• April 20, 2024, 10:40:11 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 2 [3]

Author Topic: Kto wygra lige testową?  (Read 15690 times)

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: Kto wygra lige testową?
« Reply #30 on: February 06, 2013, 19:25:51 pm »

Niby wd wydaje sie byc na ten moment najmocniejszy, ale wstrzymalbym sie z daleko idacymi wnioskami, ja na początku dostawałem od wd's ciężkie lanie i to nawet od tych z teoretycznie tańszym uzbrojeniem, a teraz dostrzegam, ze wcale nie jestem skazany na pozarcie, bez ignore pain nawet sie nie zblizam, ale to i tak sa tylko rekonesanse, magia zaczyna sie gdy wrzucam zerka, zdejmuje shielda, do tego ignore pain i moim barbem jestem w stanie ubic naprawdę mocnego wd czasami w jednej akcji, ew. po zejściu zerka czekam na cd ignore pain i próbuje stania dobić (bo jezeli dobrze to rozegralem to nie dość, ze nie ma tego swojego powrotu ze zmarłych, to jeszcze moze nie mieć full life i full mana). Oczywiście w teorii to proste, w praktyce często brakuje np. cierpliwości, ale śmiem twierdzić, ze moze to byc naprawdę wyrównany duel.
Logged

Azur

  • Imp
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Kto wygra lige testową?
« Reply #31 on: February 06, 2013, 21:46:47 pm »

No niestety wizard odstaje od reszty w stawce bardzo sporo. Przygotowywałem się do gry wizardem na pvp ale bardzo się zawiodłem tym co zrobił blizzard. Może i wizard daje sobie radę z randomami na publicach, którzy nie odróżniają pvp od pvm. Jednak jak dochodzi do dueli z graczami, którzy są bardziej ogarnięci to wychodzą wszystkie słabości wizarda. Wizardowi brakuje skilli defensywnych, a w szczególności skilli dobrych do ucieczki. Niby ma frost nove i diamond skin, ale tak naprawdę są to skille bezużyteczne. Wizardowi brakuje skilla typu SS, spirit walk czy serenity. Do tego wszystkiego jeszcze dochodzi mapa, która jest według mnie antywizardowska. Nasrali na niej pełno drzewek i ścianek przez które nie da się teleportować bo co chwilę coś cię blokuje. Wizard posiada strasznie słabe skille ofensywne, których nie opłaca się używać bo zwykły magiczny pocisk, który nie zużywa AP robi więcej dmg niż skille, które AP zużywają.

Wizard vs dobry monk nie ma praktycznie szans. Jak monk nas dogoni (co jest bardzo łatwe dla niego) to już jest pograne bo łapie nas na stunlocka i nie ma jak z tego uciec.

Wizard vs dobry barb też ma bardzo ciężko. Dużo barbów praktycznie więcej się healowało niż ja im robiłem dmg ( a mialem go okolo 240k).

Wizard vs dobry wd praktycznie nie do wygrania.

Wizard vs dobry dh nie do wygrania. Jedyne pocieszenie to takie, że z dobrym dh raczej każdy przegra w tej chwili.

Bardzo chciałbym grać wizardem ale niestety na chwilę obecną postać nie nadaje się na 1v1. Pozostaje tylko czekanie na ewentualne zmiany, ale boję się, że Blizzard raczej będzie miał wyjebane i nie będzie się starał zbalansować dueli.
« Last Edit: February 06, 2013, 21:56:44 pm by Azur »
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Kto wygra lige testową?
« Reply #32 on: February 06, 2013, 22:12:52 pm »

postaram sie wrzucic na forum blizza podsumowanie obecnego laddera. nie wiem czy przemowi do nich liga 5x graczy, ale mam nadzieje, ze chociaz na to spojrza.
Logged

zbayno

  • Imp
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: Kto wygra lige testową?
« Reply #33 on: February 06, 2013, 23:12:26 pm »

Gram wzzardem i z monkami da się pograć, z barbami to samo. Jednak na tej mapie tylko wtedy, kiedy udam się w prawy dolny jej róg, tam mogę teleportować się do woli:) wristlerowi udało mi się nawet robić krzywdę i urwać kilka fragow, ale mocno musiałem uważać na wave of light. Generalnie fakt, wizz odstaje, ale myślę, ze gdybym miał lepszy Gear i trochę pocwiczyl, szanse z melee chars i dh byłyby bardziej wyrównane, co innego wd:)
Logged

Lilith

  • D3CL Judge
  • Iskatu
  • **
  • Posts: 113
    • View Profile
Re: Kto wygra lige testową?
« Reply #34 on: February 06, 2013, 23:48:39 pm »

Jak na razie żaden wizzard nie dał mi rady. Jest tak jak mówił azur, wizard nie ma dobrych mechanizmów obronnych. CD na teleporcie jest zbyt duże, a nawet gdyby było mniejsze to wypada bardzo blado przy serenity, spirit walku, czy też zasłonie.

Już nie wspominając o tej zbugowanej mapie, która dla postaci ranged to udręka.

@RoGH

WD jest do rozwalenia barbem i mnichem dobrze ubranymi i ogarniętymi, ale dla pozostałych klas nawet ubrany za grosze jest bardzo problematyczny.

ps. Zapraszam na duela, bo jak na razie nie miałem okazji zmierzyć się z żadnych barbem w lidze:(
Logged
Pages: 1 2 [3]
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.153 seconds with 17 queries.