• April 29, 2024, 00:54:51 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9

Author Topic: SĘDZIOWIE  (Read 43672 times)

GREEN2172

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 134
    • View Profile
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #75 on: March 11, 2013, 21:59:38 pm »

Jak dla mnie to McP ma 100% racje:) Sam z tego powodu, że z nową nat nie ma szans z barbami, których pełno w top30 wypisałem się z ligi. Farmcie free punkty na kimś innym póki macie przewagę w balansie:P Mam nadzieję, że w końcu to zmienią w drugim sezonie:)

choć zgodnie z zasadami nie można odmówić walkowera to jestem w 100% po jego stronie.
Logged

Kitikonti

  • Imp
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #76 on: March 11, 2013, 22:39:42 pm »

McP ma 100% racji bo tez grasz dh? pff Jakos Lilith mnie rozjechał 5:0 ^^ trzeba było przyinwestowac w stara natkę jak latała prawie darmo, wiedziałem że będzie dobra i skupiłem ją z ah i później nieźle zarobiłem, ale biedny znawca klasy tego nie przewidział ojej ^^. Ja musiałem kupić cały nowy sprzęt jak przechodziłem z pve na pvp żeby kogokolwiek pokonać. To raczej jasne ze w nowym sezonie 'szefostwo' które gra dh chce ich trochę podrasować, przynajmniej tak wygląda z tych nowych zasad. Wd bez petów, barb bez inspirującej pff... Czyli rozumiem Green, ze jak zasady zostaną ułożone po Twojej myśli to zaszczycisz nas duelami w których będziesz wygrywał 100% i to będzie super balas (oh sry balance). Ah i skoro jesteś zwolennikiem zasad popierasz McP? Lol. W ogóle skoro nie grasz to czemu zajmujesz 12 miejsce? Z tym tez powinni zrobić porządek. Zacząłem grać późno i ciężko się przebić skoro każdy unika i kampi miejscówe.  I jeszcze ten smieszny turniej z zeszłego tygodnia, wiedziałem zanim się zaczął, że wygrasz. Ale fakt, jak wyzywam dh mam w głowie (free punkty mehehe ^^) Ale tak to jest papier, nożyce, kamień. Sorry za off ale nie lubię piss and shit jak to mówią w Spartakusie.
Logged

KatMPB

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 244
  • Banned
    • View Profile
    • KatMPB - Twitch.TV
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #77 on: March 11, 2013, 23:26:42 pm »

Pytanie:

Czy nowe zasady już obowiązują i gdzie można o nich poczytać.

Czy prawda jest że DH nie może mieć już Natali - ukrywania?

GREEN2172

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 134
    • View Profile
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #78 on: March 11, 2013, 23:27:34 pm »

McP ma 100% racji bo tez grasz dh? pff Jakos Lilith mnie rozjechał 5:0 ^^ trzeba było przyinwestowac w stara natkę jak latała prawie darmo, wiedziałem że będzie dobra i skupiłem ją z ah i później nieźle zarobiłem, ale biedny znawca klasy tego nie przewidział ojej ^^.
Może dlatego, że w Diablo skończyłem grać w czerwcu w miesiąc po premierze mając 2 chary na 60tym i ukończony 2 akt inferno? Jeżeli wtedy grałeś to dobrze powinieneś wiedzieć co było na a2;] Jeżeli w ogóle wyszedłeś z 1szego kanionu...
Wróciłem w połowie stycznia tego roku, kiedy stare natalki latały już w nieco mniejszych cenach niż obecnie.
I fajnie, że podajesz przykład legacy nat, skoro wyraźnie napisałem post wyżej o nowej nat:) Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Ja musiałem kupić cały nowy sprzęt jak przechodziłem z pve na pvp żeby kogokolwiek pokonać.
Nie Ty jeden, z mojego eq do PvE zostało może 30%.
To raczej jasne ze w nowym sezonie 'szefostwo' które gra dh chce ich trochę podrasować, przynajmniej tak wygląda z tych nowych zasad. Wd bez petów, barb bez inspirującej pff...
Jak wyżej: nie masz pojęcia kto ustala zasady i jesteś w błędzie. W teamie ustalającym zasady jest przedstawiciel każdej klasy, a zasady zostaną dodatkowo zweryfikowane przez turniej przed 2gim sezonem.
Czyli rozumiem Green, ze jak zasady zostaną ułożone po Twojej myśli to zaszczycisz nas duelami w których będziesz wygrywał 100% i to będzie super balas (oh sry balance).
Zasady nie mają być ułożone po mojej myśli, tylko zapobiegać abusingowi niektórych skilli przez niektórych cwaniaczków.
Ah i skoro jesteś zwolennikiem zasad popierasz McP? Lol.
Popieram McP z powodu tego co napisałem wyżej.
W ogóle skoro nie grasz to czemu zajmujesz 12 miejsce? Z tym tez powinni zrobić porządek.
Zajmuję miejsce na jakie zasługuję. Gdybym miał wygrane 10 meczy przegrane 0 i wypisał się z ligi rozumiałbym Twoje wątpliwości, ale mam chyba najwięcej wygranych meczy w lidze i 2gie chyba w rozegranych meczach, zatem Twoja aluzja jest zarówno nieprawdziwa jak żenująca, w stylu "rozwaliłbym cię moim prO barbem a ty jesteś wyżej!!11jedenjeden".
Zacząłem grać późno i ciężko się przebić skoro każdy unika i kampi miejscówe.
Wyrazy współczucia, że nie możesz się pochwalić kolegom jak fajny jesteś.
I jeszcze ten smieszny turniej z zeszłego tygodnia, wiedziałem zanim się zaczął, że wygrasz. Ale fakt, jak wyzywam dh mam w głowie (free punkty mehehe ^^) Ale tak to jest papier, nożyce, kamień. Sorry za off ale nie lubię piss and shit jak to mówią w Spartakusie.
I vice versa. Każdy broni swojej klasy więc rozumiem Twoje rozgoryczenie możliwymi nerfami hit&run gry, pozostawmy ustalenie tego ludziom bardziej kumatym od nas.
gl&hf
Logged

Kitikonti

  • Imp
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #79 on: March 12, 2013, 01:43:19 am »

Czytać ze zrozumieniem to się szanowny kolega powinien nauczyć. Prawda w oczy kole i zmyślamy różne rzeczy? Gugu? Nie znasz mnie i nie wiesz jak gram, być może byś mnie pokonał swoim dh nawet na golasa. Ale dh z którymi grałem są full dps ( jak hmm w pve?) To fakt, że każdy broni swojej klasy, ale po prostu nie widzę tych nowych zasad, może się mylę. Barba po prostu z dh pójdzie full dps i będziecie na pół renda, my może na 4 hity ^^ (top gear), tyle że dh jest range (o ban rend! że też wcześniej o tym nie pomyślałem). Trzeba będzie grać agresywniej, może będzie ciekawiej i wiecej skilla w tym. A co do 2 aktu inferno, to w pierwszym tygodniu gry byłem w 3 akcie moim wizem, znacznie pożniej akt 4, ale załapałem się jeszcze na bug z Tyraelem ^^. A co do setu natalii wiem, że o nim pisałeś, tylko chciałem Ci uzmysłowić że mając stary jest 100% łatwiej z barbem i chcąc z nimi wygrywać raczej trzeba go mieć a nie jak barbarzyńcy zdobyli gear i ogarnęli jak grać z dh uciekłeś jak mała dziewczynka z ligi. Sorry ale tak to wygląda bo widać, że dalej się interesujesz i siedzisz na forach + startujesz w turnieju gdzie zasady są ustalone pod dh. I no niestety ranking powinien wyglądać tak, że nie startujesz to spadasz jak w każdym sporcie mimo zdobytego dorobku. Fakt meczy rozegranych masz sporo szacun za to.
Logged

KatMPB

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 244
  • Banned
    • View Profile
    • KatMPB - Twitch.TV
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #80 on: March 12, 2013, 02:12:19 am »

@Kitikonti

A ja jestem Barbem i zawsze tak gram z DH jak piszesz powyżej na full dps.
Próbowałem z regenem przy 2100 vit = 4000 na sekundę i lepiej z tymi DH powyżej 300k dps grać na full dps.

Bo co z tego, że masz regenu 5000k jak i tak to nic nie daje, jak DH trafi ciebie dwa razy pod rząd i tak 2100 vita spada do zera.

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #81 on: March 12, 2013, 02:14:12 am »

Panowie, nie tutaj. Co do starej natalii - narazie nie podejmujemy w tej sprawie żadnej decyzji, barb zostaje znerfiony, bo po 1 nie bedzie mozna zmieniać itemow w trakcie rundy, a po 2 dostanie bana na jednego ze skilli, ale nie bedzie to inspiring presence bo oznaczałoby to ze sporo barbie musiało by kupić zupełnie nowe itemy, a chcemy zeby nasi gracze mogli używać z powodzeniem tych samych itemow na naszej lidze jak i na open duels.
Logged

Kitikonti

  • Imp
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #82 on: March 12, 2013, 07:26:10 am »

@Kat

No wiadomo, że full dps. Ale wiesz trafi Cię raz ty za słupek 4 sec i znów full hp ^^ a on prep ma na cooldownie dlatego przegrywa, no chyba że jest pro i go nie trafiasz rendem to papa.

@RoGH
Rend? Omg. We will overflow forums with drama ^^ No zmienianie itemów dzięki bogu bo jak wd z barbem se wrzucają sprzęt na regen na zmiane to jakaś paranoja...
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #83 on: March 12, 2013, 08:02:15 am »

wklej je do chata na ekranie wyzwania
Logged

RoGH

  • Gotrek Gurnisson
  • D3CL Administrator
  • Lucion
  • ****
  • Posts: 1896
  • nC
    • View Profile
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #84 on: March 12, 2013, 09:27:20 am »

Nie, nie rend.
Logged

KatMPB

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 244
  • Banned
    • View Profile
    • KatMPB - Twitch.TV
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #85 on: March 12, 2013, 10:16:31 am »

@kitikonti
"No wiadomo, że full dps. Ale wiesz trafi Cię raz ty za słupek 4 sec i znów full hp ^^ a on prep ma na cooldownie dlatego przegrywa, no chyba że jest pro i go nie trafiasz rendem to papa."

Jak 4 sekudny? = 20k hp, a ja mam 120k hp = 24 sekudny.
Full dps jak trafie redem nie jest potrzebne - wystarczy 120 unbuff z tarczą. Ja mówiłem o full dps 220 unbuff i rzut bronią z krytykiem.

P.S.: Skąd te 4 sekundy!!!

P.S.2.: Co do zwycięstw: Devil#2706, VimeR#2697, Iownyou#2526 nad wszystkimi topowymi DH mam poważne wątpliwosci i chciałbym kiedyś zobaczyć choć raz taką walke.
« Last Edit: March 12, 2013, 10:43:42 am by KatMPB »
Logged

mirek

  • Imp
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #86 on: March 12, 2013, 12:57:15 pm »

P.S.2.: Co do zwycięstw: Devil#2706, VimeR#2697, Iownyou#2526 nad wszystkimi topowymi DH mam poważne wątpliwosci i chciałbym kiedyś zobaczyć choć raz taką walke.

Logged

Lilith

  • D3CL Judge
  • Iskatu
  • **
  • Posts: 113
    • View Profile
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #87 on: March 15, 2013, 17:32:12 pm »

Jak się komuś balans nie podoba to może zawsze napisać konstruktywny feedback, albo w ostateczności wypisać się z ligi, a nie wybierać sobie z kim będzie grał, a z kim nie. Miałem przerwę prawie tygodniową, bo grałem w hots, ale dziś wracam i przyjmuję wyzwania od każdego i nawet jak wylecę z top 10 to mi korona z głowy nie spadnie. Mniej cwaniactwa, więcej gry.
Logged

KatMPB

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 244
  • Banned
    • View Profile
    • KatMPB - Twitch.TV
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #88 on: March 15, 2013, 22:10:01 pm »

@Lilith

Na właśnie, wyzwania trzeba przyjąć od każdego i każdy którego się wyzywa też to powinien zrobić.
A niestety wyzwałem już kilkukrotnie tych samych zawodników i nic nie ma odzewu i walkowerów:
toxic#2338, sandfish#1612 i c4ssius#2502.

P.S.: Jeszcze nigdy nikomu nie odmówiełem wyzwania gdy nie miałem zapełnionych 10 wyzwań. A grałem ze wszsytkimi z TOP 20/
« Last Edit: March 15, 2013, 22:16:21 pm by KatMPB »
Logged

Kitikonti

  • Imp
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #89 on: March 16, 2013, 21:10:10 pm »

Tak się chciałem zapytać gdzie moje walkowery? Wyzwałem z 10 typa z pierwszej 50 i mi jeszcze bezczelnie piszą, że z barbem nie walczą a patrze, że aktywni. Niektóre rozmowy są nawet w logach i nic a walki ulegają przedawnieniu... Ja dueli nie odmawiam i w między czasie z czołówką wpierdol...
Logged
Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.264 seconds with 19 queries.