• April 19, 2024, 05:02:42 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 [2] 3 4

Author Topic: Znudzenie ligą - out.  (Read 21910 times)

GREEN2172

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 134
    • View Profile
Re: Znudzenie ligą - out.
« Reply #15 on: February 23, 2013, 15:41:04 pm »

Jest jeszcze jedno wyjście, ale mnie samemu średnio się podoba, a osobom, które wydały roczną pensję na eq tym bardziej;)
http://www.reddit.com/r/Diablo/comments/16r09x/inigo_montoyas_pvp_rules/

"It's a 4 person match.
Every player starts stripped of all gear.
You will visit each vendor and purchase items to gear yourself.
This will be repeated 3 times (in 3 games).
Then the match begins.
If one person is totally dominating the match each of the other 3 can pick an item off his gear he must sell. Then goto the vendors to sell and replace them."

U nas byłoby ofc 2 graczy. Nigdy tego nie sprawdzałem, ale ponoć gra się fajnie.
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Znudzenie ligą - out.
« Reply #16 on: February 23, 2013, 15:45:38 pm »

ekstra .. moze zagrajmy w tetrisa w takim razie?
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: Znudzenie ligą - out.
« Reply #17 on: February 23, 2013, 15:48:27 pm »

Diablo 3 upadło bardzo nisko skoro ludzie wymyślają takie gierki :D
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Znudzenie ligą - out.
« Reply #18 on: February 23, 2013, 16:00:20 pm »

pvm jest wporzadku! pvp nie ma w ogole jak na razie
Logged

zales22

  • Rakanoth
  • **
  • Posts: 258
  • SG Ranger
    • View Profile
Re: Znudzenie ligą - out.
« Reply #19 on: February 23, 2013, 17:07:50 pm »

Niom uratowac to moga dobre zasady  :P Bo liga nierownych szans stuff>all z op skillami jest do d... :P Nie taki jest duch rywalizacji :P A farmerzy niech sobie zrobia swoja lige i niech sobie tam sie bija o to kto ma lepsze eq za w ch*j milionow.
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Znudzenie ligą - out.
« Reply #20 on: February 23, 2013, 18:26:16 pm »

nie jestem pewien, czy zasady ktore stworzymy spowoduja, ze ktos bez dobrych itemow bedzie wygrywal w lidze
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Znudzenie ligą - out.
« Reply #21 on: February 23, 2013, 18:37:23 pm »

duch rywalizacji zawsze w grach polega na duchu rywalizacji w farmieniu .. i tyle
Logged

Lilith

  • D3CL Judge
  • Iskatu
  • **
  • Posts: 113
    • View Profile
Re: Znudzenie ligą - out.
« Reply #22 on: February 23, 2013, 19:52:59 pm »

To chyba było wiadome od początku. Po co kupowaliście diablo? Nie lepiej pograć w jakąś dotę, albo sc2? 100% skilla. Nie żebym się czepiał ale po waszych psotach można odnieść wrażenie, że znaleźliście się tu przypadkowo.
Logged

zbayno

  • Imp
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: Znudzenie ligą - out.
« Reply #23 on: February 23, 2013, 20:09:17 pm »

Mam podobne wrażenia, aczkolwiek gram wizzem i dla mnie w większości walki są emocjonujące z wiadomych przyczyn :D Z drugiej jednak strony, walcząc z postaciami z nawet niewiele lepszym eq niż ja posiadam: dh biorą mnie na strzała przy naładowanym SS, barbowie zabijają głównie rendem, wd hauntem, a mnisi wave of light. Szkoda, że tak jest, ktoś bardzo mądry musi napisać zasady, żeby ludzie grali pvp i odczuwali z tego satysfakcję.
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: Znudzenie ligą - out.
« Reply #24 on: February 23, 2013, 20:20:34 pm »

diablo zawsze takie było.. od czasów pcl, ar itp. Tak jest i tutaj, trzeba czasu i chęci ze strony graczy.

Jeżeli ktoś tu zawitał i chciał od razu wszystko mieć wyłożone, zbalansowane zasady itp. to chyba kupił złą gre i zawitał na złym forum. Czas i chęci!
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Znudzenie ligą - out.
« Reply #25 on: February 23, 2013, 20:40:20 pm »

diablo zawsze takie było.. od czasów pcl, ar itp. Tak jest i tutaj, trzeba czasu i chęci ze strony graczy.

Jeżeli ktoś tu zawitał i chciał od razu wszystko mieć wyłożone, zbalansowane zasady itp. to chyba kupił złą gre i zawitał na złym forum. Czas i chęci!

yol!
Logged

Crensh

  • Imp
  • *
  • Posts: 21
  • Crensh#2479
    • View Profile
    • xfire/crensh
Re: Znudzenie ligą - out.
« Reply #26 on: February 24, 2013, 14:01:47 pm »

Mam podobne odczucia co Green. Wydaje się że na chwilę obecną kluczem do wygranej, praktycznie dla każdej klasy jest gra na zasadzie burst + ucieczka albo stakowanie regen na defensywnym buildzie co prowadzi do rund trwających nieskończoność. Osobiście wolałbym odbywać pojedynki w których jest większa różnorodność strategii i więcej rzeczywistej walki niż biegania po mapie. Jednak mechanika gry jak i również sama arena na której odbywają się duele jakoby zmuszają graczy do przyjęcia takiej taktyki. Wiadomo - nikt nie lubi przegrywać.
Pytanie jest jak duża cześć graczy była by za tym aby coś w tej kwestii zmienić bo jestem pewien że część osób zadowolona jest z tego jak jest teraz. Kolejna sprawa to jakie ewentualne zmiany można by wprowadzić by zachęcić graczy do korzystania z mniej oczywistych buildów?
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: Znudzenie ligą - out.
« Reply #27 on: February 24, 2013, 14:07:12 pm »

najprawdopodobniej skrocimy ten sezon o 2 tygodnie. pracujemy nad zasadami.
Logged

Lilith

  • D3CL Judge
  • Iskatu
  • **
  • Posts: 113
    • View Profile
Re: Znudzenie ligą - out.
« Reply #28 on: February 24, 2013, 14:48:35 pm »

Najważniejsze żeby wizard zaczął coś wygrywać bo w top 20 nie ma nawet jednego:(

btw: Co to za liga testowa?
Logged

GREEN2172

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 134
    • View Profile
Re: Znudzenie ligą - out.
« Reply #29 on: February 24, 2013, 18:22:54 pm »

Magu co byś powiedział na zbanowanie dot + limit hp?

Zbanowanie dot nie zmuszałoby graczy do nagrywania walk, wystarczyłoby zrobić screenshoota w momencie, gdy mamy dote od przeciwnika na sobie + automatyczny walkower za użycie doty.

Limit hp-> dwójka graczy w mieście widzi swoje hp, wchodzą jednocześnie do kaplicy. W lewym górnym rogu widać hp przeciwnika pod jego avatarem, jak nagle mu się zmniejszy czerwony pasek tzn. że założył itemy na więcej hp i po prostu nie zdążyło się zregenerować. Po każdej rundzie obu graczy wychodzi do miasta i powtarza operację. Jeżeli któryś gracz zostanie złapany na tym (czli np. nagrywam filmik jak wchodzi do kaplicy i nagle zmniejsza mu się hp czyli nałożył itemy z hp) to dostaje karę -xx punktów. Kara musi być odpowiednio wysoka, żeby gracze nie liczyli na "a może przeciwnik nie nagrywa".

Dlaczego zbanowanie dot?
1) bo doty to bugusing - dota wchodzi niezależnie od dodge'a (ja np. waląc z impale z runą chemical burn mimo dodge zakładam dote)
2) bo ban dot spowodowałby nieskuteczności taktyki hit&run

Dlaczego limit hp?
1) bez dot możliwe, że niektóre klasy nie będą w stanie robić wystarczającego dpsu do ubicia przeciwnika, limit hp ma spowodować walkę ofensywną/taktyczną a nie defensywną/hit&run.
Logged
Pages: 1 [2] 3 4
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.148 seconds with 19 queries.