• April 24, 2024, 03:00:07 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Author Topic: Zasady przyznawania punktów  (Read 4578 times)

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Zasady przyznawania punktów
« on: February 25, 2013, 17:28:15 pm »

Nie wiem czy było.. ale nie znalazłem. Na jakiej zasadzie to działa, a mianowicie:

Wyzwałem gościa, w rankingu jest wyżej ode mnie o kilka pozycji. Ja za mam: Punkty do zdobycia/stracenia: +16 -16, natomiast on ma: Punkty do zdobycia/stracenia: +29 -31

Jasne by było, że skoro ja go wyzwałem to dostaje mniej punktów za wygraną, ale trace więcej za przegraną. Jednak jest wspak. Z innymi mam normalnie, +16 -16 i oni to samo, bądź +/- 4 punkty powiedzmy. Od czego to zależy?
Logged

Lilith

  • D3CL Judge
  • Iskatu
  • **
  • Posts: 113
    • View Profile
Re: Zasady przyznawania punktów
« Reply #1 on: February 25, 2013, 18:03:55 pm »

Nie jestem pewien ale za pierwsze 5 walk tracisz lub zyskujesz około 30 pkt.
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: Zasady przyznawania punktów
« Reply #2 on: February 25, 2013, 20:45:02 pm »

No to jest bezsensu.. moje pieć pierwszych walk dało mi -30 punktów każde, prawie dwa razy więcej niż obecnie za walke. Czyli żeby to nadrobić muszę wygrać z 8-9 razy. Jaki bezsens.. Ci co wygrają te walki, bo tak im sie "fartek" trafi po prostu praktycznie zostają na miejscach poniżej 60-70, Ci co przegrają spadają na 130+.

Troche to bezsensu..
Logged

GREEN2172

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 134
    • View Profile
Re: Zasady przyznawania punktów
« Reply #3 on: February 25, 2013, 21:55:42 pm »

No to jest bezsensu.. moje pieć pierwszych walk dało mi -30 punktów każde, prawie dwa razy więcej niż obecnie za walke. Czyli żeby to nadrobić muszę wygrać z 8-9 razy. Jaki bezsens.. Ci co wygrają te walki, bo tak im sie "fartek" trafi po prostu praktycznie zostają na miejscach poniżej 60-70, Ci co przegrają spadają na 130+.

Troche to bezsensu..

Właśnie ma to ogromny sens, bo walczysz później z lepszymi albo gorszymi przeciwnikami. Ostatecznie zajmiesz takie miejsce w tabeli na jakie zasługujesz. Ty straciłeś na starcie ale uważasz, że powineneś być wyżej, teraz będziesz wygrywał z gorszymi wiec pójdziesz wyżej. Cóż by Ci było jakby wygrał 1sze 10 walk i trafił do top10, skoro przegrywałbyś wszystkie walki i spadł stamtąd w 1-2 dni? System jest skonstruowany tak, żeby nowi gracze szybko trafili do przedziału dla nich stworzonego.
Logged
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.093 seconds with 17 queries.