• March 28, 2024, 23:45:50 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Author Topic: Problem z kontem  (Read 7605 times)

Xavier

  • Imp
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Problem z kontem
« on: February 18, 2013, 21:00:29 pm »

Witam.
Sprawa wyglada odrobine dziwnie i zawile ale postaram sie to w miare czytelnie wyjasnic
Mianowicie zapomnialem hasla do starego kontra ( tego z ktorego obecnie pisze ) jak z reszta mozecie pewnie sprawdzic logowalem sie ostatnio kilka miesiecy temu.
I teraz tak, probowalem zalozyc nowe konto, metoda prob i bledow udalo mi sie to zrobic na  login- Xavier1C. Zarejestrowalem je na innego maila niz to konto i aktywowalem. Po aktywacjii zalogowalo mnie na stare konto. Noi wszystko byloby fajnie gdybym mogl zmienic haslo na starym koncie tylko zeby to zrobic musze je znac ~~
I teraz moje pytanie brzmi co mam dalej z tym faktem zrobic? Bardzo mozliwe ze nie bede mogl sie zalogowac ponownie wiec przy okazji prosilbym o podeslanie ewentualnej odpowiedzi rowniez na jeden z dwoch maili ktore podalem przy rejestracjii. Sprawa o tyle zrobila sie dla mnie palaca ze mialem szczera chcec zapisac sie do ligi, ale co w tej chwili oczywiste mam maly problem z logowaniem sie i rejestrowaniem na waszych stronkach ktore sa zdajsie powiazane
Pozdrawiam
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Problem z kontem
« Reply #1 on: February 18, 2013, 21:30:20 pm »

masz opcje przypomnienia hasla nie?
Logged

Xavier

  • Imp
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: Problem z kontem
« Reply #2 on: February 18, 2013, 21:49:34 pm »

no mam, z tym ze jak sie wyloguje to obawiam sie ze znowu bedzie mnie przekierowywac. Bo rozumiem ze moge to wykonac tylko z pozycji logowania sie na konto?
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Problem z kontem
« Reply #3 on: February 18, 2013, 22:28:00 pm »

raczej jak nie jestes zalogowany :)
Logged
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.056 seconds with 18 queries.