• April 29, 2024, 07:51:01 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7

Author Topic: Zasady PvP?  (Read 41324 times)

GREEN2172

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 134
    • View Profile
Re: Zasady PvP?
« Reply #45 on: February 19, 2013, 13:14:12 pm »

Pamiętam jak assa vs assa grałem 2 godziny jedną runde...  Nic nie da się z tym zrobić.

Czyli na gorszych graczy mozna wychodzic normalnie i ich pocisnąć, a na lepszych ubrac się pod max przeżywalność i biegać xx godzin az przeciwnik się wyloguje? Może to tylko moja opinia, ale takie rozwiązanie ssie lache;) Nie wszyscy mają po 15lat i całe dnie na rozgrywanie pojedynków. Żeby nie było nie spotkała mnie jeszcze taka sytuacja, ale jak widzę barba ze 150k hp i 39k dps to coś nie halo;) gdybym i ja ubrał się na przeżywalnosć to biegalibyśmy tak "kto się 1szy wyloguje"...gdybym miał na to czas;)
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: Zasady PvP?
« Reply #46 on: February 19, 2013, 13:27:56 pm »

Nie no masz racje. w d2 to było inaczej, inne mapy, tereny, inne umiejętności i mechanizmy.

Tutaj mam 39k hp, 120k dps i generalnia albo ja dobrze wyceluje sss albo padam - jak na razie to więcej padam ;]
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Zasady PvP?
« Reply #47 on: February 19, 2013, 13:38:45 pm »

na wszystko jest sposob .. ;d
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: Zasady PvP?
« Reply #48 on: February 19, 2013, 13:54:16 pm »

sorka, ale dh troche irytują jak przy wyspie stawia trapy i czeka. Generalnia taka kampa, jak to się mówiło w cs? noob'skie :P
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Zasady PvP?
« Reply #49 on: February 19, 2013, 13:58:17 pm »

barbem odpalasz call of the ancients i wparowujesz na niego ;p
Logged

idid

  • Honorary Member
  • Cydaea
  • **
  • Posts: 1347
    • View Profile
Re: Zasady PvP?
« Reply #50 on: February 19, 2013, 15:27:46 pm »

Takie cos trzeba tepic juz na poczatku tej ligi, zeby bylo wiadomo ze nie bedziecie tolerowac cwaniakowania. Bo smutno to kutwa bedzie wygladac jak beda takie camp style game.
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Zasady PvP?
« Reply #51 on: February 19, 2013, 15:44:15 pm »

wszystko sie unormuje powoli, jezeli na cos nie mozna znalesc sposobu, a bedzie konkretnie op to mozna tego zabronic.. jednak camp i hit and run jest wkomponowany w historie diablo, nie da sie tego wylaczyc
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: Zasady PvP?
« Reply #52 on: February 19, 2013, 17:30:26 pm »

wiesz, ale to smutne jak taki dh z dużo droższym gearem daje wyzwanie, widzisz że ma lepszy gear, same wygrane, ale no cóż... rating taki że może wyzwać - więc ok, mówi się trudno prawda? Ale jak on stoi na górze i kampi do okoła trapy, podejść jedynie z jednej - dwóch stron a wszystko na hita. Moge serenity na 4 sec, ale w tym czasie to nawet z tr nie podejde do niego w nie ubije ;p  po prostu róznice w gearze są widoczne. Miałem mało hp, jedynie 40k, obecnie 50k - ale już wiem, że poniżej 80-100k i dps poniżej 120-150k to po prostu jest gruba impreza.

Może odzielna liga za jakiś czas dla twinków? Np. 60 lvl bez paragonów i tylko białe/niebieskie itemy. Okazało by się w statystykach jak to rzeczywiście wygląda z balansem. W pewien sposób.
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Zasady PvP?
« Reply #53 on: February 19, 2013, 17:32:12 pm »

robcie screeny i wrzucajcie takich camerow na forum ;)
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Zasady PvP?
« Reply #54 on: February 19, 2013, 18:41:49 pm »

wiesz, ale to smutne jak taki dh z dużo droższym gearem daje wyzwanie, widzisz że ma lepszy gear, same wygrane, ale no cóż... rating taki że może wyzwać - więc ok, mówi się trudno prawda? Ale jak on stoi na górze i kampi do okoła trapy, podejść jedynie z jednej - dwóch stron a wszystko na hita. Moge serenity na 4 sec, ale w tym czasie to nawet z tr nie podejde do niego w nie ubije ;p  po prostu róznice w gearze są widoczne. Miałem mało hp, jedynie 40k, obecnie 50k - ale już wiem, że poniżej 80-100k i dps poniżej 120-150k to po prostu jest gruba impreza.

Może odzielna liga za jakiś czas dla twinków? Np. 60 lvl bez paragonów i tylko białe/niebieskie itemy. Okazało by się w statystykach jak to rzeczywiście wygląda z balansem. W pewien sposób.

wiadomo, ze jak ktos ma lepszy gear i do tego gra full defence, to ubicie go jest bardzo problematyczne - ale tak bylo zawsze .. szczegolnie w d3 poglebia sie problem, bo baaaaaaaardzo duzo zalezy od gearu .. i troszeczke od paragona ..

dalem juz pewien pomysl dla maga, od nastepnej ligi, zeby byly 2 opcje do wybrania w tabeli - jedna opcja rankingowa, czyli bijemy sie na punkty itd - druga opcja nonranking do czystego klepania dueli dla tych ktorzy chca po prostu pocwiczyc/nie sa gotowi na normalne duele/dozbrajaja sie itd itd ... da to mozliwosc do plynnego uczestniczenia w d3cl, ale na swoich zasadach tj. gdy jestesmy gotowi zagrac juz o marchewke to lecimy, a jak nie to klepiemy sie 4 fun jaka chcemy postacia itd .. wszystko do doprecyzowania, tak zeby wszystkim sie podobalo
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: Zasady PvP?
« Reply #55 on: February 19, 2013, 18:49:36 pm »

Forti, zgadzam sie z toba, jest to mega lamerskie, ale prawda jest tez taka, ze blizzard rezygnujac z aren (na ktorych takie cos bylo by raczej nie mozliwe), a wstawiajac "z dupy" mape, tylko zachecil do tego typu zachowan. Niestety, ale w sezonie pierwszym nie mozemy na dzien dobry wprowadzac jakis drastycznych zmian w regulaminie, jednak bagaz doswiadczen zebranych wlasnie przez was - graczy, pozwali nam stworzyc taki regulamin do sezonu 2giego, tak, a zeby byl w miare rozsadny i przestepny dla kazdego.
Logged

Azur

  • Imp
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Zasady PvP?
« Reply #56 on: February 21, 2013, 16:41:58 pm »

Wprowadźcie jakiś limit czasowy na jedną walkę, po którym można zawołać sędziego. Sorry ale nie mam czasu na granie z barbem poł godziny jednej rundy ponieważ on przez 90% walki ucieka dookoła mapy czekając aż mu się odnowi berserker. Chciałbym się dowiedzieć czy zmiana skilli podczas trwania duela jest dozwolona? Barb po 15 minutach uciekania zmienił sobie jednego skilla na szarże i dzięki temu wygrał rundę.
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: Zasady PvP?
« Reply #57 on: February 21, 2013, 16:54:37 pm »

jeżeli nie wychodzi z mapy to jest to dozwolone. Jak udowodnisz że runda trwa 40 a nie 10 minut? Dodatkowo mapa jest mała, nie da się wiecznie uciekać. Musisz się z tym liczyć.
Logged

Azur

  • Imp
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Zasady PvP?
« Reply #58 on: February 21, 2013, 17:17:53 pm »

jeżeli nie wychodzi z mapy to jest to dozwolone. Jak udowodnisz że runda trwa 40 a nie 10 minut? Dodatkowo mapa jest mała, nie da się wiecznie uciekać. Musisz się z tym liczyć.

To chyba nie grałeś jeszcze z tank barbem albo twoje duele trwają kilka sekund. Nie wiem czy słyszałeś ale jest coś takiego jak stream i fraps. Powinna być możliwość rozgrywania meczu przy obecności sędziego, który będzie oglądał streama.
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Zasady PvP?
« Reply #59 on: February 21, 2013, 17:19:32 pm »

ten temat zostanie poruszony na forum technicznym
Logged
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.138 seconds with 19 queries.