• April 29, 2024, 15:47:45 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 [2] 3 4

Author Topic: 44 Tygodniówka  (Read 18668 times)

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: 44 Tygodniówka
« Reply #15 on: March 25, 2013, 15:50:46 pm »

też mam wojny z narzeczoną o to ;]  trzeba być twardym.

A wizz to wcale nie jest taki słaby jak może sie wydawać.
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: 44 Tygodniówka
« Reply #16 on: March 25, 2013, 15:52:57 pm »

pokrzyczy, pokrzyczy, ale sie przyzwyczai ;) powiedz, ze dawno nie widziala sie z kolezankami!
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: 44 Tygodniówka
« Reply #17 on: March 25, 2013, 15:54:19 pm »

to moze zadzialac !
Logged

Mnich

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 213
  • Marche Ou Crève. TOG
    • View Profile
    • The OlD Guard
Re: 44 Tygodniówka
« Reply #18 on: March 25, 2013, 16:12:31 pm »

wyjdzie normalne 2/2 to sie pograc to co jest teraz imo sredni ma sens ;d
Logged


Être alerte l'ennemi est partout, même là où ne s'attend pas.


                    Marche Ou Crève Frère.

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: 44 Tygodniówka
« Reply #19 on: March 25, 2013, 16:19:49 pm »

ale to zawsze cos innego. zainteresowanie pvp jest poki co tragiczne :) d3cl jest na kazdym forum gdzie sie rozmawia o pvp a ile gra osob? garstka. boje sie, ze maniacy pvp z d2 juz wygineli a duza wiekszosc nowych graczy nie uwaza tego co jest za zbyt atrakcyjne (co jest prawda bo obecne pvp jest tylko jego namiastka).
Logged

zbayno

  • Imp
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: 44 Tygodniówka
« Reply #20 on: March 25, 2013, 16:46:03 pm »

Mnie opcja z friendly fire podoba się nawet bardziej niż jej brak. Natomiast co do samego grania, nie gram na tyle dużo, żeby szukać kogoś do pary i z nim trenować:)
Logged

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: 44 Tygodniówka
« Reply #21 on: March 26, 2013, 08:39:52 am »

ale to zawsze cos innego. zainteresowanie pvp jest poki co tragiczne :) d3cl jest na kazdym forum gdzie sie rozmawia o pvp a ile gra osob? garstka. boje sie, ze maniacy pvp z d2 juz wygineli a duza wiekszosc nowych graczy nie uwaza tego co jest za zbyt atrakcyjne (co jest prawda bo obecne pvp jest tylko jego namiastka).

nie wygineli, po prostu pvp jest za marne zeby jako specjalnie sie tym interesowac
Logged

Mnich

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 213
  • Marche Ou Crève. TOG
    • View Profile
    • The OlD Guard
Re: 44 Tygodniówka
« Reply #22 on: March 26, 2013, 17:55:05 pm »

Nie wygineli problem w duzym stopniu jest w tym ze patrzac na itemy swoje i rywali stwierdzaja ze maja male szanse lub ich brak na zajecie jakis rozsadnych miejsc a wstyd im zajmowac odlegle miejsca wiec  wola sie wogolnie nie zapisywac na ligi ;d
Logged


Être alerte l'ennemi est partout, même là où ne s'attend pas.


                    Marche Ou Crève Frère.

Damx

  • Spamer
  • Lucion
  • *
  • Posts: 1820
    • View Profile
Re: 44 Tygodniówka
« Reply #23 on: March 26, 2013, 18:04:16 pm »

gra jest tak skonstruowana, ze niestety bez uber itemow nie ma czego szukac w pvp - najslabszy punkt d3 imo .. ale jest jak jest
Logged

Ajantis

  • Administrator
  • Lucion
  • *****
  • Posts: 824
  • Mydło wszystko umyje
    • View Profile
    • War Masters
Re: 44 Tygodniówka
« Reply #24 on: March 26, 2013, 20:10:00 pm »

Panowie, a nie jest to trochę tak, że teraz wersja na PS3 wam imponuje, ale jak już wydadzą, to okaże się crapzurem? Coś trochę podobnie do D3 na PC ;P
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: 44 Tygodniówka
« Reply #25 on: March 26, 2013, 21:35:46 pm »

Tak to już jest z diablo. Imponuje sam fakt ze ma być. Nie ważne w jakim wydaniu. Tak samo czekamy na patch mimo że wcale dużo nie zmieni. To jest magia i to pozytywnie.

Pvp jest dobre, podobnie tak jak w d2 było. Tak jest tylko ta różnica ze klany odgrywały duża rolę. A tutaj? Zobaczcie ze prawie nikt z jakiego klanu nie jest, a jak jakieś są to nic dużo nie oferują. Myślałem juz jak to można rozegrać, poprawić. Mam pewien pomysł ale za szybko by pisać konkrety. Trzeba otworzyć rekrutację, dać ludziom powód do gry. Jakieś wewnątrz klanowe pvp, rankingi. Ale to ich już sprawa.
Może potem rankingi klanów, średnie win/lose. Generalnie możliwości i pomysłów wiele, graczy jest bardzo dużo, wystarczająco. Ale dzisiaj oni chcą wszystko mieć gotowe. Kiedyś sami lagalismy i tworzylismy klany i toury, dzisiaj oni chcą by do nich napisać, nauczyć i prowadzić za rączkę. Nie stety.

Made by tapatalk

Logged

Kitikonti

  • Imp
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: 44 Tygodniówka
« Reply #26 on: March 26, 2013, 21:54:02 pm »

Blizz lubi dozować rozrywkę i być może / mam nadzieje, że gra się poprawi po dodatku. I oby arenki wyszły w 1.1, przecież mają je gotowe, lekki balance i go. Problemem jest też sprzęt, bo choćby w d2 jak farmiłem to coś mi leciało, lepsze, gorsze, ale nawet można było ubrać i go na pvp bo statystyki aż tak mocno się nie różniły. A tu? Jak już poleci epax to dno, za duża losowość, ale widać światełko w tunelu. Nawet jak ktoś jest przy kasie to powodzenia w kupieniu dobrego setu blackthorna czy broni na babe, nawet takiego nie ma na ah... I Panowie którzy wychowali się na d1, d2, niestety latka lecą, gry już nie rajcują jak kiedyś i czasu coraz mniej, ehh te żony...   ;)
Logged

Ajantis

  • Administrator
  • Lucion
  • *****
  • Posts: 824
  • Mydło wszystko umyje
    • View Profile
    • War Masters
Re: 44 Tygodniówka
« Reply #27 on: March 26, 2013, 22:51:50 pm »

Pvp jest dobre, podobnie tak jak w d2 było. Tak jest tylko ta różnica ze klany odgrywały duża rolę. A tutaj? Zobaczcie ze prawie nikt z jakiego klanu nie jest, a jak jakieś są to nic dużo nie oferują. Myślałem juz jak to można rozegrać, poprawić. Mam pewien pomysł ale za szybko by pisać konkrety. Trzeba otworzyć rekrutację, dać ludziom powód do gry. Jakieś wewnątrz klanowe pvp, rankingi. Ale to ich już sprawa.
<5> polać temu panu! Przed D3 napalałem się mocno na klany, myślałem, że będzie ich zalew, tak jak w 2000 roku, a tutaj po 10 miesiącach od premiery klany zdechły. Health Potion - chłopaki, którzy mieli mega zajawkę na D3 teraz też odchodzą w cień. No bo qfa ile można farmić... Na handlu na RMAH klanu się nie zrobi. A PvP klanowe z deka bezsensowne, no chyba ze mówimy o for fun 2v2...
Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: 44 Tygodniówka
« Reply #28 on: March 27, 2013, 07:35:55 am »

kluczem do sukcesu sa klany, zawsze byly. niestety jest jak jest. liczylismy, ze troche to 2v2 je rozbuja a wyszlo jak wyszlo. poki nie bedzie aren i trybow TvT z prawdziwego zdarzenia nic sie nie zmieni. Klany nie sa potrzebne.
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: 44 Tygodniówka
« Reply #29 on: March 27, 2013, 08:17:36 am »

pvp stanie na nogi, ale jeszcze nie nadszedł ten czas. Na razie powinniśmy trenować i się przygotować. Sam mam pomysł na mega klan, z pewnymi systemami i zasadami, ale 1v1 dużo tutaj nie pomaga. 2on2 ma sens, ale potrzeba jest więcej jak 5/6 teamów. Mówię nawet o 20, w tedy można zacząć rozmowę.

No i reklama, reklama i jeszcze raz reklama. Ludzie muszą wiedzieć że tutaj się coś dzieje i że będzie działo, oraz że każdy ma szanse coś ugrać.
Logged
Pages: 1 [2] 3 4
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.119 seconds with 17 queries.