• April 18, 2024, 08:56:54 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7

Author Topic: Zasady PvP?  (Read 41236 times)

Azur

  • Imp
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Zasady PvP?
« Reply #60 on: February 21, 2013, 17:52:34 pm »

ten temat zostanie poruszony na forum technicznym

Czy zmiana skilli i itemów podczas trwania duela jest dozwolona? (nie chodzi mi o przerwę miedzy walkami). Byłem przekonany, że takie coś jest zabronione.
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Zasady PvP?
« Reply #61 on: February 21, 2013, 17:54:44 pm »

ja tez :) ale, ze ja tu nie jestem od zasad to dopytam
Logged

Hamer

  • D3CL Operator
  • Rakanoth
  • ***
  • Posts: 426
  • GoTH
    • View Profile
Re: Zasady PvP?
« Reply #62 on: February 21, 2013, 23:35:18 pm »

co do skilli, to wg mnie nie powinno sie ich zmieniac w trakcie rundy, tylko na ile jestesmy w stanie to kontrolowac? moglismy nakazac podania uzywanych skilli, ale wtedy osoba ktora jako druga wybiera skille, bylaby uprzywilejowana

jesli chodzi o itemy, wydaje mi sie, ze nie powinnismy banowac ich podmieniania (zwlaszcza ze jescze ciezej to kontrolowac)

ale trzeba szybko podjac decyzje w obu sprawach, w tym tygodniu pewnie jeszcze dodamy wzmianke na ten temat w regulaminie
Logged

Azur

  • Imp
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Zasady PvP?
« Reply #63 on: February 22, 2013, 09:48:01 am »

co do skilli, to wg mnie nie powinno sie ich zmieniac w trakcie rundy, tylko na ile jestesmy w stanie to kontrolowac? moglismy nakazac podania uzywanych skilli, ale wtedy osoba ktora jako druga wybiera skille, bylaby uprzywilejowana

jesli chodzi o itemy, wydaje mi sie, ze nie powinnismy banowac ich podmieniania (zwlaszcza ze jescze ciezej to kontrolowac)

ale trzeba szybko podjac decyzje w obu sprawach, w tym tygodniu pewnie jeszcze dodamy wzmianke na ten temat w regulaminie

Nie trudno jest zauważyć jak ktoś po 15 minutach zaczyna używać nowego skilla, którego wcześniej nie używał. Problem może być tylko z pasywami, ale wydaje mi się, że nie mamy po 10 lat i jesteśmy na tyle dorośli żeby przestrzegać zasad w głupiej grze. Jeśli pozwolicie na zmianę itemów to niektóre duele będą trwać godzinami. Na przykład wd vs  barb pod młotka. Podczas berserka mogę przebierać się pod max defa i wtedy barb nie będzie miał szans na zabicie mnie. Po berserku zmiana na jak najbardziej ofensywny zestaw i barb raczej nie ma szans wtedy.
Logged

GREEN2172

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 134
    • View Profile
Re: Zasady PvP?
« Reply #64 on: February 22, 2013, 12:15:42 pm »

Ja mam obecnie sytuację do rozstrzygnięcia, że DH zabarykadował się na wysepce za mostkiem z dwoma działkami i nie chciał stamtąd wyjść. Wlazłem tam do niego raz to krążył wokół tego płotku i ledwo mi się udało uciec. Później tkwił tam, strzelał w powietrze i stwierdził, że jak chce go zabić to mam tam wejść. Co mam zrobić w takiej sytuacji?

Jest taktyka na Emmeta, wchodzisz do gry, jeżeli siedzi na wyspie to zostawiasz konto online i idziesz obejrzeć jakiś dobry film na necie. Ciul będzie tam stał do usranej śmierci:)
Logged

Berninio

  • Imp
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Zasady PvP?
« Reply #65 on: February 22, 2013, 15:27:03 pm »

Na szczęście poszedł po rozum do głowy i udało mi się rozegrać z nim normalną walkę, chociaż proponował, żeby wynik rozstrzygnęło losowanie i denerwował się, że nie walczę 'jak barbarzyńca' gdy uciekałem przy niskiej ilości życia.

A jeśli chodzi o zmianę skilli w trakcie rundy to ja nie widzę przeciwwskazań, bo jest cooldown, który mocno ogranicza takie praktyki, a pozwalałoby to rozstrzygnąć rundy ciągnące się w nieskończoność. Poza tym to też jakieś ryzyko, bo ekran skilli zasłania 3/4 mapy.
Logged

Lilith

  • D3CL Judge
  • Iskatu
  • **
  • Posts: 113
    • View Profile
Re: Zasady PvP?
« Reply #66 on: February 22, 2013, 17:30:30 pm »

Zgadzam się z Berniniem. Grając z nim dziś zmieniłem wachlarz ostrzy na pułaki i postawiłem 3 za kapliczką, jak wdepnął to prawie się wyłożył, ale dzielnie wyszedł z opresji:)
Logged

Emmett

  • Imp
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Zasady PvP?
« Reply #67 on: February 27, 2013, 02:34:39 am »

ok i don't know pl language!! so with the problem of Berninio i simply switch Dps to let the duel end! my dps gear is not at the top right now... but a lot of barb can kill me on that isle... so stop whine :-) my two centa
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: Zasady PvP?
« Reply #68 on: March 04, 2013, 12:38:48 pm »

i jak tam zasady?
Logged

Lilith

  • D3CL Judge
  • Iskatu
  • **
  • Posts: 113
    • View Profile
Re: Zasady PvP?
« Reply #69 on: March 04, 2013, 23:44:27 pm »

Spoko, tylko wd może teraz zamienić się miejscami z wizardem;p najbardziej cieszy mnie ban inspirującej obecności barbarzyńcy w walce z dh. Skończy się w końcu skończą się te ,,epickie'' ucieczki i campienie w oczekiwaniu na przezwyciężenie ,,bulu''.
Logged

devilek666

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 50
    • View Profile
Re: Zasady PvP?
« Reply #70 on: March 05, 2013, 10:56:43 am »

Spoko, tylko wd może teraz zamienić się miejscami z wizardem;p najbardziej cieszy mnie ban inspirującej obecności barbarzyńcy w walce z dh. Skończy się w końcu skończą się te ,,epickie'' ucieczki i campienie w oczekiwaniu na przezwyciężenie ,,bulu''.

cieszysz sie bo wiesz ze rozwalisz teraz kazdego barba LOL
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: Zasady PvP?
« Reply #71 on: March 05, 2013, 13:25:10 pm »

wd wcale aż takiego nerfa nie dostanie. Przede wszystkich w walce vs. monk to będzie bardziej fair. Monk najbardziej zyska właśnie vs. wd, reszta to tylko małe "kosmetyczne" zmiany u mnie. barb vs. dh i wd to ciężki orzech.. legacy dh to zupełnie inna gra niż non-legacy dh, dlatego powinien być podział, tyle że ciężko to sprawdzić i wyegzekwować..
Logged

Lilith

  • D3CL Judge
  • Iskatu
  • **
  • Posts: 113
    • View Profile
Re: Zasady PvP?
« Reply #72 on: March 05, 2013, 14:05:26 pm »

Spoko, tylko wd może teraz zamienić się miejscami z wizardem;p najbardziej cieszy mnie ban inspirującej obecności barbarzyńcy w walce z dh. Skończy się w końcu skończą się te ,,epickie'' ucieczki i campienie w oczekiwaniu na przezwyciężenie ,,bulu''.

cieszysz sie bo wiesz ze rozwalisz teraz kazdego barba LOL

Z sinem przegralem, a ma gorszy gear od ciebie na barbie, takze dominacja dh wcale nie jest przesądzona.
Logged

devilek666

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 50
    • View Profile
Re: Zasady PvP?
« Reply #73 on: March 05, 2013, 14:09:12 pm »

testujemy end game lvl i skill, a nie Twoj poziom.kto powiedzial ze Ty jestes wyznacznikiem? przeciez wy DH sie bedziecie podkladac byle przepchnac te korzystne dla was zasady.

ostatnio jak gralismy to przeciez wszystko bylo mega blisko. po tych zmianach to moge stanac i dac sie zabic...ale spoko zrobie takiego tanka ze dh beda blagac o remis ;D
Logged

GREEN2172

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 134
    • View Profile
Re: Zasady PvP?
« Reply #74 on: March 05, 2013, 14:18:08 pm »

testujemy end game lvl i skill, a nie Twoj poziom.

Wybacz "miszczu", w końcu jesteś najlepszy i nikt nie ma prawa kwestionować Twojej opinii.

Skoro jesteś taki dobry (a przecież non stop mówisz, że jesteś) to nie będziesz miał chyba problemu z grą bez pasywa na regen hp? Vimer jakoś stwierdził, że nie ma z tym żadnego problemu a jest obecnie wyżej od Ciebie.

Co do "wyznacznika" Lilith: skoro najlepszy z biorących udział w lidze DH dodatkowo ze stara natalką wyraża swoją opinię, to żeby ją zanegować zaproś tych "uber prO end game dh" do ligi niech pograją:) Póki co na forum d3 trafiliśmy na tych uber prO z 500k dps, poskładali się w pół sekundy. Zobaczymy jak sobie dadzą radę w lidze i co powiedzą:)
Logged
Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.168 seconds with 19 queries.