• March 29, 2024, 12:34:11 pm
  • Welcome, Guest
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Author Topic: SĘDZIOWE 2  (Read 5589 times)

KatMPB

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 244
  • Banned
    • View Profile
    • KatMPB - Twitch.TV
SĘDZIOWE 2
« on: April 08, 2013, 18:12:43 pm »

Witam Wszystkich,

Jestem autorem posta: „SĘDZIOWE”, który jak widać cieszy się Waszym zainteresowaniem.

Postanowiłem założyć drugi wątek podobny ale inny.
Mianowicie tutaj w "SĘDZIOWE 2" - proszę zamieszczać uwagi do sędziów, np.: co się Wam w ich pracy nie podoba, itp.

"SĘDZIOWIE" służą tylko do rozstrzygania sporów między zawodnikami.

"SĘDZIOWE 2" służą do zgłaszania uwag do sędziów.


Moja pierwsza uwaga do sędziów.
Zauważyłem, pewną złą Waszą pracę wynikającą z cwaniactwa niektórych zawodników.
Mogę sobie na takie słowa pozwolić bo zająłem 25 miejsce w lidze: Liga 1v1 D3CL EU (bym był wyżej gdyby nie cwaniactwo nieuczciwych graczy), a w lidze Liga 1v1 D3CL - Barbarzyńcy EU zajmuje miejsce 4.

Więc do rzeczy, dlaczego zawodnicy tacy jak ja którzy zajmują czołowe lokaty mają walczyć tylko z tymi lepszymi, a ci gorsi POMIMO ŻE MOŻNA ICH WYZWAĆ nie odpowiadają na wyzwania i nas lepszych lekceważą.
Wycwanili się i grają tylko ze słabszymi, a tych z czołówki omijają - powinny być walkowery.
Czyli np. zajmuję miejsce 25 i wyzywam kilku gości z miejsc  40-60, bo to mogę zrobić ! -oni w ogóle nie reagują, lub piszą mam inną postać nie gram tą kasą (a się zapisał jako ta klasa), nie mam czasu  (a widzę, że ze słabszymi grają), poszedłem na urlop (a zaległych meczy nie rozgrywają), itd.

TO PANOWIE SĘDZIOWE JEST NIE FER.

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: SĘDZIOWE 2
« Reply #1 on: April 08, 2013, 18:17:15 pm »

Jak ktoś ci odpisał se nie ma czasu, wstaw SS w logu wyzwania. Uwierz mi, jeżeli są podstawy to będzie w/o. Dużo się poznienialo i są nowe zasady przyznawania walkowerow.

Made by tapatalk

Logged

KatMPB

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 244
  • Banned
    • View Profile
    • KatMPB - Twitch.TV
Re: SĘDZIOWE 2
« Reply #2 on: April 08, 2013, 18:26:22 pm »

Zobaczymy jak to będzie.

Zrobiłem jeszcze jedną rzecz, wyzwałem ponownie zawodnika, z którym wygrywałem jak chciałem - bo system mi to umożliwia.

Jeżeli będzie się wykręcał to jest to nie fer i powinnien być walkower, gdy odmówi walki.
Nie twierdze, że tak będzie, ale gdyby tak było powinien być walkower.


GENERALNIE - chodzci też o takie przypadki, gdy wyzywa się zawodników ponownie z którymi wygrał się szybko 5-0.
« Last Edit: April 08, 2013, 18:30:11 pm by KatMPB »
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: SĘDZIOWE 2
« Reply #3 on: April 08, 2013, 18:29:58 pm »

Nie fair jest to ze wyzywa słabszych bo wiesz ze wygrasz. To jest także nie fair. Nie oficjalnie ci to mówię i krytykuje. Potem graczy nie mamy bo na nich się żeruje w taki sposób.

Made by tapatalk

Logged

KatMPB

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 244
  • Banned
    • View Profile
    • KatMPB - Twitch.TV
Re: SĘDZIOWE 2
« Reply #4 on: April 08, 2013, 18:32:44 pm »

@Forti
Bzdura ja gram ze wszystkimi z tymi z top 10 jak i również skoro gram z takimi sędziowie powinni dbać o to, żebym grał również z takimi z top 60 - po to jest możliwość wyzwania.

Sprawdź- Liga 1v1 D3CL EU - w tej lidze zagrałem z każdym z TOP 20, więc dlaczego nie mogę grać z cwaniakami z top 100.
Forti to chyba nie do mnie uwaga.

"Potem graczy nie mamy bo na nich się żeruje w taki sposób."
Wystarczy zrobić mnieszy przedział punktowy kogo można wyzywać - więć FORI to jest bzdura co piszesz.
« Last Edit: April 08, 2013, 18:36:42 pm by KatMPB »
Logged

FeN

  • Administrator
  • Cydaea
  • *****
  • Posts: 1386
    • View Profile
    • D3CL
Re: SĘDZIOWE 2
« Reply #5 on: April 08, 2013, 18:46:22 pm »

Zmień nazwę tego tematu.
Logged

Forti

  • Zagraal
  • **
  • Posts: 615
    • View Profile
Re: SĘDZIOWE 2
« Reply #6 on: April 08, 2013, 18:49:28 pm »

Nie bzdura. To że jesteś w top20 nie daje ci super przywilej lol. Wyzywa szkoda pewnego gracza bo i tak wiesz ze wygrasz -  dla samych punktów. Dla mnie to jest beznadziejne i pisz sobie co chcesz, ale wyraziłem swoje zdanie. Sam mam kilku w swojej historii którzy nie chcą grać bo nie i koniec mimo wyzwań, jednak.. AA w sumie nvm. Nie warto.

Made by tapatalk

Logged

Mr.Mag

  • The Lord of Sparrowhawks
  • Administrator
  • Baal
  • *****
  • Posts: 4810
    • View Profile
    • Diablo 3 PvP
Re: SĘDZIOWE 2
« Reply #7 on: April 08, 2013, 20:03:59 pm »

mozesz podac jakis konkretny przyklad owego bardzo niesprawiedliwego traktowania? najlepiej numer walki
Logged

KatMPB

  • Kabraxis
  • **
  • Posts: 244
  • Banned
    • View Profile
    • KatMPB - Twitch.TV
Re: SĘDZIOWE 2
« Reply #8 on: April 08, 2013, 23:22:42 pm »

Powiedziałem zobaczymy jak to będzie w lidze mirrorów i nastęnej.

Wyzwałem kolesia który przegrał w tej lidze ze mną 5 - 0 i będę wyzywał też innych który tyle przegrali i zobaczymy co bedzie jak bedą odmawiać walk.
Nie twierdzę, że tak bedzie ale wolę sie aseukrować.


Numerów walk z porzedniej ligi nie podaje bo się nie odbyły bo wielu z nich odmawiał o walk.
Ale to już było nie ma co rozpamietywać - zobaczymy w nowych i obecnych ligach.
 


BlackRain , 2006 by Crip
Diablo 3 PvP, Diablo 3 PvP

Page created in 0.131 seconds with 20 queries.