• April 30, 2024, 09:13:54 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Author Topic: Automaty Vendingowe  (Read 4455 times)

DaBlack

  • Spamer
  • Lilith
  • *
  • Posts: 2024
    • View Profile
Automaty Vendingowe
« on: February 11, 2013, 14:07:45 pm »

Ma ktoś o tym jakieś pojęcie? Gdzie to kupić ( najlepiej okolice Łodzi ), gdzie mieszczą się serwisy lub jak te maszyny serwisować, gdzie dobrze kupić komponenty itd. itp. Nie zależy mi na wynajęciu firmy, a na postawieniu tego samemu w pewnym miejscu i na tym, żeby one zarabiały na mnie. Nie chcę też zakładać firmy vendingowej, więc współpraca większa z nescafe na przykład, mnie kompletnie nie interesuje. Dzięki za pomoc.
Logged

budda-

  • D3CL Operator
  • Ghom
  • ***
  • Posts: 1143
    • View Profile
Re: Automaty Vendingowe
« Reply #1 on: February 11, 2013, 21:15:39 pm »

wiesz ze to 'w chuj' forsy? plus jak nie jestem z jakiejs frimy to malo prawdopodobne ze ci ktos gdzies to postawi.Bo firmom vendingowym placa za postawienie tego cwelostwa a nie wynajmuja miejsce.
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Automaty Vendingowe
« Reply #2 on: February 11, 2013, 21:53:21 pm »

taka maszynka pewnie ze 100k kosztuje :P wiem ze arabusy jak maja te hazardowe automaty, to wartosc takiego automatu to ok. 120k zl .. =]
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Automaty Vendingowe
« Reply #3 on: February 12, 2013, 08:02:33 am »

ten zlom tyle kosztuje? u mnie w pracy codziennie ktos go napierdziela bo nie da czegos ;)
Logged

DaBlack

  • Spamer
  • Lilith
  • *
  • Posts: 2024
    • View Profile
Re: Automaty Vendingowe
« Reply #4 on: February 12, 2013, 10:05:43 am »

Z tego co poszukałem, to nówka kosztuje między 12-16k zł, używka z gwarancją 5-7k zł. Problemem nie jest na tyle kupno, co serwis. Najbliższe co znalazłem to dolny śląsk, a mnie w razie awarii nie opłaca się zapier* 200-300 km. Podejrzewam też, że byle firma vendingowa nie weźmie mi tego do serwisu. Chodzi mi tu głównie o kawomaty ofc.

btw. Bud, a czy orientujesz się, czy taka firma vendingowa jakich jest mnóstwo na internecie, jest w stanie wstawić dla mnie np 2 automaty, prowadząc mi ich serwis, ale tak, żebym to ja na nich zarabiał? Czy to oni wstawiają, zarabiają, a ja tylko mogę zebrać czynsz?
« Last Edit: February 12, 2013, 10:20:33 am by DaBlack »
Logged
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.088 seconds with 18 queries.