• April 19, 2024, 02:41:34 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9

Author Topic: SĘDZIOWIE  (Read 43617 times)

Xavier

  • Imp
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #90 on: March 23, 2013, 13:29:06 pm »

Witam. Pytanie-wyzwalem w lidze mirrorow jps#2720 przed tym jak zostal wykreslony. Mam to rozumiec jakos walkower? Jesli tak to prosba o aktualizacje. Druga sprawa ONEpunch#2909 , brak jakiejkolwiek odpowiedzi, dzis mija termin. Prosilbym o wglad w ta sprawe, albo o jakas interwencje, chetnie rozegram nie upieram sie przy walkowerze, ale chcialbym isc dalej a takie rzeczy czy brak aktywnosci graczy po tym jak wprowadziliscie "urlopy" jest niepowazna ze strony innych i z mojego punktu widzenia powinny byc wyciagane konsekwencje wobec innych ktorzy klada lache na te mirrory a ja siedze, poswiecam swoj czas i sprawdzam czy ktos mi laskawie odpowiedzial.
pozdr.
Logged

Kitikonti

  • Imp
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #91 on: March 23, 2013, 14:26:05 pm »

No ja powinienem mieć z 10 wygranych przez walkower. Niektórzy bezczelnie pisali, że nie będą walczyć, a widać że aktywni bo w tym czasie wyzywali innych graczy. Nawet kolesie którzy streamują jacy są zajebiści odmawiali. Widać taka strategia popłaca bo walkowerami nikt się nie zajmuje. Albo co bardziej prawdopodobne takie sprawy są rozpatrywane tylko po stronie znanych i lubianych...
Logged

Lilith

  • D3CL Judge
  • Iskatu
  • **
  • Posts: 113
    • View Profile
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #92 on: March 23, 2013, 15:39:19 pm »

@Xavier

W pierwszym przypadku walkower.
W drugim przypadku walkower liczy się 72h od czasu kiedy jedna ze stron napisała wiadomość na stronie. Inaczej nie jesteśmy w stanie zweryfikować czy próbowaliście nawiązać kontakt. Zajmę się wszystkim jak tylko mag podeśle mi passy do panelu administracyjnego.

pozdro

Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #93 on: March 23, 2013, 15:54:25 pm »

Sprawdźcie moje z onepunch. Id nie mam obecnie bo w pracy jestem. Wyzwal mnie i tyle słuchu było od afery z nim. Screeny mam w domu jakby co. Mam s/s jak pisze ze nie będzie ze mną grał,  po tym jak pierwszego dnia spotkałem go na bn,, napisał że będzie grać pvp później, teraz nie może, a po moich słowach Eby nie dawał wyzwań skoro nie może grać napisał : nie będę z tobą wcale grać bo nie mam już ochoty. Wieczorem myślę że sam SS

Made by tapatalk
« Last Edit: March 23, 2013, 16:04:12 pm by Forti »
Logged

Xavier

  • Imp
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #94 on: March 24, 2013, 14:54:04 pm »

Prosilbym w takim razie o akurtalizacje , bo walkowera jak nie bylo tak nie ma. Onepunch sie odezwal wiec sprawa nie akutalna powiedzmy, mimo ze minelo 72h od momentu wyzwania i od momentu w ktorym do niego napisalem na stronie z reszta. Wszystko godzinowo jest wpisane etc. Z wyzwan mi znikl, walkower nie wszedl, no panowie, wiem ze kazdy jest zajety ale co jakis czas luknijcie co i jak  ;] pozdr.
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #95 on: March 24, 2013, 17:27:20 pm »

Zwłaszcza że dużo graczy na razie nie ma.

Made by tapatalk

Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #96 on: March 24, 2013, 18:35:22 pm »

Po co są te w/o?  Gośc nie chce ze mna grać, pisze że dam screeny gdy bede w domu, a do tego czasu wy mi anulujecie wyzwanie.

I wy chcecie być poważni? Nie znając sprawy do końca... to jest nie fair. Czyli zrobie tak: otrzymam wyzwanie od kogoś z kim nie moge grać bo przegram, więc aby nie przegrać i nie mieć minus rating to po prostu będę unikać gościa a po 3 dniach i tak będzie anulowane.

Mr.Mag czy kto kolwiek inny, jest możliwość sprawdzenia kto mi to wyzwanie z onepunch anulował i złożenie np. skargi? Bo to jest szczyt wiecie?


A moje wyzwanie z graczem http://www.d3cl.com/pl/profile/view/1505, on na wakacjach a wyzwanie anulowane - czy czasami nie miało być tak że mimo trybu wakacji miało się rozgrywać duele?

Jak wy tak robocie to może i dobrze że odrzuciliście moje podanie na sędziego bo pewnie robił bym wbrew waszej durnej polityce..
« Last Edit: March 24, 2013, 19:18:38 pm by Forti »
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #97 on: March 24, 2013, 20:25:52 pm »

sprawdze
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #98 on: March 24, 2013, 20:33:05 pm »

Pytaj Greena. On anulowal te walke a dlaczego to nie wiem.
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #99 on: March 24, 2013, 20:36:54 pm »

To zaraz się zapytam i napewno tak tego nie zostawię.. po to są zasady 3 dni i po to są w/o.
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #100 on: March 24, 2013, 20:38:58 pm »

Co do walki z 1505. Mielismy napisac w zasadach, ze trzeba czesciej pisac by wygrac walkowerem niz raz. Nie zrobilem tego. Moja wina. Green bral pod uwage to co mu pisalem na gg. Ciezko mi sie rozerwac. Starale msie na dzis zrobic skrypt turniejow co zajelo mi duzo czasu. Niestety prawie nikt nie przyszedl :)

Odnosnie wczesniejszej walki. Wiem jak to wyglada z Twojej stron, ale z naszej wyglada to tak, ze jest kupa walk i w co drugiej sa jakies problemy. przyjelismy zasade "nie szkodzic" bo mniejszym problemem jest anulowac walke gdzie za chwile mozesz znow grac, niz przyznac komus walkowera, zwlaszcza w sytuacji kiedy oboje sie tam sprzeczaliscie. jak bedziemy poswiecac duzo uwagi kazdemu waszemu problemowi w wyzwaniach to bedziecie czekac na rozstrzygniecie miesiac.
« Last Edit: March 24, 2013, 20:40:51 pm by Mr.Mag »
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #101 on: March 24, 2013, 20:48:18 pm »

Forti, ale moze troche spokojniej. Wydaje mi sie, ze powinienes dostac na swoja korzysc w/o, ale z drugiej okaz troche zrozumienia, bo nikt nie jest tutaj alfa i omega, zwlaszcza jak masz do przerobienia dziennie xx pojedynkow. Nie zachowuj sie jak dziecko.
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #102 on: March 24, 2013, 20:58:55 pm »

Ja rozumiem, wszystko rozumiem.

Ale zobaczcie, mam screeny, nie będę ich dawał, ale pisałem o tym wczoraj tutaj, na których gościu pisze że nie będzie ze mną grał i koniec kropka, mimo że sam mi dał wyzwanie - możemy anulować bo się nie dogadaliśmy.

Ale przypadek gdzie gościu wypisuje się z ligi po 2 przegranych walkach, a wyzwanie ze mną zostaje anulowane...  nie mówie, bo ok, mogło by w/o dla mnie nie być wogóle, jednak skoro innym uchodzi to na sucho, to może i mi zacznie? Może też zacznę tak robić? Gdy zaczne przegrywać to się wypisze z ligi by sobie "rankingu" nie psuć.
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #103 on: March 24, 2013, 21:01:22 pm »

ale on nie jest wypisany ;)
Logged

Green

  • Administrator
  • D3CL Administrator
  • Rakanoth
  • ****
  • Posts: 386
  • Aśenaebaem
    • View Profile
Re: SĘDZIOWIE
« Reply #104 on: March 24, 2013, 21:27:56 pm »

Nikomu nic nie uchodzi na sucho. Kazdy jest traktowany na rowni wedle panujacych tutaj zasad.
Co do konkretnego przypadku, nie potrafiliscie sie dogadac, sprzeczaliscie sie, czas na walke Wam sie zakonczyl i zadnych konstruktywnych konkluzji nie wynikalo z tego. Masz problem, piszesz o tym na forum w odpowiednim dziale wedle odpowiedniej procedury ... I wtedy mozemy sie zaglebic w problem bardziej. Masz s/s mowisz, 5 min roboty i pewnie przekonalbys mnie, ze zaslugujesz na to w/o. Teraz jest za pozno i sadze ze nie ma sensu meczyc tego tematu dalej tylko wyciagnac wnioski i je zapamietac.
Logged
Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.12 seconds with 21 queries.