• April 20, 2024, 03:26:31 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Author Topic: Pojawiły się nowe zasady do PVP.  (Read 5638 times)

KatMPB

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 244
  • Banned
    • View Profile
    • KatMPB - Twitch.TV
Pojawiły się nowe zasady do PVP.
« on: February 18, 2013, 09:13:39 am »

Rozmawiałem z MR.Mag i okazuje się, że nie można zmieniać skilli między rundami.
Czyli wybierasz na począdku skille i nimi musisz grać.

Cytuję MR.Mag:
"
Mozesz zmieniac skille pomiedzy rundami, ale nie moga byc aktywne zadne, ktorych nie bedziesz mogl rzucic ponownie.
"

-Czyli wychodzi na to, że skilli nie można zmianiać po pierwszej rundzie, bo wtedy nie mogę ich rzucić ponownie.

Komenda GO nadal obowiązuje.

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: Pojawiły się nowe zasady do PVP.
« Reply #1 on: February 18, 2013, 09:22:20 am »

Chodzi o te skille, które sa uaktywniane na jakiś okres, wprowadzimy taki hotfix, ale jednego nie rozumiem, bo wzięło sie to z Waszego casusu - rzucilem na arenie ten battle rage, a jak zmieniłem skilla na berserkera, to efekt zniknął, wiec w czym problem?
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Pojawiły się nowe zasady do PVP.
« Reply #2 on: February 18, 2013, 09:27:04 am »

prosze wyjasnic te sprawe w tym temacie.
Logged

KatMPB

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 244
  • Banned
    • View Profile
    • KatMPB - Twitch.TV
Re: Pojawiły się nowe zasady do PVP.
« Reply #3 on: February 18, 2013, 09:29:50 am »

Jak masz ustawionych 6 skilli których używasz, np. rzut bronią, sprint, bitewny szał, przezwyciężanie bulu, rozprucie i tąpnięcie i tym grasz w pierwszyym starciu, to w drugim starciu nie możesz już zmianić np. tapnięcia na berka.

Crensh

  • Imp
  • *
  • Posts: 21
  • Crensh#2479
    • View Profile
    • xfire/crensh
Re: Pojawiły się nowe zasady do PVP.
« Reply #4 on: February 18, 2013, 09:49:45 am »

@op
w zacytowanym przez Ciebie tekscie wyraznie jest napisane ze mozna zmieniac skille miedzy rundami. Nie mozna natomiast miec na sobie efektu ze skilla ktorego juz nie masz(co i tak nie jest mozliwe afaik).
Logged

KatMPB

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 244
  • Banned
    • View Profile
    • KatMPB - Twitch.TV
Re: Pojawiły się nowe zasady do PVP.
« Reply #5 on: February 18, 2013, 10:02:07 am »

"Chodzi o te skille, które sa uaktywniane na jakiś okres, wprowadzimy taki hotfix, ale jednego nie rozumiem, bo wzięło sie to z Waszego casusu - rzucilem na arenie ten battle rage, a jak zmieniłem skilla na berserkera, to efekt zniknął, wiec w czym problem?"

Wygrywałem z przeciwnikiem 3-1 a przeciwnik powiedział, że zmieniłem skill między rundami i wyszedł z gry. Powiedział, że z oszustem nie gra.

Pan Mr.Mag, przyznał mu rację i napisał:
"
Insane ma racje. Taka zmiana skilli jaka przeprowadziles jest niedozwolona. Bedzie to doprecyzowane w regulaminie. Mozesz miec aktywne tylko takie umiejetnosci, ktore mozesz w czasie duela rzucic ponownie. Restart duela od wyniku 0:0.
"

Albo Pan Mr.Mag mysli inaczej, że zmieniłem skill podczas pojedynku - to jest bardzo naiwny, bo skil restartuje się 60 sekund oraz znika poprzedni.
Ale idąc tym krokiem, znajdzie się wielu zawodników którzy to wykoszystają, bo zobaczą, że przegrywają i powiedzą, że ktoś zmienił skile w czasie walki.
JA TEGO NIE ZROBIŁEM i co więcej nawet nie zmieniłem skillu tylko runę do skilu po odbytej potyczce i przed następną rundą. - co można nawet wywnioskować z wypowiedzi przeciwnika.

OK TRZEBA NAGRYWAĆ WSZYSTKIE WALKI. - ALE PANIE ADMINIE TU NAWET NAGRYWANIE NIE POMOŻE.
« Last Edit: February 18, 2013, 10:13:18 am by KatMPB »
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Pojawiły się nowe zasady do PVP.
« Reply #6 on: February 18, 2013, 10:14:10 am »

no i o to sie rozchodzi, ze po sprawdzeniu doszlismy do wniosku, ze to o czym piszecie jest niemozliwe.

Oryginalny problem: "Proszę sedziów o interwencje. Ten cwany lis zamiast grać uczicwie włącza sobie bitewny szał z regenem furii, zmienia skilla na berserka czeka na cooldown majac bitewny szal w czasie walki i dodatkowo berserka. Taki chwyt jak mieć dodatkowy bonus ze skilla ktorego w czasie walki nie mamy :) Oczywiscie twierdzi ze to uczciwe."

Zaden z sedziow nie wie o co wam chodzi. Sama zmiana skilli jest dozwolona. Przyznamy zatem walkowera.
« Last Edit: February 18, 2013, 10:16:34 am by Mr.Mag »
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Pojawiły się nowe zasady do PVP.
« Reply #7 on: February 18, 2013, 10:14:58 am »

nie rozumiem co ma piernik do wiatraka, przeciez jak zmienisz skilla to poprzedni znika .. :?
Logged

KatMPB

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 244
  • Banned
    • View Profile
    • KatMPB - Twitch.TV
Re: Pojawiły się nowe zasady do PVP.
« Reply #8 on: February 18, 2013, 10:20:06 am »

Pan MR.Mag pisze, że tak nie można.
A ja Panu/Pani przyznaję rację porzedni znika iten restartuje się 60 sekund.
Po cholere ktoś miałby tak robić. - nie znam takie zawodnika.

A jak się runda skończy to sobie skile można zmianieć.

Równie dobrze stoczyłe walke z Mnichem (Mnich#2633 (ToG)) -swoją droga z bardzo dobrym zawodnikiem.
Przegrałem ją 4-5 z godnością choć nie wiele brakowało.
I co mam teraz mówić, że przy wyniku 4-4 Pan/Pani Mnich#2633 zmieniał podaczas walki skill - proszę mnie nie obrażać!

A nawet gdyby to zrobił, to czy wyobrażacie sobie, że by wygrał lub na odwrót.

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Pojawiły się nowe zasady do PVP.
« Reply #9 on: February 18, 2013, 10:25:33 am »

ze jak nie mozna? napisalem, ze nie mozna robic tego co jest i tak niemozliwe (po sprawdzeniu).

wygrales walkowerem. zamykam
« Last Edit: February 18, 2013, 10:31:15 am by Mr.Mag »
Logged
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.222 seconds with 19 queries.