• April 19, 2024, 15:40:00 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 7

Author Topic: Zasady PvP?  (Read 41241 times)

Hamer

  • D3CL Operator
  • Rakanoth
  • ***
  • Posts: 426
  • GoTH
    • View Profile
Re: Zasady PvP?
« Reply #30 on: February 18, 2013, 20:22:37 pm »

generalnie pozycje startowe powinny byc zamieniane po kazdej rundzie
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Zasady PvP?
« Reply #31 on: February 18, 2013, 20:34:07 pm »

pozycje powinny byc jedna po lewej druga po prawej, gdzie po lewej zaczyna sie przed mostem i niech sobie ludzie walcza o lepsza pozycje
Logged

GREEN2172

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 134
    • View Profile
Re: Zasady PvP?
« Reply #32 on: February 18, 2013, 21:32:40 pm »

To niech to zostanie oficjalnie zapisane w zasadach:)
Logged

Berninio

  • Imp
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Zasady PvP?
« Reply #33 on: February 18, 2013, 22:34:54 pm »

Ja mam obecnie sytuację do rozstrzygnięcia, że DH zabarykadował się na wysepce za mostkiem z dwoma działkami i nie chciał stamtąd wyjść. Wlazłem tam do niego raz to krążył wokół tego płotku i ledwo mi się udało uciec. Później tkwił tam, strzelał w powietrze i stwierdził, że jak chce go zabić to mam tam wejść. Co mam zrobić w takiej sytuacji?
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Zasady PvP?
« Reply #34 on: February 18, 2013, 22:36:17 pm »

napisz do blizza, ze sa skonczonymi idiotami, ze zrobili taka mapke do pvp, tzn do potyczkowania dla zabawy
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Zasady PvP?
« Reply #35 on: February 18, 2013, 23:02:05 pm »

teoretycznie jezeli bedzie bardzo duzy abuse wysepki, to w przyszlosci tworzacy rules mogliby ja wylaczyc z powierzni dueli - swoiste "duele odbywaja sie w chapel, bez wysepki tj. rowniez bez mostu rozumiejac most tj. jego poczatek od prawej strony wejscia na niego " i tyle ;p

wiekszosc rzeczy i tak wyjdzie w praniu :P musicie grac !
Logged

GREEN2172

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 134
    • View Profile
Re: Zasady PvP?
« Reply #36 on: February 18, 2013, 23:09:56 pm »

Ja mam obecnie sytuację do rozstrzygnięcia, że DH zabarykadował się na wysepce za mostkiem z dwoma działkami i nie chciał stamtąd wyjść. Wlazłem tam do niego raz to krążył wokół tego płotku i ledwo mi się udało uciec. Później tkwił tam, strzelał w powietrze i stwierdził, że jak chce go zabić to mam tam wejść. Co mam zrobić w takiej sytuacji?

Hmm... ciężko mi uwierzyć, że nie udało Ci się tam wbić. Ile ten DH miał dps? Barb ma przecież berka, skok, szarże, sprint, wbić się tam raz, dowalić mu zestaw + renda żeby wytrzepał się z dyscypliny, uciec, zregenerować się i znów dojechać zanim on zregeneruje przygotowanie (45s cd). Nie wiem jaki sprzęt musiałby mieć DH żebyś nie mógł się tam wbić, bo wieżyczki słabo biją, a jeśli miałby uber sprzet to mógłby Cie zabić dużo prościej niż kampiac tam. Jaki nick tego gościa?
Logged

Berninio

  • Imp
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Zasady PvP?
« Reply #37 on: February 19, 2013, 00:01:32 am »

Problem w tym, że ja go nawet dwoma rendami nie zabijam http://eu.battle.net/d3/en/profile/Emmett-2681/hero/84154 Przez około pół godziny gry było 1-1 i potem się schował na wysepce i dziękuję za taką grę.
« Last Edit: February 19, 2013, 00:04:08 am by Berninio »
Logged

Hamer

  • D3CL Operator
  • Rakanoth
  • ***
  • Posts: 426
  • GoTH
    • View Profile
Re: Zasady PvP?
« Reply #38 on: February 19, 2013, 00:05:27 am »

no dobre itemy ma ten gosc =], co do wysepki, na ten moment nie ustalilismy, co w takich sytuacjach, ale jesli bedzie to abusowane i skuteczne to trzeba bedzie w jakis sposob ukrocic ten camp w przyszlosci
Logged

GREEN2172

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 134
    • View Profile
Re: Zasady PvP?
« Reply #39 on: February 19, 2013, 00:07:45 am »

Koleś ma ubite ledwo 33k elit a ekwipunek wart miliardy... Ja bym mu dał walkowera, skoro wydał tyle na gre to widać bardzo mu zależy^^ Ubrany typowo na remis z barbami, 133k hp, wszystkie itemy wypakowane pod wita i z mega klęską ledwo 190k dps na sharpshooterze...

Magu co w takich sytuacjach? Gdy jeden gracz ubiera się typowo na remis i nie ma zamiaru walczyć? System nie obsługuje remisów chyba, ale co to za walka = kto 1szy nie wytrzyma i się wyloguje?
Logged

GREEN2172

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 134
    • View Profile
Re: Zasady PvP?
« Reply #40 on: February 19, 2013, 02:18:33 am »

wpisz komentarz przy wyzwaniu i pogon go do walki. jak bedziemy przegladac te, ktore sie przeterminowuja (a dzis beda pierwsze takie) to pewnie na to zwrocimy uwage.

Admini będą regularnie dzień w dzień przeglądać te zgłoszenia? Nie wiem jak u innych ale ja mam przez to problem, bo połowa moich wyzwań to właśnie takie "spadochrony" z nocy z piątku na sobotę.
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: Zasady PvP?
« Reply #41 on: February 19, 2013, 03:07:39 am »

wpisz komentarz przy wyzwaniu i pogon go do walki. jak bedziemy przegladac te, ktore sie przeterminowuja (a dzis beda pierwsze takie) to pewnie na to zwrocimy uwage.

Admini będą regularnie dzień w dzień przeglądać te zgłoszenia? Nie wiem jak u innych ale ja mam przez to problem, bo połowa moich wyzwań to właśnie takie "spadochrony" z nocy z piątku na sobotę.

jesli piszesz do kolesia, a ten nie odpowiada, albo budzi sie w ostatniej chwili to chyba nie bedzie twoja wina. prosto i na temat, wyzwasz kolesia (badz zostajesz wyzwany) i od razu jak umawiasz sie na pojedynek. w razie watpliowsci admini / operatorzy widza komu zalezalo rozgrac mecz, a komu nie - no chyba, ze nikt nic nie pisal...
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Zasady PvP?
« Reply #42 on: February 19, 2013, 07:53:07 am »

no myslalem, ze ktos sie zajmie tymi nierozegranymi walkami ale sie przeliczylem :D
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Zasady PvP?
« Reply #43 on: February 19, 2013, 09:22:03 am »

Koleś ma ubite ledwo 33k elit a ekwipunek wart miliardy... Ja bym mu dał walkowera, skoro wydał tyle na gre to widać bardzo mu zależy^^ Ubrany typowo na remis z barbami, 133k hp, wszystkie itemy wypakowane pod wita i z mega klęską ledwo 190k dps na sharpshooterze...

Magu co w takich sytuacjach? Gdy jeden gracz ubiera się typowo na remis i nie ma zamiaru walczyć? System nie obsługuje remisów chyba, ale co to za walka = kto 1szy nie wytrzyma i się wyloguje?

usiasc i zawinac line wokol szyji, bo przeciez sie nie da wygrac co najwyzej zremisowac.. jakos kiedys sie gralo ava po 4-5h i nikt nie plakal... tja .. ale chyba juz stary jestem
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: Zasady PvP?
« Reply #44 on: February 19, 2013, 10:45:45 am »

Pamiętam jak assa vs assa grałem 2 godziny jedną runde...  Nic nie da się z tym zrobić.
Logged
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 7
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.188 seconds with 19 queries.