09 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 [2] 3 4 5

Author Topic: Start ligi 1v1 w patchu 1.0.7  (Read 23905 times)

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: Start ligi 1v1 w patchu 1.0.7
« Reply #15 on: January 03, 2013, 10:12:38 am »

Jestem ciekaw, ja wam to wyjdzie żeby ogarnąć zasady pod taki rozrzut DPS, czy jakieś konkretne eq czy co :D. Mnie wzięło na D3 z miesiąc temu do tego nie gram codzienne i moje eq dupy nie urywa.

brak balansu nie jest tylko naszym problemem, dlaczego blizzard zaniechal wprowadzenia PvP od poczatku, dlaczego teraz zmienia formule ?
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Start ligi 1v1 w patchu 1.0.7
« Reply #16 on: January 03, 2013, 10:17:57 am »

mysle, ze jednak blizz predzej czy pozniej postara sie o jakis balans. po tonach placzu na ich forum beda korygowac. poczatek oczywiscie bedzie ciezki.
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: Start ligi 1v1 w patchu 1.0.7
« Reply #17 on: January 03, 2013, 10:21:18 am »

zebys sie nie zdzwil, ze pvp bedzie polegalo na "kto szybciej zabije potworki"... moim zdaniem ta gra pod pvp jest totalnie nie grywalna - w kazdym wydaniu.
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Start ligi 1v1 w patchu 1.0.7
« Reply #18 on: January 03, 2013, 10:28:38 am »

fen pozostaje mi tylko miec nadzieje, albo rzucic to wszystko w cholere :) opcji 2 nie chce...
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: Start ligi 1v1 w patchu 1.0.7
« Reply #19 on: January 03, 2013, 10:38:26 am »

od kiedy dmg jest kalkulowany na bazie zjebanego wow-ego dps'a z wow'a to nic z tego dobrego nie bedzie. niektorzy po prostu beda cie "one-hitowali" demon hunterami. mozna to ograniczac zasadami, ale sprawdzanie tego jest nie realne, druga sprawa nie mozesz komus zabronic uzywac itemu, bo miala farta i mu wypadl (tudziez botowal lub sam jest botem).
mechanika gry jest zbytnio zjebana, tyle.
Logged

Ajantis

  • Administrator
  • Lucion
  • *****
  • Posts: 824
  • Mydło wszystko umyje
    • View Profile
    • War Masters
Re: Start ligi 1v1 w patchu 1.0.7
« Reply #20 on: January 03, 2013, 11:20:57 am »

Ja cały czas wierzę, że Blizz nie skompromituje się aż tak bardzo i nie wyda pvp bez jakiegokolwiek balansu. Panowie, no bez żartów, jeśli zrobią po prostu hosta za miastem bez balansu dpsa, to ludzie spalą im siedzibę...
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Start ligi 1v1 w patchu 1.0.7
« Reply #21 on: January 03, 2013, 11:21:57 am »

Fen jest z natury pesymista. Jak idzie ulica i widzi kupe, to wie, ze w nia wdepnie :D
Logged

zales22

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 258
  • SG Ranger
    • View Profile
Re: Start ligi 1v1 w patchu 1.0.7
« Reply #22 on: January 03, 2013, 11:34:49 am »

Nom da sie to zauwazyc :D
Albo specjalnie wdepnie,  zeby zaoszczedzic sobie przykrych niespodzianek :D
Bedzie dobrze, bo imo gorzej byc nie moze :D
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: Start ligi 1v1 w patchu 1.0.7
« Reply #23 on: January 03, 2013, 11:56:03 am »

wole nastawic sie negatywnie i pozniej zostac pozytywnie zaskoczony niz trzymac kciuki za cos tak nedznie przygotowanego i jeszcze bardziej rozczarowac sie ;) to, ze marudze nie oznacza, ze jestem pesymista, a moze po prostu realista, a wy niepoprawnymi romantykami, marzacymi, ze nagle z gowna powastnie zloto ! :D

no, ale jak sobie to wszystko wyobrazacie ? mialy byc areny, mialy byc druzynowe walki, mialo byc fajnie. tymczasem od poczatku nic niema - w zamian za to dostajemy nedzny produkt, ktory jest przeznaczony dla bezmozgich botow biegajacymi za potworami czy tam innymi wazonami. gra na miecha - moze dwa...
jak ma wygladac pvp jak jedna klasa postaci moze skakac jak szalona oraz posiadac zyliona dps'a, a druga bedzie tylko biegac w kolko jak smrod po gaciach i stawiac sciany zombie :o

@ajan - niewazne jak blizz sie skompromituje, wypusci kolejne dodatki do SC, WarCraft 4 i szalenstwo dzikiej macicy pozwoli im zarobic kolejne zyliony dolarow.
Logged

AidanSG

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 78
  • AideN#2501 / Saint Guardian / Pony level
    • View Profile
Re: Start ligi 1v1 w patchu 1.0.7
« Reply #24 on: January 03, 2013, 12:23:03 pm »

Panowie dlatego jest taka strona jak d3cl ktora postara sie zminimalizowac te wszystkie nonsensy w pvp a my tylko bedziemy sie dobrze bawic w koncu jest rok 2013r
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: Start ligi 1v1 w patchu 1.0.7
« Reply #25 on: January 03, 2013, 12:27:27 pm »

na pewno tak bedzie tylko nie wszystkim bedzie sie podobalo, ze maja nie uzwac "X" skilla z runa "Y", a na dodatek ich bron z "N" dps bedzie not-allowed.
ja jestem przeciwnkiem restrykcji, banow i zakazow - ale jak narazie nie widze swiatelka w tunelu.
Logged

budda-

  • D3CL Operator
  • Ghom
  • ***
  • Posts: 1143
    • View Profile
Re: Start ligi 1v1 w patchu 1.0.7
« Reply #26 on: January 03, 2013, 13:30:00 pm »

o czym wy tu prawicie, wyjdzie zobaczymy od ilu hitow sie pada, bedziemy myslec.
Logged

Ajantis

  • Administrator
  • Lucion
  • *****
  • Posts: 824
  • Mydło wszystko umyje
    • View Profile
    • War Masters
Re: Start ligi 1v1 w patchu 1.0.7
« Reply #27 on: January 03, 2013, 14:06:43 pm »

Na pewno spodziewaliśmy się czegoś innego, lepszego. Ale z drugiej strony imho Blizz wyda jakieś, JAKIEKOLWIEK podstawy do dueli w 1.0.7.

A póki co... dywagujemy, dywagujemy i nic z tego nie ma. Zaczekajmy do 1.0.7 tych kilka tygodni, zobaczymy jak to będzie wyglądać i wtedy spróbujemy coś z tym zrobić.
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Start ligi 1v1 w patchu 1.0.7
« Reply #28 on: January 03, 2013, 14:07:51 pm »

jak to nic z tego nie ma. posty sa ;D biorac pod uwage, ze wiekszosc polskich for diablowych ledwo zyje - to niebywaly sukces
Logged

Glasgow

  • Imp
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
    • Najemnicy z Ognistej Twierdzy
Re: Start ligi 1v1 w patchu 1.0.7
« Reply #29 on: January 03, 2013, 14:14:07 pm »

Gdzieś czytałem że nie mają w planach dodawania kolejnego afixa dedykowanego pod PvP (cos jak resilience w Wowie). Nie widze porzadnego balansu postaci (CBA Blizzarda) a jedynie obniżanie obrażeń przez armor (melee+ranged) i resisty (elemental) + redukcja trwania efektów crowd control. A propos negacji ban'ów Fen, to stun czy np. knockback przy duzym Attack speed mogą być ciekawe, albo taka furka z dużym prockiem na feara ;) ogólnie niezły FUN sie rysuje :DD
« Last Edit: January 03, 2013, 14:23:34 pm by Glasgow »
Logged
Pages: 1 [2] 3 4 5
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.105 seconds with 17 queries.