• April 18, 2024, 04:24:21 am
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 [2]

Author Topic: Jaki telewizor polecacie?  (Read 12766 times)

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: Jaki telewizor polecacie?
« Reply #15 on: March 24, 2013, 09:48:17 am »

Że niby samsung tańszy o nowoczesniejszy tak? Dowód w postaci daty premier i obecnych cen.

Made by tapatalk

Logged

DaBlack

  • Spamer
  • Lilith
  • *
  • Posts: 2024
    • View Profile
Re: Jaki telewizor polecacie?
« Reply #16 on: March 24, 2013, 09:53:02 am »

Opieram się tutaj bardziej na telefonach samsung > lg oraz na tym, że samsung mnie nigdy nie zawiódł. Ot tak =]
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: Jaki telewizor polecacie?
« Reply #17 on: March 24, 2013, 12:42:51 pm »

Telefony samsunga to crap. Jedynie dzięki szarym ludziom, nie świadomym i dzięki reklamie mają taką sprzedaż. Nic innego. Uświadomieni użytkownicy androida, gadżeciaze itp. Wiedza ze prócz samsunga jest wiele innych pozycji godnych uwagi. Mówię o smartfonach.

Błędem jest twierdzić ze samsung >all. Tylko nie świadomy użytkownik tak twierdzi. Dowody? W branży smartphone  tego roku mamy: HTC one, xperia z średnio udana, odgrzany galaxy 4. Jeżeli chodzi o premium klasę.
Ale mowa o lg. Więc ok.  LG ma kilka modeli klasy premium zeszłego roku. I to nie są gorsze modele niż samsunga. W tym roku poszli bardziej na klasę medium, wiec błędem jest porównywanie modeli.

Telewizory to inna bajka ale na pewno nie powiesz mi ze lg oferuje to co samsung jakiś czas temu i to w większej cenie.

Made by tapatalk
« Last Edit: March 24, 2013, 12:45:38 pm by Forti »
Logged

Poder

  • Iskatu
  • **
  • Posts: 56
    • View Profile
Re: Jaki telewizor polecacie?
« Reply #18 on: March 24, 2013, 13:28:22 pm »

U mnie niecierpliwa mama sama poszła do sklepu i przyjechała z panasonic tx-l42et60e.

Jak dla mnie telewizor bardzo ładny, cieniutkie ramki, fullhd, odświeżanie obrazu 100-600hz w jakiejś opcji, ale chyba ma to słabe znaczenie bo np tvp1 i tvp2 nadają max w hd i 50hz. Ma jak dla mnie i tym bardziej mojej mamy czy pozostałych domowników niepotrzebne bajery typu 3D, smartTV - pełna przeglądarka internetowa, aplikacje typu youtube, skype, jakieś timery, pogody, zegary na świecie... no jak dla mnie do tego jest komputer, ale moja mama nie chciała tego zrozumieć i uległa sprzedawcy.


Tutaj więcej o nim http://www.hdtv.com.pl/forum/panasonic/95385-panasonic-tx-l47et60-test-otwarty-czyli-model-ktory-powinienes-zapamietac.html

Cena 3000zł z montażem i przedłuzeniem gwarancji do 5 lat.

Osobiście bym go oddał i wybrał coś w podobnych gabarytach lub więcej cali bez 3D i smarta.
Logged

DaBlack

  • Spamer
  • Lilith
  • *
  • Posts: 2024
    • View Profile
Re: Jaki telewizor polecacie?
« Reply #19 on: March 24, 2013, 13:39:00 pm »

Telefony samsunga to crap. Jedynie dzięki szarym ludziom, nie świadomym i dzięki reklamie mają taką sprzedaż. Nic innego. Uświadomieni użytkownicy androida, gadżeciaze itp. Wiedza ze prócz samsunga jest wiele innych pozycji godnych uwagi. Mówię o smartfonach.

Błędem jest twierdzić ze samsung >all. Tylko nie świadomy użytkownik tak twierdzi. Dowody? W branży smartphone  tego roku mamy: HTC one, xperia z średnio udana, odgrzany galaxy 4. Jeżeli chodzi o premium klasę.
Ale mowa o lg. Więc ok.  LG ma kilka modeli klasy premium zeszłego roku. I to nie są gorsze modele niż samsunga. W tym roku poszli bardziej na klasę medium, wiec błędem jest porównywanie modeli.

Telewizory to inna bajka ale na pewno nie powiesz mi ze lg oferuje to co samsung jakiś czas temu i to w większej cenie.

Made by tapatalk

Nie napisałem, że samsung > all, tylko samsung > lg. Mamy w rodzinie bardzo dużo sprzętu samsunga i nic się jeszcze nie popsuło - to raz. Mamy Galaxy SIII czy jak twierdzisz "średnią" Xperie S i dla mnie w tym lekko (mało powiedziane) przesadzasz. ( tak wiem, że są też inne smartphony). Moim zdaniem po prostu LG kopiuje Samsunga i tyle ( ale nie mam na tyle wiedzy branżowej, żeby Ci to udowodnić ). Ot end.
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: Jaki telewizor polecacie?
« Reply #20 on: March 24, 2013, 14:15:59 pm »

LG optimus g pro.

Sprzęt mam od LG, blueray, smart tv, kino domowe, telefony. Wszystko działa idealnie, a wykorzystuje wszystkie jego funkcje.
Co do telewizorów to sorka.. Ale idziesz do sklepu, bierzesz ten który Ci się podoba i tyle. Jak chcesz cos więcej to Na przykład zwróćcie uwagę na dodatkowe zasilanie dysków zewnętrznych USB albo odświeżanie które powyżej 300 juz nie ma znaczenia.
Nie ma sensu się kłócić. Ja jestem anty samsung, ty fanboj samsung. Tak bywa juz. :)

Made by tapatalk

Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: Jaki telewizor polecacie?
« Reply #21 on: March 24, 2013, 14:41:38 pm »

W klasie ekonomicznej / sredniej LG i Samsung korzysta z tych samych komponentow do wytwarzania swych produktow. Tak na prawde, fabryki LG i Samsunga sa skladalniami gotowych komponentow, ktore ida z tych samych fabryk (np. matryce). Tak, wiec kupujac w TV segmencie cenowym eko/srednim dostajemy to samo. Nie oznacza, to w zadnym stopniu, ze ktoras z tych marek jest gorsza. Wrecz przeciwnie, uwazam, ze cena do jakosci jest jak najbardziej dobra. Dzieki temu, przecietny Kowalski, moze posiadac w swym gospodarstwie domowym telewizor najnowszej technologii nie tracac duzo z portfela. Ludzie, ktorzy kupuja tylko ze wzgledu na marke, przy okazji przeplacajac setki (tysiace) zlotych sa zwyklymi frajerami. Tak jest np. przy produktach (sr)apla.
Segment premium, to juz oczywiscie inna historia.
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: Jaki telewizor polecacie?
« Reply #22 on: March 24, 2013, 16:17:06 pm »

W klasie ekonomicznej / sredniej LG i Samsung korzysta z tych samych komponentow do wytwarzania swych produktow. Tak na prawde, fabryki LG i Samsunga sa skladalniami gotowych komponentow, ktore ida z tych samych fabryk (np. matryce). Tak, wiec kupujac w TV segmencie cenowym eko/srednim dostajemy to samo. Nie oznacza, to w zadnym stopniu, ze ktoras z tych marek jest gorsza. Wrecz przeciwnie, uwazam, ze cena do jakosci jest jak najbardziej dobra. Dzieki temu, przecietny Kowalski, moze posiadac w swym gospodarstwie domowym telewizor najnowszej technologii nie tracac duzo z portfela. Ludzie, ktorzy kupuja tylko ze wzgledu na marke, przy okazji przeplacajac setki (tysiace) zlotych sa zwyklymi frajerami. Tak jest np. przy produktach (sr)apla.

Nie co końca, ale coś w tym jest
Segment premium, to juz oczywiscie inna historia.
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: Jaki telewizor polecacie?
« Reply #23 on: March 24, 2013, 17:25:09 pm »

Dlatego pisze,  przy tv patrzcie na design telewizora, nie na firmę. Może jeszcze na support

Made by tapatalk

Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: Jaki telewizor polecacie?
« Reply #24 on: March 24, 2013, 19:47:17 pm »

Od kumpla pracujacego w jednym z wiekszych sklepow internetowych w polsce slyszalem, ze najlepiej im sie wspolpracowalo z punktami Samsunga. Nigdy nie robili problemow ze zwrotami, na czas serwisowali oraz byl bezproblemowy kontakt. Nie wiem czy od tamtej pory cos sie zmienilo.
Logged

Biohazard

  • Andariel
  • ***
  • Posts: 3070
  • Na przekór wszystkim !
    • View Profile
    • GoD Klan
Re: Jaki telewizor polecacie?
« Reply #25 on: April 02, 2013, 14:16:53 pm »

Wrzucę swoje 3 grosze do waszego ogródka
Samsung na reklamę swoich produktów przeznaczył więcej kasy niż wynosi budrzet naszego kraju.
Dlatego nie dziwi mnie że kontakt z serwisem jest bez problemowy.
Samsunk się rozwija a w zasadzie prowadzi szerokopojętą ekspansję na rynki europy i świata.
w dziedzinie AGD (małe i duże) audio i TV oraz telefonia.

Tak przy okazji niemiaszki kupili Zelmera tylko dlatego żeby go Samsung nie przejął ( bo były takie zapędy)
Logged
Pages: 1 [2]
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.1 seconds with 19 queries.