• April 26, 2024, 04:51:16 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Author Topic: World of Tanks  (Read 4464 times)

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
World of Tanks
« on: January 24, 2013, 17:13:10 pm »

Jako, że ostatnio mam mało czasu, pykam sobie w WoT'a. Pytanko, grywa ktoś jeszcze w to ? :P
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: World of Tanks
« Reply #1 on: January 24, 2013, 17:14:01 pm »

damx chyba gra/gral
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: World of Tanks
« Reply #2 on: January 24, 2013, 17:46:40 pm »

ja sobie pykam jak mi farmienie w diablo sie nudzi, moje staty to nic specjalnego .. ok 5k games i e-100 nabita .. teraz expie is3 i chce nabic nowy med od chinczykow.. jezeli bedzie polaczenie type58 i amx od francuzow z ich szybkostrzelnoscia i penetracja pociskow to bedzie cos w sam raz dla mnie
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: World of Tanks
« Reply #3 on: January 24, 2013, 19:06:08 pm »

No ja nie mam tyle czasu na gre co Ty Damx, ale w obecnej chwili moim najwyższym tierem jest M26 Pershing. Alternatywnie chce zdobyć Tigera i gram cały czas M4 Shermanem (mój ulubiony). Generalnie chińskie drzewko do mnie nie przemawia, gdyż są to czołgi-kopie ruskich - wiadomo, że jest to gra i została stworzona taka specyfikacja, żeby te cuda techniki różnią się znacznie od oryginałów :P
Jakie masz acc ?
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: World of Tanks
« Reply #4 on: January 24, 2013, 20:29:18 pm »

hm, acc damx :P
ogolnie zalezy w co chcesz isc, jest wiele opcji .. medium tanki, heavy tanki, tank destroyery i spg ..
jezeli chodzi o najlepsze heavy tanki to jest to w kolejnosci :
drzewko amerykanskie ( t29, t32, i pozniej mki jako 9-10 tiery ) maja najwieksza penetracje, najlepszy armor, najlepiej zeslopowane wiezyczki i armor przedni, mobilnosc i mala wielkosc ( przy 9-10 tierze, bo t29 i t32 to ojbrzymy ) czynia z tych czolgow imba temat ..
pozniej mozna sobie amxy od francuzow, nie ma wiekszego dps tanka niz te szybkostrzelne dziala.. bardzo dobra penetracja i starcie z amx konczy sie najczesciej naszym zgonem, gdyz on wystrzela w nas 5 lusek a my w niego 1-2, gdzie na wyzszych poziomach na pewno go nie zabijemy, a on nas pewnie tak .. minusem jest to ze praktycznie we wszystki strony latwo wchodzi w niego pocisk, poza wiezyczka od przodu
pozniej ruskie drzewko, z isami .. jednak isy byly dobre kilka patchy temu, teraz to wszystko balansuja i wprawadzaja nowe drzewka, pojazdy i tak na prawde dominacja isow sie raczej skonczyla ( w sumie to skonczyla sie razem z polepszaniem czolgow amerykanskich coraz bardziej od ktoregos patcha ) .. od ruskich polecalbym kv-1s .. imba czolg jak na 6 tier, skutecznie przejmujacy schede po kv-1 gdzie jeszcze byl 5 tierem i niszczyl wszystko w swoim zasiegu .. pozniej is-3 i dopiero is-7 .. mozna jeszcze mediuma tego 9 tier t94 czy jakos tak wyroznic, ale to dopiero 9 tier .. pozatym czolgi takie sobie ..
brytyjskie drzewko - stosunkowo bardzo mlode do poprzednich ( w podstawowej wersji byly tylko drzewka ruskie i niemieckie, nawet nie jestem pewien czy byli amerykanie, ale chyba nie ) bo wydane jeden patch temu.. ogolnie ma co za bardzo inwestowac, dobre czolgi i warte uwagi zaczynaja sie dopiero od 8 tieru .. juz te maja potencjal, szczegolnie dobrze zrobionym armorem z przodu ( ciezko przebic nawet ruskim na podobnym poziomie ), za to dziala maja raczej slaba moc chociaz strzelaja w miare szybko
niemcy - totalna porazka jezeli chodzi o czolgi i nie polecalbym inwestowanie w nich w ogole poza spg i moze tank destroyer.. tiger to tatalna porazka jezeli chodzi o swoj tier .. chyba ze bierzemy tigera p - ten jest w miare przyzwoitym czolgiem ze wzgledu na swoj dobry przedni armor ( calkiem dobry czolg do zarabiania kasy, poniewaz niemcy maja tanie pociski, a ten tier jeszcze na siebie zarabia, a tiger p jeszcze daje rade ) .. dobre czolgi dostaje sie dopiero od tigera2, ale tez szalu nie ma jezeli chodzi o niego .. ogolnie teraz 4 patche pod rzad polepszali niemcow i sa juz w miare grywalni, bo przedtem byla totalna rzeznia i ruscy miazdzyli wszystko strasznie ., teraz nawet srednio wprawiony gracz wygra tigerem2 vs is3, gdzie wczesniej wygrac taka walke tigerem bylo baaaaardzo trudno .. jezeli chodzi o wyzsze tiery to w zupelnosci moge polecic e-75 .. najlepszy chyba 9 oprocz amerykancow .. super mi sie tym gralo i chetnie bym wrocil do tego czolgu, ale niestety kasa nie pozwala :P e-100 jest porazka, chyba ze czasami na cw i gold ammo.. tak samo maus .. ogolnie niemcow jak juz powiedzialem, nie polecam.. chyba ze idziesz w spg to gwtiger jest zacna arta ..ale powoli ustepuje miejsca nowym artom francuskim itd

wlaczylem wota zeby popatrzec na ten rozwoj ktory masz, to patton do ktorego dazysz jest jednym z najlepszych tematow jezeli chodzi o mid tanki w grze.. jedynie wlasnie chinczyki i ruski t54 moze mu zagrozic i to tez nie za specjalnie =] szkoda ze nie poszedlem od razu w ruskich albo w amerykancow jak zaczalem grac, ale miala to byc gra na chwile - wiec jak to czolgi z okresu ww2 i mialbym nie miec tigera ?! no i sie wkopalem w to drzewo niemieckie, a jak juz mialem tigera, to fajnie by bylo miec tigera2 i tak dobilem e100 -.- .. w pewnym momencie nawet mialem epizod w klanie i gralem klanowki, ale jest to tak pochlaniajaca gra, ze stwierdzilem, ze nie ma to sensu na dluzsza mete, bo za stary jestem i za duzo zoobowiazan, bo klanowki sa codziennie od 19 podajze do 22 .. wiec sry =] niestety w tych czasach jak zaczynalem niemcy byli strasznie slabi i ruscy ich niszczyli jak chcieli, nie bylo nawet mowy o wygraniu niemcami w druzynie jak przeciwna miala wiecej ruskich czolgow .. tera zjest zupelnie inaczej .. o wiele iwecej nacji, o wiele wiecej czolgow, o WIELE lepszy balance i lepsza grywalnosc .. ogolnie zawsze polecam wota jako jedna z lepszych sieciowek wlasnie takiego gatunku.. ofc ma duzo mankamentow, no ale co ich nie ma
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: World of Tanks
« Reply #5 on: January 29, 2013, 13:06:28 pm »

nienawidze KW-1 oraz KW-1S, najbardziej op czolgi w grze :P ja je nazywam: "czolgi dla lamusow" :D
najgorszym mankamentem wot'a jest to iż tak na prawde jest to gra typu "pay-to-win". do 7geo tieru gra sie jeszcze w miare, ale pozniej bez premium trzeba juz dokladac do interesu, a jeszcze najfajniej by bylo posiadac "premium tanka" w garazu do zarabiania kredytow. poza tym "zlote pociski", najwieksza bzdura w tej grze. no, ale coz i tak gra mi sie w miare dobrze :]
sherman m4 + 105mm + pociski "heat" = gg :D
« Last Edit: January 29, 2013, 13:09:15 pm by FeN »
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: World of Tanks
« Reply #6 on: January 29, 2013, 19:57:49 pm »

czolgi dla lumusow czy nie, kw1 bylo bardzo dobrym czolgiem kiedys do zarabiania kredytow .. kv1s juz takim dobrym czolgiem do tego nie jest z powodu wysokiej ceny pociskow .. po ktoryms patchu wprowadzili normalnie kupowalne gold ammo, przedtem kupowalo sie je jedynie za zloto - i bylo przedewszystkim faktorem w clan battles gdzie za okupowanie terytorium tez sie dostawalo zloto .. co do only premium gry, pewnie ze masz racje ze ta gra to tylko premium konto i heya .. ja bym powiedzial jeszcze ze do 8 tieru mozna na spokojnie zarabiac, ale twoja gra polega wtedy na ostroznym kampieniu puszczajac reszte druzyny przodem zeby za szybko nie zginac .. szczegolnie jeszcze oplacalna jest gra niemcami, bo maja tanie pociski ..
premium tank jest to opcja totalnie op, jak gadalem z goscmi kiedys w klanie to majac lowe zawsze po kazadej bitwie jestes 20k do przodu, a jak zagrasz dobra gre to nawet i 100k .. ale co z tego jak to kosztuje chyba z 300zl :D
Logged
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.072 seconds with 17 queries.