• June 29, 2024, 05:52:02 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 2 [3] 4

Author Topic: d2jsp  (Read 25136 times)

budda-

  • D3CL Operator
  • Ghom
  • ***
  • Posts: 1143
    • View Profile
Re: d2jsp
« Reply #30 on: March 22, 2012, 16:02:22 pm »

Chxodzi mi wlasnie o opcje wymiany kasa>item i vice versa na jsp.pier  ich fg tbh bo  nie wiem jak reszta gimbusow  ale ja napewno bym nie chcial handlowac z ludzmi w walucie w ktorej oni maja poo 10k a ja 100.tak jak ktos powiedzial boosty i handel kontami bedzie sie tam odbywal ale jesli nie wprowadza nowego systemu to nic na d3 nie zarobia.torg co do tego forumiatka to ja tam nie wiem jak oni stali stoja bo moze z 2 transakcje tam zrobilem ale wiem ze jesli ktos tam ma mozg a prolly tepi nie sa bo na d2 hajs zrobili to moga wypierxolic AH w kosmos i jak oni tego nie zrobia to zrobi to ktos inny nawet ja bo wiem jak to powinno wygladac.kwestia jest taka ze moga nam zagrozic w naszym projekcie jesli zrobia to o czym ja mysle .ale mam nadzieje ze nareszcie siadziemy przy projekcie i wprowadzimy duzo rzeczy ktore sa niezbedne.
Logged

VIP

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 148
  • *GoD-Viper / VIP#2152
    • View Profile
Re: d2jsp
« Reply #31 on: March 22, 2012, 16:17:28 pm »

Zacznijmy od tego, że ludzie nie będą kupować byle Shako za real hajs. Mysle ze na Aukcji w Grze ludzie głównie beda handlowac za real hajs jakies mega przypakowane przedmioty. Mniejsze itemy, LS, inne uslugi, krysztalki do craftu pojda za FG w d3jsp :D
Nie sadze zeby ingame gold bedzie miec jaka kolwiek wartosc. Chyba ze zrobia wirtualna walutę tzn. nie to co wypada z potworków.
« Last Edit: March 22, 2012, 16:20:10 pm by Viper »
Logged

Ryba

  • Imp
  • *
  • Posts: 46
  • *Ryb *RybaHC *IHP-Fish
    • View Profile
Re: d2jsp
« Reply #32 on: March 22, 2012, 16:22:25 pm »

Chxodzi mi wlasnie o opcje wymiany kasa>item i vice versa na jsp.pier  ich fg tbh bo  nie wiem jak reszta gimbusow  ale ja napewno bym nie chcial handlowac z ludzmi w walucie w ktorej oni maja poo 10k a ja 100.tak jak ktos powiedzial boosty i handel kontami bedzie sie tam odbywal ale jesli nie wprowadza nowego systemu to nic na d3 nie zarobia.torg co do tego forumiatka to ja tam nie wiem jak oni stali stoja bo moze z 2 transakcje tam zrobilem ale wiem ze jesli ktos tam ma mozg a prolly tepi nie sa bo na d2 hajs zrobili to moga wypierxolic AH w kosmos i jak oni tego nie zrobia to zrobi to ktos inny nawet ja bo wiem jak to powinno wygladac.kwestia jest taka ze moga nam zagrozic w naszym projekcie jesli zrobia to o czym ja mysle .ale mam nadzieje ze nareszcie siadziemy przy projekcie i wprowadzimy duzo rzeczy ktore sa niezbedne.

Wrzucam Ci troche przecinków i kropek. Powklejaj je miedzy wyrazy:

.......................... ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ........................... ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Logged
Ryba#2786

budda-

  • D3CL Operator
  • Ghom
  • ***
  • Posts: 1143
    • View Profile
Re: d2jsp
« Reply #33 on: March 22, 2012, 16:30:04 pm »

Popatrz w innych dzialach i poszukaj topicu w ktorym napisalem ze jestem w busie i pisze z samsunga thx
Logged

torgoch

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 377
  • ME KOREAZZANGBABA ZZANG!!!!!! ME WHIRL!!!!
    • View Profile
Re: d2jsp
« Reply #34 on: March 22, 2012, 17:17:45 pm »

biorac pod uwage prognozy sprzedazowe blizza nt. d3 to jest 5mln kopii w pierwszym roku,jestem wiecej niz pewien ze 85% tych ludzi w zyciu nie slyszalo o jsp i mam nadzieje ze nie uslyszy i jakby mocne w swiecie d2 nie bylo to na wejsciu zostaje zdegradowane do pozycji totalneji niszy
Logged

NUBNEC

  • Honorary Member
  • Lucion
  • **
  • Posts: 933
  • NUBNEC
    • View Profile
Re: d2jsp
« Reply #35 on: March 22, 2012, 17:19:36 pm »

wiekszosc kupi gierke zeby pograc - ale jeszcze wiecej bo jest fanem serii - wiec pytanie ile osob grajacych w d2 nie slyszalo o d2jsp?^

 :o
Logged
pKu

budda-

  • D3CL Operator
  • Ghom
  • ***
  • Posts: 1143
    • View Profile
Re: d2jsp
« Reply #36 on: March 22, 2012, 18:31:35 pm »

tak tylko wez pod uwage ze graczy w przedziale wiekowym 14-20 bedzie 20 razy wiecej niz graczy w przedziale 18-30 ktorzy grali w d2
Logged

NUBNEC

  • Honorary Member
  • Lucion
  • **
  • Posts: 933
  • NUBNEC
    • View Profile
Re: d2jsp
« Reply #37 on: March 22, 2012, 20:09:21 pm »

no ofc ze bedzie lol-1 na d3 jak na d2 . tu nie ma doszukiwac sie jakis walorow;]
ale jak nawet widac na tym forum - w tym momencie widze wiecej starych osob niz na dc wiec jest duzy plus!

 :o
Logged
pKu

AsaroV

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 300
  • Nec playah
    • View Profile
Re: d2jsp
« Reply #38 on: March 22, 2012, 20:16:01 pm »

wiekszosc kupi gierke zeby pograc - ale jeszcze wiecej bo jest fanem serii - wiec pytanie ile osob grajacych w d2 nie slyszalo o d2jsp?^

 :o

wbrew pozorom jest ich duzo albo wiedza o jsp ale nie maja konta ^^
Logged

NUBNEC

  • Honorary Member
  • Lucion
  • **
  • Posts: 933
  • NUBNEC
    • View Profile
Re: d2jsp
« Reply #39 on: March 22, 2012, 20:26:15 pm »

wbrew pozorom
Quote
Total Members: 673,280
- jedyne pytanie jak wielu z nich d2/d3 ^ no ale sie okaze to wszystko po maju nie ma co ukrywac

 :o
Logged
pKu

torgoch

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 377
  • ME KOREAZZANGBABA ZZANG!!!!!! ME WHIRL!!!!
    • View Profile
Re: d2jsp
« Reply #40 on: March 22, 2012, 20:31:20 pm »

czyli idealnie wrecz sie wstrzelilem z prognozami:D
Logged

idid

  • Honorary Member
  • Cydaea
  • **
  • Posts: 1347
    • View Profile
Re: d2jsp
« Reply #41 on: March 23, 2012, 08:48:35 am »

pamietaj, ze wiekszosc z nich moze o tym uslyszec. co do samego handlu to zgadzam sie z vipem.
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: d2jsp
« Reply #42 on: March 27, 2012, 10:22:38 am »

Jest obywatel A i obywatel B. A i B postanowili zalozyc nowe panstwo, w ktorej bedzie funkcjonowac nowa waluta - Fake Gulden - w skrocie FG. No i powstaje nowe panstwo Fakelandia. A i B zaczynaja od zera, maja tyle samo ziemi, jedna krowe, dwa kurczaki i dom. Jednak okazuje sie, ze obywatel A ma miec 10,000 FG, a obywatel B - 0 FG. Jak maja ze soba handlowac skoro B nie ma nic ? Jaka w tym przypadku jest wartosc tej waluty ?
Dajcie sobie juz z tym d2jsp spokoj, bo pomijajac to co napisal Loled, to cale fg bylo, jest i naszczescie bedzie kpina.
Logged

torgoch

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 377
  • ME KOREAZZANGBABA ZZANG!!!!!! ME WHIRL!!!!
    • View Profile
Re: d2jsp
« Reply #43 on: March 27, 2012, 11:38:59 am »

dawno sie z nikim tak nie zgadzalem
Logged

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: d2jsp
« Reply #44 on: March 27, 2012, 11:49:05 am »

Torgoch, odbierz pm!
Logged
Pages: 1 2 [3] 4
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.061 seconds with 12 queries.